Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės ir vaistažolės

Sveikos, nėštukės 4u.gif ,

man va iškilo toks klausimėlis: ar galima gerti melisų arbatą nestuke.gif laikotarpiu? Žinau, kad raudonėliai skatina persileidimą, todėl nėščiosioms nepatariama, bet va nežinau, kaip su melisom. Pastarąsias porą savaičių blogai miegu: ilgai neužmiegu, atsibundu naktį, po to visą dieną vaikštau pavargusi ir nelaiminga. Žinau, kad nuo streso ir nervingumo labai padeda melisų arbata, bet va, ar tai suderinama su nestuke.gif g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Bitkresle @ 2005 11 30, 17:55)
Sveikos, nėštukės 4u.gif ,

man va iškilo toks klausimėlis: ar galima gerti melisų arbatą  nestuke.gif laikotarpiu? Žinau, kad raudonėliai skatina persileidimą, todėl nėščiosioms nepatariama, bet va nežinau, kaip su melisom. Pastarąsias porą savaičių blogai miegu: ilgai neužmiegu, atsibundu naktį, po to visą dieną vaikštau pavargusi ir nelaiminga. Žinau, kad nuo streso ir nervingumo labai padeda melisų arbata, bet va, ar tai suderinama su  nestuke.gif  g.gif ?


labukas, didžiausi sveikinimai, Bitkresle 4u.gif 4u.gif 4u.gif
duok man savo meilą, neseniai rašiau straipsnį apie vaistažolių vartojimą nėštumo metu, galiu tau atsiųsti mirksiukas.gif
o dėl melisos; ją gali drąsiai vartoti 4u.gif
Atsakyti
Bitkresle, nu kaip faina. Sveikinimai dideliausi 4u.gif

As nepamenu kaip del melisu, bet buvau radusi, kad nestukem metu arbata nepatartina gerti sad.gif

Nusiraminimui geriau valerijona gerciau.
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 11 30, 18:27)
labukas, didžiausi sveikinimai, Bitkresle  4u.gif  4u.gif  4u.gif


QUOTE(Onora @ 2005 11 30, 20:46)
Bitkresle, nu kaip faina. Sveikinimai dideliausi  4u.gif


Labai jums ačiū 4u.gif . Pati kol kas nenustygstu iš laimės, naktimis neima miegas, manau, kad dėl per didelio džiaugsmo wub.gif , bet jau pradedu labai nuvargti, tai nutariau, kad reikia kažkaip tvarkytis ir naktimis miegoti smile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 11 30, 18:27)
labukas, didžiausi sveikinimai, Bitkresle  4u.gif  4u.gif  4u.gif
duok man savo meilą, neseniai rašiau straipsnį apie vaistažolių vartojimą nėštumo metu, galiu tau atsiųsti  mirksiukas.gif
o dėl melisos; ją gali drąsiai vartoti  4u.gif

Ar gali ir man atsiųsti į diance@omni.lt blush2.gif Bo jau nebežinau ką gerti unsure.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
uj, as tai dabar irgi prastai miegu naktimis. Bet cia del to, kad jau i pabaiga nestumas... O pradzioj as gerdavau pora valandu pries miega dvi valerijono tabletytes. Labai padeda uzmigt. Tarp kitko, sita dalyka ipratau kai gulejau ligoninej ir pries miega seseles atnesdavo valerijono tabletyciu. Nes tikrai kartais nesimiega, o dar kai pradeda visokios mintys galvoj krebzdet ir ramybes neduoda... ech.. 4u.gif o siaip sveikinu busimaja mamyte biggrin.gif
Atsakyti
Esu girdėjusi, kad laukiantis geriau vengti petražolių, didelis kiekis gali suveikti abortuojančiai blink.gif Nors mačiau kažkurioje temoje nestuke.gif rašo apie petražolių arbatą nuo šlapimo pūslės uždegimo, jei tik neklystu ... unsure.gif Nors ir labai užsinoriu kartais kokio sumuštinio, apibarstyto šviežiais petražolių lapeliais, bet geriau jau palauksiu ...
Atsakyti
QUOTE(pušelė @ 2005 12 02, 14:48)
uj, as tai dabar irgi prastai miegu naktimis. Bet cia del to, kad jau i pabaiga nestumas... O pradzioj as gerdavau pora valandu pries miega dvi valerijono tabletytes. Labai padeda uzmigt. Tarp kitko, sita dalyka ipratau kai gulejau ligoninej ir pries miega seseles atnesdavo valerijono tabletyciu. Nes tikrai kartais nesimiega, o dar kai pradeda visokios mintys galvoj krebzdet ir ramybes neduoda... ech..  4u.gif o siaip sveikinu busimaja mamyte biggrin.gif

Aš tai užmiegu gerai, tiesiog "lūžtu" padėjus makaulę ant pagalvės. Bet nuo kokių 3 ar 4 valandų pradedu atsibudinėt vos ne kas pusvalandį ir nervuojuos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 11 30, 18:27)
labukas, didžiausi sveikinimai, Bitkresle  4u.gif  4u.gif  4u.gif
duok man savo meilą, neseniai rašiau straipsnį apie vaistažolių vartojimą nėštumo metu, galiu tau atsiųsti  mirksiukas.gif
o dėl melisos; ją gali drąsiai vartoti  4u.gif



Labas,

AR galetum ir man atsiusti straipsni apie vaistazoles? Butu idomu pasiskaityti smile.gif
Dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, kas gavot tą straipsniuką, persiųskit ir man please - valentinkai@gmail.com

Labai mėgstu visokias vaistažolių arbatas blush2.gif
Atsakyti
Labutis,

O kaip su senos lapų arbata? Mat turiu problemą - mano užkietėję viduriai, tai "ant didelio" galiu eiti tik išgėrusi šios arbatos (ir reikia ne 1, bet 2 pakelių).
Atsakyti
as girdejau, kad negalima daug ciobreliu. nes pirmais nestumo menesiais gali sukelt persileidima. O veliau nzn.
Ka jus apie tai zinot?
Atsakyti