Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau nepirksiu

senoji nevykusių pirkinių tema

Perkam ir perspėjam kitas apie netikusius pirkinius biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 14 kovo 2010 - 10:58
aistuliaa, as turiu Mf false lash efect visai nieko,bet daugiau nepirksiu, Masterpiece max geriau atskiria ir tankina ir su false neiseina man uzriesti.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 14, 11:49)
Pradžioje galvojau, kad apsaugo, kelias dienas nieko lyg buvo  rolleyes.gif  bet paskui pastebėjau, kad pusei dienos praėjus pradėjau jausti pati kvapą nemalonu  doh.gif  doh.gif  daviau mamai pabandyt, kuri neturi problemų dėl to, irgi nepatiko  doh.gif
Galvojau gal visi be aliuminio tokie, neapsaugo, bet radau kitą, kuriuo nesiskundžiu  ax.gif
--------------------
O kokia MF kaina?
Turiu masterpiece max, bet jau eina į pabaigą, galvoju ar tą patį reikės pirkti, ar kokį kitą, bet noriu MF, kadangi tas labai patiko, manau, ir kiti geri bus biggrin.gif biggrin.gif

tai būna be aliuminio ir gerai apsaugančių ax.gif aš pati tai naudoju su aliuminiu bet esu turėjus vieną fantastišką be aliuminio ir nebrangų, pavadinimo neatsimenu, bet atsimenu, kaip atrodė, rutulinis smile.gif Mf kaina kažkur apie 46 malyg, su akcija aišku daug pigiau, apie 25 būna, tada tai tikrai apsimoka nusipirkt pabandymui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 03 14, 12:18)
tai būna be aliuminio ir gerai apsaugančių  ax.gif  aš pati tai naudoju su aliuminiu bet esu turėjus vieną fantastišką be aliuminio ir nebrangų, pavadinimo neatsimenu, bet atsimenu, kaip atrodė, rutulinis  smile.gif 


Tai aš irgi atradau jau rutulinį iš eurokos, gerai apsaugo, su alūno ta druska..
Apie 9 kainavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 14, 14:35)
Tai aš irgi atradau jau rutulinį iš eurokos, gerai apsaugo, su alūno ta druska..
Apie 9 kainavo  ax.gif

Vat ***** reikės susirast tą deziką, nes atsimenu tokios kreminės smagios tekstūros buvo, nemažam indely, rutulinis, ilgai naudojos ir visiškai jokio kimšimo ir patikimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 03 14, 15:09)
Vat ***** reikės susirast tą deziką, nes atsimenu tokios kreminės smagios tekstūros buvo, nemažam indely, rutulinis, ilgai naudojos ir visiškai jokio kimšimo ir patikimas  thumbup.gif


http://www.naturally...oll_on_v1.1.jpg
Toks? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 14, 15:20)

ne toks, o šitas irgi rutulinis? unsure.gif kažkaip kaip purškiamas atrodo biggrin.gif
nu reikia susieškot koks, nes jau seniai labai turėjau, bet sakau pamenu ir nuo prakaito apsaugojo ir visiškai nesausino pažasčių odos, nes toks kreminis buvo, tai kai palieti tokios aksominės buvo, bet parduotuvėj jų nepardavinėja, jeigu manęs atmintis neapgauna, esu jį mačius turguj Kaune g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 03 14, 16:25)
ne toks, o šitas irgi rutulinis?  unsure.gif  kažkaip kaip purškiamas atrodo  biggrin.gif 
nu reikia susieškot koks, nes jau seniai labai turėjau, bet sakau pamenu ir nuo prakaito apsaugojo ir visiškai nesausino pažasčių odos, nes toks kreminis buvo, tai kai palieti tokios aksominės buvo, bet parduotuvėj jų nepardavinėja, jeigu manęs atmintis neapgauna, esu jį mačius turguj Kaune  g.gif


parasyta kad roll-on mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadetta @ 2010 03 14, 15:56)
parasyta kad roll-on  mirksiukas.gif

aha, dabar jau pamačiau doh.gif lotuliukas.gif na bet vistiek man rutuliniai kažkaip su kitokia forma asocijuojas biggrin.gif tokie apvalesni būna, nors šitas tai tikrai jau kiek matau rutulinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 03 14, 15:25)
ne toks, o šitas irgi rutulinis?  unsure.gif  kažkaip kaip purškiamas atrodo  biggrin.gif 
nu reikia susieškot koks, nes jau seniai labai turėjau, bet sakau pamenu ir nuo prakaito apsaugojo ir visiškai nesausino pažasčių odos, nes toks kreminis buvo, tai kai palieti tokios aksominės buvo, bet parduotuvėj jų nepardavinėja, jeigu manęs atmintis neapgauna, esu jį mačius turguj Kaune  g.gif


Rutulinis smile.gif
Ai iki Kauno turgaus toli man važiuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 14, 16:16)
Rutulinis  smile.gif
Ai iki Kauno turgaus toli man važiuoti  lotuliukas.gif

Na manau aš jau kai ir nuvažiuosiu, nepirksiu, nes ko jau ko, bet dezikų namie tai prisikaupė, vis akcijos atrakcijos, vis geresni pasiūlymai, pirkti nereikia, bet nepirkti negalima, nors dėl nei vieno nesigailiu, tikrai sunaudosiu ir visi ypač patikimai apsaugo nuo prakaito ir nemalonaus prakaito thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti