Įkraunama...
Įkraunama...

Senovės kinų gimimo kalendorius

QUOTE(ciuncia @ 2010 03 24, 11:19)
kaip supratsi tokį parašymą? Lentelėje remiamasi motinos mėnulio amžiumi, tai yra, jos tikrąjį amžių pridėjus devynis mėnesius ir pastojimo mėnesį. Tai kaip skaičiuoti?  g.gif  doh.gif  Kaip jus skaičiuojat? Jeigu man dabar 27, bet tarkim planuoju patoti rugsėjo mėn. tai pridėti 9 mėn ir dar tą vieną, tai bus 10, tai tuomet man jau bus 28 metai.  nieko nesuprantu doh.gif

Taip Jums jau bus 28 m., ir menuo tai pastoijimo menuo 9 rugsejis -mergaite gausis bigsmile.gif
Atsakyti
Lentelėje remiamasi motinos mėnulio amžiumi, tai yra, jos tikrąjį amžių pridėjus devynis mėnesius ir pastojimo mėnesį.
amzius 29+9+10=48 kur ziuret, jei lentele iki 45 g.gif
ar as skaiciuot nemoku? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigeita: 31 kovo 2010 - 00:22
vienas is kinu skaiciavimo variantu Pirmas variantas
Antras variantas
Trecias variantas

CAI DAUG INFO

...tiesiog padarykit paieska internete ancient chinese birth gender ir gausit daaaug rezultatau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 31 kovo 2010 - 14:13
man rodo kad gims berniukas, o echoskopija parodė mergaitę g.gif
Atsakyti
Geriausia jei jau tikrai nezinai kas gims,o labai norisi suzinoti,tuomet siulau pas genetikus (santariskes)
nueiti,paims vaisiaus vandenu-istirs chromosomas ir viskas bus aisku smile.gif ax.gif
Atsakyti
Man turėjo gimti mergaitė, o gimė berniukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(koste85 @ 2010 03 15, 17:59)
Būsimos mamytes,

Norėjau su jumis pasidalinti įdomiu puslapiu   

http://www.nescia.lt...mo-kalendorius/



labai domus variantas,bet man pvz neatitinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigeita @ 2010 03 30, 23:21)
Lentelėje remiamasi motinos mėnulio amžiumi, tai yra, jos tikrąjį amžių pridėjus devynis mėnesius ir pastojimo mėnesį.
amzius 29+9+10=48 kur ziuret, jei lentele iki 45  g.gif
ar as skaiciuot nemoku? g.gif


Ne taip skaiciuojate paneles. Pastojimo menesio nereikia prideti. Pridedate tik savo amziu kai pastojote + 9 menesiai (tai yra kiek jums bus metu kai gimdysite). Sita skaiciu pvz 28 metus raskite kaireje lenteles puseje, o virsuje raskite menesi,kada pastojote. Tada suvede juos pamatysite vaikiuko lyti. Nezinau ar aiskiai isaiskinau biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmu vaiku man pataikė - gimė berniukas, matysim, kaip čia su antru pataikys.
Bet jau dabar matosi, kad programėlė su trūkumais - rodo, kad pastojus gegužę gimtų berniukas, kai paskaičiuoju ten tas siūlomas svarbias nėštumo datas, tai rodo, kad jau gimtų mergytė doh.gif
Nu, pažaidėm ir tiek smile.gif
Svarbu sveikas ir svarbu greičiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dražė @ 2010 05 10, 11:15)
Su pirmu vaiku man pataikė - gimė berniukas, matysim, kaip čia su antru pataikys.
Bet jau dabar matosi, kad programėlė su trūkumais - rodo, kad pastojus gegužę gimtų berniukas, kai paskaičiuoju ten tas siūlomas svarbias nėštumo datas, tai rodo, kad jau gimtų mergytė

Lygiai tą patį galiu pasakyti. Kai žiūriu iš karto pagal metus ir pastojimo mėnesį - rezultatas - vienoks, kai susivedu, pagal gimdymo datą - jau rodo mano metams kitokį doh.gif bet dzin - juk tai žaidimas, linksma paspėlioti ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikse @ 2010 04 13, 03:32)
Geriausia jei jau tikrai nezinai kas gims,o labai norisi suzinoti,tuomet siulau pas genetikus (santariskes)
nueiti,paims vaisiaus vandenu-istirs chromosomas ir viskas bus aisku smile.gif  ax.gif

Niekas taip paprastai neima vaisiaus vandenų ir netiria lyties rolleyes.gif Tai svarbus genetinis tyrimas ligoms nustatyti (kurio metu išlieka galimybė persileidimui), tad vien tik tam, kad patenkinti tėvų smalsumą dėl lyties, jo tikrai nieks nedarys.

Atsakyti
QUOTE(koste85 @ 2010 03 15, 18:59)
Būsimos mamytes,

Norėjau su jumis pasidalinti įdomiu puslapiu   

http://www.nescia.lt...mo-kalendorius/

Pasak Kinų gimimo kalendorių galima atspėti kūdikio lytį.

Mano sesei tai pasitvirtino  bigsmile.gif

Ji kaip tik susilaukė berniuko  4u.gif

Siulau ir jums užeiti į šį puslapį ir galėsite pamėginti.
thumbup.gif

pas mane pasitvirtino, pagal kalendoriu buvo berniukas tai ir gime sunus thumbup.gif nebent cia toks sutapimas 4u.gif
Atsakyti