Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!



Sena tema
QUOTE(Darsė @ 2005 11 28, 10:54)
Gal turite šito schemą http://ruhelp.com/bo...pe=post&id=7625

o tai seilė bežiūrint nutyyyso ax.gif

radau ką tik pati doh.gif

Darse gal man atsiųstum mirksiukas.gif
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
Palergonija,būk gerutė,pasakyk kiek šaliui dėjai akių ir iš kokių siųlų mezgei,be to dar virbalų nr.
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 11 30, 15:59)
blush2.gif


Na na, kas čia dabar įkėlei skraistę ir jokių paaiškinimų. Prašom greitai mums smalsutėms papasakoti kas kaip mirksiukas.gif
Beje, seną temą kada ištrins? Gal reikėtų ką išsisaugoti g.gif
Ir aš parodysiu ką numezgiau. Čia skubant nufotografavau, dar "neišbaigtas" šalis:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 01 gruodžio 2005 - 08:59
dekui kad priimat i savo buri 4u.gif sali mezgiau is mocheros,tikslios sudeties nepamenu,nes jau senokai mezgiau ax.gif o apmeciau apie70 akiu ir mezgiau berods 5.5,o gal 6 nr virbalais,galetu but truputi platesnis ir gal trumpesnis siek tiek,nes dabar praktiskai 2m doh.gif
Atsakyti
o cia dar viena mano skara,nerta is atskiru kvadratuku
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 12 01, 11:51)
o cia dar viena mano skara,nerta is atskiru kvadratuku



Labai šauni thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip tas r0želes mezgat ir kaip jas tvirtinat ax.gif ?
Atsakyti
rima@ gera ideja! salikas tas pat,o gelyte derint pagal rubu spalva thumbup.gif
"rozeles"as paprasciausiai susiuvu keliose vietose,paieskosiu,gal rasiu jos nerimo scema,galesiu imest mirksiukas.gif
Atsakyti
schemutes neradau,bet is cia pasiskolinau ideja,kazkur dar skraiste tokia pat maciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mnae ir domintų šitos rožytes.
pelargonija,labai graži skara smile.gif ir kaip smagu čia jus visas girt thumbup.gif seniai reikėjo prisijungt, o ne gumą vis tempt.
Atsakyti
bigsmile.gif anksciau negalejau nuotrauku ikelt,o be ju netas bendravimas,uztat dabar manim lengvai neatsikratysit schmoll.gif blush2.gif
rozyte nebent galesiu nunert ir is arti nufotogafuot,arba pati mazdaug schemute papiest,nes tikrai nerandu,gal kas kitas turi mirksiukas.gif
Atsakyti