Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnų reikšmės

Nagi prasom visos sapnuotojos čia bigsmile.gif Ana tema jau pilnut pilnutėlė,todėl keliamės šičia. O štai senoji tema
Aš naudodamasi proga norėčiau paklausti ar per delčią sapnuoti sapnai pildosi (Sapnas buvo susapnuotas naktį iš 25 į 26) g.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 12 01, 20:47)
Žinau tik, kad murkdytis purviname vandenyje reiškia ligą, o išlipti iš to vandens - tai pasveiksi.  Sapnuoti gyvatę - su tavim flirtuos vyras, kuris tau anksčiau net nemegino to daryti.

Aciu uz pranasystes 4u.gif Sapnas isties buvo labai isimintinas ir ryskus.
Atsakyti
sapnavau toki gan keista sapna-kad stoviu ant labai grazaus ezero kranto,kerpu ilgus savo plaukus bukom senom zirklem ir nukirptus metu i ta ezera.Chmmm blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2005 12 03, 20:37)
sapnavau toki gan keista sapna-kad stoviu ant labai grazaus ezero kranto,kerpu ilgus savo plaukus bukom senom zirklem ir nukirptus metu i ta ezera.Chmmm blink.gif  g.gif

Žinau štai tokią liūdną šito sapno reikšmę: ilgi plaukai sapnuose primena apie mirtį, mirties baimę ir praradimus; jei plaukus kerpi ir išmeti, reiškia susitaikysi su praradimu ir eisi pirmyn arba atsikratysi mirties baimės, liūdnų minčių apie mirtį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewita: 04 gruodžio 2005 - 02:37
o aš šiąnakt sapnavau labai baisų sapną. kad mano vaikas guli karste negyvas ir vartosi. Tikiuosi, kad nieko bogo nelemia?
Atsakyti
QUOTE(Kristinka @ 2005 12 04, 15:43)
o aš šiąnakt sapnavau labai baisų sapną. kad mano vaikas guli karste negyvas ir vartosi. Tikiuosi, kad nieko bogo nelemia?

Tokie košmarai dažniausiai neišsipildo, jie tik kad rodo mūsų didžiausias baimes.
Atsakyti
Esu ir aš sapnavus košmarą kažkada apie vaiką. Savo pirmagimį. Kad jis ikrito į eketę ir daužosi i ledą iš apačios ir aš niekaip jo negaliu ištraukti. O apie dukrelę sapnavau, kad irgi murkdėsi. atsikėliau abu kartus išpilta šalto prakaito ir pasikūkčiodama nuo verkimo. Bet aš netikiu tuo sapnų išsipildymu.O jei dar bogą lemia tai iš vis. O mano mama tiki. Tipo jai pildėsi kelis syk. atseit vaikystėje ji prieš savo tėvelio mirtį sapnavo nepažystamą vyrą kuris atnešė ir padavė jai juodą nosinaitę. Ji sako kam man ji? O jis jai tipo imk imk reikės tau. Ir tą patį mėnesį tragiškai žuvo jos tėtis... Sako, kaip netikėsi. Bet žinokit taip baisu man paliko. Nes dabar mano tėtis ligoninėje. Ir mama sapnuoja. Kad atseit jis žada kraustytis pas močiutę(mano mamos mama) (ji jau mirus) ir ten kur ji gyvena toks mažas sklypelis. Ir prie jo lovos stovi kunigas ir klausia mano mamos. O ar jis tikrai myli tą žemę, ar jam bus gerai? Gal dar neverta kraustytis ten? o mama sako na jei jau jis nori tai ką daryti? Žodžiu keistas ir namalonus irgi sapnas...

O aš žinokit dažnai sapnuoju, kad skraidau. Na ne taip kaip paukštis, bet tipo pasispiriu nuo žemės ir kylu, galiu aukštai aukštai pakilti. Ir taip gera gera būna. Ir žingsniuoju ore. Ar esat kada taip sapnavę?
Atsakyti
Sveikutes,
Sapnai mane aplanko retokai, betkeistoki. Sianakt sapnavau,jog kazkokiame sename namely bendrauju su kunigu, na jis aiskino kazkia uzduoti, kuria turiu iveikti.
Gal kas galetu issifruoti ka tai galetu reiksti g.gif
Atsakyti
ryte susapnavau, kad mano broli uzmuse, kaip as isgyvenau tame sapne, net kai pabudau sirdi skaudejo...atsikelus bandziau paskambint, bet tel. isjungtas, dabar visa diena sugadinta verysad.gif
Atsakyti
Aš šiandien sapnavau, kad mūsų kieme sudūžo liektuvas. Kas mane labiausiai neramina, kad panašų sapną matė ir mano vyresnioji duktė doh.gif
Atsakyti
Pagaliau, džiaugiuosi jus suradusi. Kartais taip norisi žinoti sapno reikšmę, o neturiu kur kreiptis. Na, tikiuosi padėsit man iššifruoti.
Va praeitą naktį sapnavau, kad lipu ant kalno, po to nuo kalno ir nulipusi pasižiūriu į savo rankas - pirštų galai degutuoti. Ką tai galėtų reikšti. Kažkodėl jaučiu kad nelabai gerai, nors sapne tai jauciausi visai gerai ir linksma buvo.
Atsakyti
Mielosios sapnų aiškintojos, o ką reiškia sapnuoti šuniukus? Tokius mažus, gražius ir švelnius?
Atsakyti