Įkraunama...
Įkraunama...

Netradicinė medicina

Tradicine medicina esu visiskai nusivilusi. Gal kas isbande netradicines medicinos gydymo metodus ar jums padejo?
Atsakyti
Kadaise bandžiau pagerinti bendrą savo organizmo būklę tapdama vegetare. Rezultatas - mažakraujystė.
Jeigu vaistažplių arbatas galima priskirti prie netradicinės medicinos priemonių, tai kartais tramdau nervingumą jonažolėmis, o vidurių užkietėjimą esu gydžiusis specialiai tam skirtais vaistažolių mišiniais. Tai dariau gydytojos patarta, ir turiu pasakyti, kad padėjo.
Aiškios nuomonės šiuo klausimu neturiu. Nemanau, kad būna stebuklų. Rimtai sirgdama gal ir pabandyčiau ką nors iš netradicinės medicinos, bet tai būtų tik kaip priedas prie tradicinės.
Atsakyti
[quote=Ieva S,2005 11 30, 15:18]
Kadaise bandžiau pagerinti bendrą savo organizmo būklę tapdama vegetare. Rezultatas - mažakraujystė.

Aš mėsos visiškai nevalgiau daugiau nei metus. Kai pasidariau kraujo tyrimą- jis buvo puikus... Matyt, tavo maiste nebuvo pakankamai mėsos pakaitalų...

Savigydai naudoju reiki. Tokiu būdu savo vaikams gydau sumušimus, dukrai per porą savaičių išgydžiau karštu vandeniu nuplikintą ranką (gydytoja buvo apstulbus). Liko tik rausva dėmelė. Vaikams bronchitus gydau be antibiotikų- masažu.
Atsakyti
[quote=vaižgantė,2005 11 30, 16:45]
[quote=Ieva S,2005 11 30, 15:18]
Aš mėsos visiškai nevalgiau daugiau nei metus. Kai pasidariau kraujo tyrimą- jis buvo puikus... Matyt, tavo maiste nebuvo pakankamai mėsos pakaitalų...

[/quote]
Na, aš vegetariavau daugiau kaip porą metų. Gėriau maisto papildus, bet vis tiek blogai baigėsi.
Ne kiekvienam, turbūt, galima.
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2005 11 30, 18:10)
Na, aš vegetariavau daugiau kaip porą metų. Gėriau maisto papildus, bet vis tiek blogai baigėsi.
Ne kiekvienam, turbūt, galima.

Aš mėsos nevalgiau todėl, kad nenorėjau. Ne dėl sveikatos problemų. Vasarą vėl pradėjau valgyti ir dabar valgau. Mano brolis gal 10 m yra vegetaras. Sveikas sveikutėlis... Jis nežino, kas yra sloga...Pažįstu žmonių, kurie daugybę metų yra vegetarai. Ir puikiai jaučiasi. Galbūt ne visi žmonės gali būti vegetarai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 11 30, 16:45)
Savigydai naudoju reiki.



Noriu pasmalsauti - kuria reiki pakopa turi? 4u.gif
Atsakyti
Iš netradicinės medicinos bandžiau homeopatiją, fitoterapiją, liaudies mediciną, bobučių mediciną, su džok bigsmile.gif skirtingos ligos, skirtingi variantai.

miliena, gal plačiau apie savo bėdą papasakok, gal bus galima ką patart mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 12 01, 10:06)
Noriu pasmalsauti - kuria reiki pakopa turi?  4u.gif

Diplomą turiu tik pirmos pakopos, internetu esu gavus antrąją. Simbolių kol kas nemoku. Bet užtenka ir tiek, kiek turiu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 01, 11:52)
Diplomą turiu tik pirmos pakopos, internetu esu gavus antrąją. Simbolių kol kas nemoku. Bet užtenka ir tiek, kiek turiu.



Istikruju man reiki buvo kaip nuostabus atradimas, pakeites mano gyvenima. Gaila tik, kad pastaruoju metu labai nutolau nuo to ir vis nerandu laiko darytis reiki sau, nors vis planuoju pradeti...
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 12 01, 11:16)
Iš netradicinės medicinos bandžiau homeopatiją, fitoterapiją, liaudies mediciną, bobučių mediciną, su džok  bigsmile.gif skirtingos ligos, skirtingi variantai.


Tiesa, kadaise homeopatija man padėjo atsikratyti mėnesinių ciklo sutrikimo. Buvau pamiršusi.
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 12 01, 11:10)
Istikruju man reiki buvo kaip nuostabus atradimas, pakeites mano gyvenima. Gaila tik, kad pastaruoju metu labai nutolau nuo to ir vis nerandu laiko darytis reiki sau, nors vis planuoju pradeti...

Aš be reiki nė vienos dienos neapsieinu...Tai taip paprasta ir veiksminga...Ir šįryt- važiuoju autobusu ir ranka prie kaklo. Tam nereikia laiko... bigsmile.gif
Atsakyti
Atleikite už blondiniškumą tongue.gif
Kas tas reiki? blush2.gif
Atsakyti