Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenėlės besilaukiančioms ir maitinančioms

Sena tema priplepėta tai nusprendžiau atidaryti naują smile.gif Tęsiam diskusijas. Klausiam ir patarinėjam toliau thumbup.gif
Gal kas gali patart kur įsigyti nebrangią maitinimo liemenėlę miegui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novela: 10 kovo 2010 - 12:56
As is Laredoute uzsusakiau, del miego nezinau, siaip atrodo patogi, maiytinimui atsisega gauseliai, kainavo 45Lt
Atsakyti
Aš maitinimui/miegojimui parsisiunčiau iš Motherhood, o dienai iš LaSenza 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmire @ 2010 03 12, 18:37)
Aš maitinimui/miegojimui parsisiunčiau iš Motherhood, o dienai iš LaSenza  4u.gif

As ir noreciau is ten uzsisakyt, bet kaip, man ten zalias miskas tos uzsienietiskos e parduotuves doh.gif Ziurejau SM su tarpininkem gali uzsisakyt, bet ir nesuprantu koks tikslas ar pigiau ar kad nereiktu paciai kazkokiu spec mokejimo korteliu darytis doh.gif blush2.gif Nesuprantu kodel lietuviskose e pardose neatsiranda normaliu graziu ar su pakietinimais liemeneliu. Nes pvz dienai noreciau su pakietinimu liemeneles, o tokiu cia nera pirkt.
Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 03 14, 15:16)
As ir noreciau is ten uzsisakyt, bet kaip, man ten zalias miskas tos uzsienietiskos e parduotuves doh.gif Ziurejau SM su tarpininkem gali uzsisakyt, bet ir nesuprantu koks tikslas ar pigiau ar kad nereiktu paciai kazkokiu spec mokejimo korteliu darytis doh.gif  blush2.gif Nesuprantu kodel lietuviskose e pardose neatsiranda normaliu graziu ar su pakietinimais liemeneliu. Nes pvz dienai noreciau su pakietinimu liemeneles, o tokiu cia nera pirkt.

Iš motherhood užsisakiau per tarpininkę Taurę, kartu ir daugiau drabužėlių pirkau, o iš LaSenzos pati siunčiausi,atsiuntimas gal 8 svarai http://www.lasenza.co.uk/ 4u.gif
Atsakyti
As ir jau dairausi. Siandien uzejau i mothercare-panoramoj- nuo 100lt ir nepasakyciau, kad labai grazios. Aisku nzn kaip del patogumo. Taip pat dairiausi SM-skelbimukuose besilaukianciom ir maitinanciom- tai ten nauja uz 79 galima uzsisakyt ir labai grazia. Tai va dar laiko turiu- reik apsisprest. Bijau, kad galiu nepataikyt su dydziu- kaip jau buvo 5 k doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmire @ 2010 03 14, 18:14)
Iš motherhood užsisakiau per tarpininkę Taurę, kartu ir daugiau drabužėlių pirkau, o iš LaSenzos pati siunčiausi,atsiuntimas gal 8 svarai  http://www.lasenza.co.uk/  4u.gif


O kur LaSenzoj yra maternity bras? Nerandu kazkaip, ar ne ten ieskau?
As is Laredoute pataikiau su dydziu, atitinka parasyta. Bet turiu dabar 3 baltas, noreciau juodos arba kuno spalvos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 03 14, 21:23)
O kur LaSenzoj yra maternity bras? Nerandu kazkaip, ar ne ten ieskau?
As is Laredoute pataikiau su dydziu, atitinka parasyta. Bet turiu dabar 3 baltas, noreciau juodos arba kuno spalvos...  doh.gif

Sausio pradžioj pirkau,tai dar buvo 4u.gif , dabar tikrai nėra verysad.gif . Čia tik pasižiūrėjimui http://www.lasenza.c...g-bras-bras.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmire: 15 kovo 2010 - 08:04
As tai lasenzoj ir motherhoode dabar tiek visokiu grozybiu ne tik maitinimui prisiziurejau, kad man keliu simtu neuzteks doh.gif
Bet perkant is ten reikia kazkokia kortele spec turet ane? O per tarpininkes pigiau pirkt ar siunciates per jas tik del to, kad neturit tokiu mokejimo korteliu kokiu reikia? Paaiskinkit man zaliai blush-anim-cl.gif
Na o kolkas irgi dairysiuosi SM skelbimukuose, nes vistiek brangoka is uazienio pirkt. Man nakciai tai isvis nesvarbu kokia, bile dydis tiktu ir gerai, bet brangu blink.gif O SM nematau, nu ir dienai su pakietinimu noriu, bet ir retas atvejis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 03 16, 14:11)
As tai lasenzoj ir motherhoode dabar tiek visokiu grozybiu ne tik maitinimui prisiziurejau, kad man keliu simtu neuzteks doh.gif
Bet perkant is ten reikia kazkokia kortele spec turet ane? O per tarpininkes pigiau pirkt ar siunciates per jas tik del to, kad neturit tokiu mokejimo korteliu kokiu reikia? Paaiskinkit man zaliai blush-anim-cl.gif
Na o kolkas irgi dairysiuosi SM skelbimukuose, nes vistiek brangoka is uazienio pirkt. Man nakciai tai isvis nesvarbu kokia, bile dydis tiktu ir gerai, bet brangu blink.gif O SM nematau, nu ir dienai su pakietinimu noriu, bet ir retas atvejis doh.gif


O gal žiūrėjai http://www.jusuvaiku...h...rt&Itemid=2 ?
Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 03 16, 14:11)
As tai lasenzoj ir motherhoode dabar tiek visokiu grozybiu ne tik maitinimui prisiziurejau, kad man keliu simtu neuzteks doh.gif
Bet perkant is ten reikia kazkokia kortele spec turet ane? O per tarpininkes pigiau pirkt ar siunciates per jas tik del to, kad neturit tokiu mokejimo korteliu kokiu reikia? Paaiskinkit man zaliai blush-anim-cl.gif
Na o kolkas irgi dairysiuosi SM skelbimukuose, nes vistiek brangoka is uazienio pirkt. Man nakciai tai isvis nesvarbu kokia, bile dydis tiktu ir gerai, bet brangu blink.gif O SM nematau, nu ir dienai su pakietinimu noriu, bet ir retas atvejis doh.gif


Na as bandau uzsisakyti is motherhoodo. laukiu dabar jau. sakiaus per tarpininkes, nes paprasciausiai neturiu nei tu korteliu, beto, man atrodo (negarantuoju) kad jie tiesiai i lietuva nesiuncia..
o su pakietinimais lietuvoj rasti tai beprasmiska (kai paklausi kur, tai ziuri kaip i durna), vat todel ir pasiryzau uzsisakyti, tik labai bijau su dydziu nepataikyti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 03 16, 13:11)
As tai lasenzoj ir motherhoode dabar tiek visokiu grozybiu ne tik maitinimui prisiziurejau, kad man keliu simtu neuzteks doh.gif
Bet perkant is ten reikia kazkokia kortele spec turet ane? O per tarpininkes pigiau pirkt ar siunciates per jas tik del to, kad neturit tokiu mokejimo korteliu kokiu reikia? Paaiskinkit man zaliai blush-anim-cl.gif
Na o kolkas irgi dairysiuosi SM skelbimukuose, nes vistiek brangoka is uazienio pirkt. Man nakciai tai isvis nesvarbu kokia, bile dydis tiktu ir gerai, bet brangu blink.gif O SM nematau, nu ir dienai su pakietinimu noriu, bet ir retas atvejis doh.gif

Motherhood neverta pačiai siųstis,nes muitą gali uždėti. O siunčiantis iš LaSenza.co.uk muitų neuždeda,nes iš Anglijos siunčia,tik siuntimo mokestis apie 8 svarus . Reikia turėti kreditinę kortelę ,išsirinkti prekes,užsiregistruoti,suvesti koretelės duomenis ir maždaug už savaitės jau džiaugiesi naujais apatiniais thumbup.gif
Atsakyti