Įkraunama...
Įkraunama...

"Pasižadu, nuo Naujųjų..."

a.. smile.gif o as galvojau, kad jus ta komisija ir ..
biggrin.gif na butu negrazu tada..

Tiek dabar visos graziai prizadam.. smile.gif idomu, ar visos visus istesesim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 12 12, 14:58)
a.. smile.gif o as galvojau, kad jus ta komisija ir ..
biggrin.gif na butu negrazu tada..
tikrai nesu jokia komisija schmoll.gif ir savo pažadus įdėjau, nes norėjau pasidalinti savo kūrinėliu...... ir niekas apie jokius nugalėtojus čia nekalba..... ax.gif
hm...kažkaip čia užtemo mano džiaugsminga nuotaika ax.gif konkursas dar neįpusėjo, o jau viens kitą įtarinėjam....negalima šitaip nono.gif ....juk tik juokais čia buvo apie tai kalbama unsure.gif
Atsakyti
as neitarineju.. as tik pasakiau, jog negrazu skirstyti nugaletojus, jei dar konkurso pabaiga uz kalnu. nes maniau, jog jus ir esat ta komisija. na negraziai nuskambejo i tiek. as irgi rasiau ne del to, kad laimeciau. aisku smagu, kai ivertina, bet dar smagiau kai lauki to geresniu ir grazesniu kurineliu nei mano ir speliot,ar komisijos nuomone sutaps su mano. O ne vos po keliu tekstuku suzinot, ka issirinko komisija. vat galcvojau kad jus ta komisija ir tiek.
Atsakyti
Pažadai… Man šis žodis asocijuojasi su vaikyste. Pažadėjau, patiešijau, netesėjau – negriešijau… Deja, itin dažnai atsitinka būtent taip, todėl rašysiu ne apie pažadus, o apie tai, ką esu pasiryžusi padaryti. Prieš kelerius metus man puikiai pavyko susidoroti su sau iškelta užduotimi ir klausti visų ir visada… ir visko, jei tik man iškyla klausimų. Ne veltui dar pirmame kurse mėgiamiausias mano dėstytojas (lenkiuosi jam ) pasakė: klausdamas gali atrodyti kvailiu, o neklausdamas gali LIKTI kvailiu. Taigi, savo išdidumą jau priverčiau tarnauti protui, o ne savimeilei. Kas toliau?
Turbūt nepameluočiau vadindama save dviveidžiu žmogum. Laimei, gerąja šio žodžio prasme. Viskas, ką aš turiu: mano šeima, ir mano darbas. Darbe turiu mąstyti greitai ir blaiviai, darbe turiu įsidėti į slaptą kišenę spurdantį virpuliuką ir daryti viską, kad mano veiksmai visada būtų konkretūs ir nepaliktų jokių abejonių net man pačiai, net ne tiems, kurie vienu ar kitu būdu vertina mano darbą. Aš nenoriu nuvilti nei vieno žmogaus, dėl kurio pasirinkau tokį darbą. Tai reiškia, nenoriu nuvilti galbūt nei vieno iš jūsų… Todėl esu pasiryžusi daryti viską, net jei miegot tektų apsikabinus enciklopediją, kad mano žinios kas dieną tvirtėtų, o tas nelemtas virpuliukas trauktųsi ir liktų tik tokio dydžio, kad galėtų mane stimuliuoti dar geresniam darbui.
Antrasis mano aš: jautrus ir minkštas. Dažniausiai jį mato tik mano šeima. Juokinga… darbe susidorojusi su ekstrinėm situacijom, vakare pasižiūriu filmą ir sapnuoju viską ryjančią gyvatę, su kažkuo kovoju, paskui pabundu ir taip noriu apkabinti ramiausiai miegantį vyrą, kad ir pati nusiraminčiau. Ak taip, niekada neapkabinu jo tuomet kai pykstu… Belieka pasiryžti neburbuliuot jei vyras ir vėl ilgai nepareina namo ar atsitinka dar kokia smulkmena. Juk jis dirba. Dar daugiau: turiu išmokti nepykt. Mūsų abiejų labui… tada, vos tik susapnavus košmarą, galėsiu apkabinti jį ir nurimti.
Noriu būt geresnė savo mamai. Tik gimus dukrytei iš tikrųjų pradėjau mąstyti kitaip, pradėjau mąstyti taip kaip mąsto mano mama. Dar nežinau, bet galiu įsivaizduoti koks galėtų būti skaudus aštresnis vaiko žodis… Aš jau atsiprašiau mamos už visus savo netinkamus žodžius ar veiksmus, bet juk to nepakanka.
Kaip jau supratot, esu pasiryžusi tobulinti save, kad kad man, o kartu ir visiems mane supantiems būtų geriau.
Mano skulptorius – laikas –
nepalieka vienatvėje
kiekvieną akimirką jo pirštų lengvumas
jo ryžtingas atsargumas
(visai kaip oficianto nešino kavos puodeliu)
tobulina dar neišbaigtą
mano
formą.

Diena iš dienos.

Naktis iš tamsos.

Aš – iš laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stebukliuke: 14 gruodžio 2005 - 11:25
Visos rašiniai super thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Bėga, skuba metai… O atrodo dar visai neseniai, išaušus Kūčių rytui širdelė virpėdavo, laukdavau kai mama palydės mane į autobusų stotį ir aš važiuosiu pas močiutę padėti ruošti vakarienę. Kepa pyragėliai su grybais, aguonomis, kopūstais, obuoliais, kūčiukai, pyragas ir karpis, malu aguonas… Jau laikas dengti stalą. Pabarstau šiaudų ir užtiesiu lininę staltiesę, nešu lėkštes, puodelius, paruoštus patiekalus, žvakidę… Girdžiu, kaip močiutė iš virtuvės šaukia, kad nepamirščiau padėt lėkštės ir žvakutės “dūšioms”, kurios ateina nakti pasivaišint.
Viskas paruošta. Renkasi artimiausi giminės, sėdam priestalo. Visi draugiškai persižegnojam ir pasidalinam “plotkelėm”… Senoliai pasakoja įvairias be galo idomias istorijas, kaip nakti gyvuliai pradeda kalbėtis, kaip jaunystėj jie būrdavosi… Mėginam ir męs. Iš po lininės staltiesės išsitraukiam po šiaudą, kieno šiaudas ilgas – gyvens dar ilgai ilgai, kieno trumpas… Prisimename tuos, kurių tarp mūsų jau nebėra…
Atėjo laikas eiti į bažnyčią. Dieve, kaip aš to laukdavau… Prie altoriaus prakartėlė, dega laužas, aplink šildosi avinėliai, ėdžiose guli kūdikėlis Jėzus ir šalia Marija …
Grįžtame į namus. Apšerkšnyję medžiai, blizga sniegas apšviečiant mėnuliui ir staiga prisimenu pasaką, apie Sigutę našlaitėlę ir jos pamotę raganą, kad ir dabar blizga ant sniego jos smegenys ištiškę…

Prabėgo tiek daug laiko. Dabar jau pati esu mama, o mano dukrytė man mielai padeda ruošti šventinę vakarienę. Kažin ar ji jaučia tai, ką jausdavau aš kai buvau vaikas. Kur dingo dabar ta Kalėdų dvasia? Nejaugi tai jaučia tik vaikai…

Susimąstau… Štai laiko upė nuplugdė dar vienerius metus… Ką prasmingo ir gero nuveikiau per tą laiką, ką žadėjau… Ech, visko buvo, ir gero ir blogo, ir liūdesio ir džiagsmo ąšarų. O svarbiausia, aš pradėjau įgyvendinti savo gyvenimo tikslą, turėti savo nuosavą verslą, būt nepriklausomai. Pradžia padaryta, įmonė įkurta. Gal viskas ne taip jau ir blogai…?
Pažadu, kad nuo Naujūjų metų stengsiuos daryti viską, kad būtų dar geriau!!! Kad verslas klestėtu, įkūrsiu bent penkias darbo vietas. Žinoma, pasižadu rūpintis sunkiai besiverčiančiom daugiavaikėm šeimom, kurioms taip reikia mano pagalbos. Pažadu, kad vaikučius aplankys Kalėdų senis su snieguole ir mažają elfe  Pasižadu pradėti namo statybas, kurios buvo suplanuotos dar šiais metais, bet reikalai taip ir nepajudėjo, pasižadu labaiu mylėti savo vyrą, nes šiais metais aš jį labai daug kartų įskaudinau, priekaištaudavau, pasižadu daugiau laiko skirti savo dukrytei, įkūrti ofisą namuose ir ten dirbti, išeiti iš dabartinės darbovietės ir visas jėgas atiduoti savo verslui ir šeimai. Pasižadu kas vakarą negurkšnoti alaus, o tik savaitgaliais, dar pasižadu savo tėveliams padėti susiremontuoti butą ir nusipirkti padoresnę mašiną. O sarbiausiai, bent kartą per mėnesį su visa šeima nueiti į bažnyčią (neprisimenu kada buvau paskutinį kartą) ir mokyti dukrytę tikėjimo, mokyti tų šventinių tradicijų, kurias dar prisimenu iš vaikystės.

Pažadu gerai atšvęsti Kalėdas ir pasitikti Naujuosius metus!

…lai pildosi viltys žadėtos, svajonės ir norai, lai būna ateinantys metai vien gėrio ir meilės pilni…
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akyra: 15 gruodžio 2005 - 10:31
Ačiū visoms, dalyvaujančioms pasakojimų konkurse "Pasižadu, nuo Naujųjų..." Šiuo metu konkurso administratoriai skaito jūsų istorijas ir balsuoja. Po keleto dienų paskelbsime rezultatus. Iki! bigsmile.gif
Atsakyti
oi laukiam laukiam rezultatų laukiam
Atsakyti
QUOTE(kjurate @ 2005 12 29, 14:33)
oi laukiam laukiam rezultatų laukiam


Smalsumas baigia užgraužti ax.gif tongue.gif

O aš jau vieną pažadą sulaužiau. verysad.gif Tiksliau, vienos dovanos jau nebegalėsiu padovanoti, nebent labai pasispausčiau ir paskutinėm gruodžio dienom pasirodytų mažasis po antro bandymo. unsure.gif
Daugiau nebežadėsiu. verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, Su Naujaisiais!

Visiems, pasižadėjusiems 2006-aisiais pradėti naują gyvenimą, laukiantiems kažko naujo, šviesaus ir gražaus linkime: neužsibrėžti neįmanomų tikslų; susigalvoti sau apdovanojimų ir paskatinti save už pamažu pildomus pažadus; pradėti pildyti pažadus šiek tiek anksčiau nei buvote suplanavę. Reikia patikėti savimi ir (truputėlį) stebuklu. „Aš galiu“ ir taškas. Abejoti negalima, nes Jūs užsibrėžėte realų tikslą ir matote perspektyvą + norite pasikeisti ir jus kažkas palaiko. Vadinasi, jums pavyks!
bigsmile.gif


Norime pasveikinti konkurso "Pasižadu, nuo naujųjų..." laimėtojas:

first.gif Pirmąją vietą laimėjo 2-ajame šios temos puslapyje esantis pasakojimas "Bandymas Nr. 2 arba mėgstu skalbti" skaitykite jį štai čia ( #18 komentaras) ploja.gif

Busta, Jūsų pasakojimas apdovanojamas firminiu supermama.lt aukso medaliu bei prizu!

[attachmentid=43644]

second.gif Antrąją vietą laimėjo filosofiški pažadai - skaitykite juos 3-iajame šios temos puslapyje Pasižadu... ( #29 komentaras) ploja.gif

Cikadele, sveikiname ir apdovanojame firminiu supermama.lt sidabro medaliu bei prizu!

[attachmentid=43645]

third.gif Trečiąją vietą laimėjo "Pasižadu: Nuo Naujųjų aš gyvensiu taip, kad turėčiau, kur eiti..." Jį rasite 2-ajame šios temos puslapyje spauskit čia (komentaras #24) ploja.gif

Rucelie, sveikiname ir apdovanojame firminiu supermama.lt bronzos medaliu bei prizu!

[attachmentid=43643]

Ačiū visiems dalyviams!



 i 
Visus laimėtojus vėliau informuosiu asmenine žinute, kaip atsiimti laimėjimus.



Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 01 03, 12:16)
[i]Sveiki, Su Naujaisiais!

Reikia patikėti savimi ir (truputėlį) stebuklu. „Aš galiu“ ir taškas.

Busta, Jūsų pasakojimas apdovanojamas firminiu supermama.lt aukso medaliu bei prizu!



ajazus, net susigraudinau rolleyes.gif
netekau labai svarbaus man dalyko, bet gavau iš SM labai daug- pripažinimą, kad “AŠ GALIU” blush2.gif

Ačiū 4u.gif

Sveikinu ir Cikadelę, ir Rucelie, jūs šaunuolės drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2006 01 03, 12:57)
Sveikinu ir Cikadelę, ir Rucelie, jūs šaunuolės  drinks_cheers.gif
ačiū ir tave sveikinu 4u.gif ir dėl to mažo tavo stebuklėlio..... ax.gif gyvenimas dryžuotas, juk po juodos dryžės visada ateina balta....tikėk ir galėk... friends.gif

o man staigmena- grįžau po pietų, žiūriu prie mano profilio parašyta- Apdovanojimai : 3 .....galvoju kažkokia nesąmonė, gal čia kažką supainiojo blush2.gif o pasirodo ne....

Ačiū visiems, kuriems patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 03 sausio 2006 - 16:04