Įkraunama...
Įkraunama...

Su mažyliu į koncertą

Sveikos mamytės 4u.gif

Ką jūs manote, nuo kada vaikiukas jau ne permažas vaikiškiems kocertams? Kalbu konkrečiai apie Siemens arenoje vyksiantį Tele bim bam gimtadienį. Ar nekenkia jiems tokia garsi muzika, ar vaikai išbūna? Mano atveju, duktytei bus 8,5men. Galvoju įsikišiu ją nešyklėn, ji pas mane aktyvistė tokia, mėgsta tarp žmonių būt ir muzika labai patinka, ar vis gi dar per maža?
Ką manot? Pasidalinkit savo patirtimi biggrin.gif
Atsakyti
As su saviske tikrai ilgai neisbuciau. Ji pas mane ant keliu ilgiau 2 min ramiai neissedi. O ir kaimynai butu visi apciupineti arba sausainiuku isteplioti. Ne ne. As jai geriau kompakta namuose Tele bim bam ijungsiu. Vistiek ji dar nesupranta KONCERTO ypatingumo
Atsakyti
Aišku, vaikų būna visokių, tai nežinia, kiap reaguotų jūsiškė. Bent jau maniškiai labai pavargsta nuo triukšmo. Ypač dukrytė. Ilgiau valandos neišbūdavo jokiuose renginiuose ar triukšminguose pasisėdijimuose
Atsakyti
Mes savo pupa nuo mazdaug 3 savaiciu veziodavomes i koncertus ir kitokius renginius mirksiukas.gif Ir ji puikiausiai isbudavo smile.gif Kai buvo 10 men dalyvavome viename renginyje, buvo sunku issedeti ant keliu, tai teko pasodinti ant grindu, ir jai tenk netgi labiau patiko bigsmile.gif thumbup.gif Metuku stovedavo prie kedes ir sokdavo, o db turbut jau ne neisvaizduoja, kad gali buti kitaip t.y.,kad i renginius vaziuotume be jos (isskyrus teatra, aisku mirksiukas.gif ).
Patarti sunku, nes kiekvienas vaikutis yra individualus ir kas tinka vienam, kitam gali visai nepatikti. Be jei ir mazylis, ir mama jausis gerai, tai kodel gi ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slyfka @ 2010 03 13, 19:03)
Sveikos mamytės 4u.gif

Ką jūs manote, nuo kada vaikiukas jau ne permažas vaikiškiems kocertams? Kalbu konkrečiai apie Siemens arenoje vyksiantį Tele bim bam gimtadienį. Ar nekenkia jiems tokia garsi muzika, ar vaikai išbūna? Mano atveju, duktytei bus 8,5men. Galvoju įsikišiu ją nešyklėn, ji pas mane aktyvistė tokia, mėgsta tarp žmonių būt ir muzika labai patinka, ar vis gi dar per maža?
Ką manot? Pasidalinkit savo patirtimi biggrin.gif

Na, tokio amžiaus dar per mažas, manau. Mes maždaug nuo 2,5 metų pradėjom po kinus, po spektaklius vaikščiot.Nes visa tai jau buvo įdomu.O iki tol tik trumpam užsukdavom, nes nusibosdavo vaikui.Vienintelė vieta, kur buvo įdomu - delfinariumas. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, mes su savo mazaja i koncertus pradejom vaikscioti nuo 1 metu. Einam i rimtus, vystancius Koncertineje istaigoje, ne siaip kokius aikstese. Bet daznai neisbuna viso koncerto iki galo. Buvom dabar pries savaitele Klaipedos koncertus saleje paziuret "Inkarelio" pasirodymo, tai isbuvo 1 val. paskui apeme miegas, eme zirzti, teko iseiti.
Atsakyti
Mes 2 savaiciu jau i trakus vaziavom, o po to visur ...visur kartu
Atsakyti
nu mano lelius tai pirmasyk buvo apie 10men kai ejom i delfinariuma,bet ant galo uzmigo biggrin.gif .vat neseniai buvom kaciu parodoje,tai ujujui kaip jam buvo idomu thumbup.gif dabar noriu ji i zoologijos soda nusivesti,jam irgi manau patiktu,viasaip kaip tik moka imtu reiksti savo emocijas thumbup.gif .bet del koncertu tai nezinau.manau mums nepavyktu,nu neidomu butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(cijunske @ 2010 06 08, 16:43)
nu mano lelius tai pirmasyk buvo apie 10men kai ejom i delfinariuma,bet ant galo uzmigo biggrin.gif .vat neseniai buvom kaciu parodoje,tai ujujui kaip jam buvo idomu thumbup.gif dabar noriu ji i zoologijos soda nusivesti,jam irgi manau patiktu,viasaip kaip tik moka imtu reiksti savo emocijas thumbup.gif .bet del koncertu tai nezinau.manau mums nepavyktu,nu neidomu butu g.gif


Mano zoologijos sode buvo 11men. tai taip patiko,vos isvedem smile.gif o pamacius kupranugarius,kad eme kvatotis kazko ... smile.gif
Atsakyti
mano mazoji pilvely buvo Metallicos koncerte Rygoj smile.gif Tik visa laika pergyvenau del didelio garso...
O dabar su mergyte i koncertus, kur reikia sedeti dar neinam, bet siaip lankomes ivairiuose renginiuose, jei zinau, kad bus galima jai palasktyt. Stengiuosi vesti i zmones, kad visai mamyciukas nepasidarytu, nes kuo toliau tuo labiau prisirisus daros.
Atsakyti