Įkraunama...
Įkraunama...

Disco stilius

Sveikutės mamytės,

Gal galite parekomenduoti kur pasieškoti apie disco stilių. Kokia apranga, kokia šukuosena ir tt. 4u.gif
Atsakyti
Man tai disko stilius pirmaiusia asocijuojasi su filmu ostinas Puersas - ispūstos šukuosenos super hiper mini sukneles trapecijos formos sijonukais, ryškios neoninės spalvos, batai ant platformu, plstmasiniai masyvūs papuošalai ... ir puiki nuotaika drinks_cheers.gif
Atsakyti
wa ir as naujakui disco stiliuku puosiuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasnenka @ 2005 11 30, 14:24)
... ir puiki nuotaika  drinks_cheers.gif

O prasta nuotaika tai čia prie kokio stiliuko? Vamp? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 11 30, 21:42)
O prasta nuotaika tai čia prie kokio stiliuko? Vamp? tongue.gif

Prisiminus tą filmą, norėjau rašyti "ir nuotaika laisvai meilei", bet kažkaip pasikuklinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasnenka @ 2005 12 01, 12:25)
Prisiminus tą filmą, norėjau rašyti "ir nuotaika laisvai meilei", bet kažkaip pasikuklinau  blush2.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif ...ir vietoje to parašei tiesiog - puiki biggrin.gif Nu kas teisybė, tai ne melas biggrin.gif

Man dar atrodo, kad disko stiliuj blizga, nu tipo, sidabrinės kelnės ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 12 01, 13:36)
laugh.gif laugh.gif laugh.gif ...ir vietoje to parašei tiesiog - puiki biggrin.gif Nu kas teisybė, tai ne melas biggrin.gif

Man dar atrodo, kad disko stiliuj blizga, nu tipo, sidabrinės kelnės ir pan. g.gif


jo jo blizga dar ir kaip. manio kelnytes bus metalo blizgesiuko raudonos, ir wirsus is medziagos kur wien blizgaliukai thumbup.gif
Atsakyti
palaidines trikampio formos, gali baigtis nimi sijoneliu is elastines juostos- po pazastim daug medziagos smile.gif
ryskios blizgios spalvos.
Atsakyti
platėjančios kelnės, batai ant platformos, daug blizgančių daiktų, plastmasiniai dideli apvalus auskarai. jei moki angliškai, tai čia nuoroda apie 70's stilių 70-ųjų stilius
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 12 02, 20:29)
platėjančios kelnės, batai ant platformos, daug blizgančių daiktų, plastmasiniai dideli apvalus auskarai. jei moki angliškai, tai čia nuoroda apie 70's stilių 70-ųjų stilius

O tai ar disko stilius 70tųjų? unsure.gif Ne 80tų kokių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 12 02, 19:48)
O tai ar disko stilius 70tųjų?  unsure.gif Ne 80tų kokių? g.gif

o pasirodo 60-ųjų pabaigos 70-ųjų... Ir aš truputėli buvau nustebus, bet dabar kai pagalvoju, visas tas funky/disco stilius na tikrai 70-aisiais karaliavo
Atsakyti
Buvo madingos ivairios tiek ispustos, tiek neispustos shukuosenos - pvz. labai smulkus spiralinis, didesnes "damos" rinkdavosi istiesintus ilgus plaukus, siek tiek pakeltus pakausyje ir persijuosdavo juos juostele ( ryskiu spalvu, dryzuota, taskuota), jos budavo gana storos (juosteles). Madingi batai su platforma, ivairiu blizgiu spalvu. Batu ilgis- iki keliu, virs keliu, arba dabar madingo tipo - apvaliu priekiu, masyvaus kulno. Paprasciausias budas issprest problema (jei cia vakareliui kokiam) - susirast kokia ilga, ypac blizge bliuskute ( burbuliukai ir pan.) - ir susijuost ties liemeniu placiu dirzu. Taipogi tuo metu buvo madingi dzinsai, taciau sie dzinsai arba siek tiek plesyti, arba pilni dekoraciju. Daug papuosalu ant ranku. Masyvus akiniai ( mociuciu). Aplamai drabuziu spalvos buvo madingos rekiancios, traukiancios aki ir su daug dekoraciju smile.gif Kelnes dryzuotos, platejancios. geriausias drabuziu atspalvis- metalo. Makiazas labai ryskus ir intensyviu spalvu. Kai paneles sake taipogi buvo madingos bliuskutes trikampes formos (kaip ir sukneleS), taciau svarbiausia pasirinkt tinkamus akcentus. smile.gif isipleciau.
Atsakyti