Įkraunama...
Įkraunama...

nuotakos suknyte

renkames suknytes jau n-oji tema clap.gif clap.gif clap.gif
sena tema
http://www.supermama...howtopic=543934
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *didi*: 08 kovo 2010 - 22:49
naujai temai, naujos ir nuotraukyte smile.gif

user posted image
Atsakyti
Gal pirmiau baikim seną, o tada jau į naują viską kelkim. Nes ir senosios dar 'cieli' du puslapiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edgy @ 2010 03 08, 22:00)
naujai temai, naujos ir nuotraukyte smile.gif

user posted image

wub.gif
Atsakyti
laaabai daili suknia,,tik man pasakykit, o kaip vaikscioti, kai suknia sluoja zme???
siandie matavausi tokia palaida laisva siek tiek sluojancia zeme,,kai stovi-super atrodo, bet kai tik imi eiti, tai baime uzlipti--negi visada abiem rankom suknia reik pasikelti einant:))tai kur tada puoskte ir jaunikio ranka tuo metu bus:)))
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2010 03 11, 22:03)
laaabai daili suknia,,tik man pasakykit, o kaip vaikscioti, kai suknia sluoja zme???
siandie matavausi tokia palaida laisva siek tiek sluojancia zeme,,kai stovi-super atrodo, bet kai tik imi eiti, tai baime uzlipti--negi visada abiem  rankom suknia reik pasikelti einant:))tai kur tada puoskte ir jaunikio ranka tuo metu bus:)))

tikrai praktiskas klausimas g.gif gal kas yra dalyvave, ar siaip mate tikra nuotaka su tokia ar pan. suknia ?
Atsakyti
Pristatau JLM couture:


[attachmentid=194663]


Papildyta:
nezinau kodel, bet sita nuotrauka man tokia grazi, romantiska, svajinga...nerupestinga smile.gif ir pacios sukneles dizainas, medziagu pasirinkimas ir pasiuvimas idomus... noriu su jumis pasidalint smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edgy: 12 kovo 2010 - 00:32
QUOTE(edgy @ 2010 03 12, 00:39)
tikrai praktiskas klausimas  g.gif gal kas yra dalyvave, ar siaip mate tikra nuotaka su tokia ar pan. suknia ?




na as kaip tik issinuomavau tokia palaida suknyte ir nematau jokiu problemu su ja wub.gif wub.gif ji tiesiog dievikai atrodo ant manes wub.gif wub.gif ir jauciuosi su ja labai patogiau ji man nesiekia zemes ir niekur nekliuna as jauciuosi labai patogiai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na va, tada iseitis tik viena, trumpinti kad ji butu siek tiek pakilusi nuo zemes,,aisku tada bateliai matysis.,,,,bet bus praktiskiau:)
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 03 11, 18:35)
sveikutes, va sita suknyte nuostabi tokia paprasta, bet taip aky traukia 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



wub.gif gyvenime ji dar grazesne... wub.gif
...nuotraukoje nesimato, kad ji kazkiek issiuvineta svarovskio perliukais, bet taip nedaug ir skoningai... o apacia kokia!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nezinau kaip jus, bet as sitoki dalyka pirma karta matau!Vestuvine suknele, kur nusiimi apacia (atsiprasau, nezinau tikslaus termino) ir gaunsi trumpa vestuvine suknele sokiams pokiams vakare! smile.gif

user posted image
Atsakyti
Suknutė labai daili ir praktiška thumbup.gif net išsisaugojau į favoritus bigsmile.gif
ar yra kur daugiau tokių pavyzdžių pasižiūrėti?
Atsakyti