Įkraunama...
Įkraunama...

Baltarusija

jei vaziuosit vieni patys su masina tai priklauso ant kokio muitininko pateksit. o jei traukiniu ir autiku tai siaip sau ziuriu. o jei su vaiku tai laaabai retai kada praso tases parodyt.
nuo kosulio labai geras sirupas, bent jau mums, saldymedzio sirupas. papigiai jis ten. o is vaistu: paracetamolis, analginas, angliukas, zoleles visokios, vitaminai, gliukoze, antibai, lasai i nosi tiek vaikams tiek suaugusiems, sampunas ale nizoralis, kepenims vaistukai ir t.t.

is maisto produktu: dabar daug kas apribota yra tiksliai kiek ko nezinau tai kai vaziuoju vezu 2 kg miltu, 2 kg cukraus nu ir saldumynu diiidele kruva
Atsakyti
Gerai, kad šią temą radau, visai pamiršau, kad apsipirkti pigiau kai ko galma ir Baltarusijoje. Nes mes paskutiniu metu neretai pakylėjam Lenkijos ekonomiką.
Atsakyti
Mb daznai is Rusjos parveza vaistu,rekomenduociau
vaikams nuo kosulio super thumbup.gif
user posted image

pati naudoju ir vaikams duodu kedro riesutu alieju,geriau nei zuvu taukai,kaina gera thumbup.gif buteliukas gali skirtis pas mane truputi kitoks.
http://img.board.com...rovoe-maslo.jpg
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2012 06 09, 21:46)
rekomenduociau vaikams nuo kosulio super  thumbup.gif
http://vekzhivu.com/...1/12/linkas.jpg

pati naudoju ir vaikams duodu kedro riesutu alieju,geriau nei zuvu taukai,kaina gera thumbup.gif buteliukas gali skirtis pas mane truputi kitoks.
http://img.board.com...rovoe-maslo.jpg


Mes irgi perkam, mums padeda smile.gif
Atsakyti
Buvom neseniai Baltarusijoj. smile.gif Prisipirkau jusu isgirto sirupo nuo kosulio "Linkas" biggrin.gif Tikiuosi pades ir mums jei vaikuciai sirgs. Taip pat pirkom pigiau nei Lietuvoj cukraus, vaikams visokiu uzkandeliu-kukuruzu, baronku ir t.t. Kainos tikrai nedideles tu prekiu, kurios pagamintos BY. Vaziuodami i svecius,ten pirkom dideli torta (apie 1,5 kg), uz ji sumokejom kazkur 15 Lt.Skanumas neapsakytas wub.gif
Tiesa, dukrai pirkau baltarusiu gamybos ceskes i darzeli. Kainavo 20 Lt. Paprastutes baltos arba juodos kainuoja dar pigiau. As emiau bordo spalvos, lakines odos.
Nusipirkau Milavitsos apatinio trikotazo. Paziuresim kaip nesiosis cool.gif Kainos tokios pat kaip Utenos trikotaze.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 02 rugpjūčio 2012 - 13:48
o mes nusipirkom bakteriofaga nuo stafilakoko, nes musu mazei po antibu jis jau mutavosi i MRSA verysad.gif vaikas jau pusmeti kankinasi nuo pilvo skausmu ir bakteriozes.... visi imanomi prebiotikai kasdien duodami, nieks nepadeda....ir ka, parveze bakteriofaga, kuris pasirodo tik nuo 7 metu skiriamas verysad.gif zodziu teks parduot.....jei kas vaziuosit i rusija ar baltarusija maldauju praneskit, gal parveztumet tinkamo
Atsakyti
bet ar mums apsimoka? juk vizos nepigios .. beto mb tėvai prie pat muitinės gyvena tai sakė kartais žmonės stovi eilėse po 6 valandas kad pravažiuoti muitinė.. ar tiesa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Omrum: 09 rugpjūčio 2012 - 21:58
QUOTE(Omrum @ 2012 08 09, 22:30)
bet ar mums apsimoka? juk vizos nepigios .. beto mb tėvai prie pat muitinės gyvena tai sakė kartais žmonės stovi eilėse po 6 valandas kad pravažiuoti muitinė.. ar tiesa?

Taip vizos brangios, bet jei vaziuoji lankyti giminiu,tai negi nepasinaudoti tuo ir neparsivezt pigiau vaistu ar maisto produktu...As pvz. uz viza nemoku,bet seimos nariams vizos atsiejo nepigiai.sad.gif Eiles tikrai ilgos,mums pasiseke,nes su vaikais iki 3 metu galima vaziuoti per mjitine be eiles.Tai naglai ir lindom i prieki.
Atsakyti
QUOTE(Omrum @ 2012 08 09, 22:30)
bet ar mums apsimoka? juk vizos nepigios .. beto mb tėvai prie pat muitinės gyvena tai sakė kartais žmonės stovi eilėse po 6 valandas kad pravažiuoti muitinė.. ar tiesa?

Tas tiesa, eiles dideles doh.gif O del kainu... Kaip kazkas minejo as pati vaziuoju lankyt senelio kapu tai man nemokamai, merginai kai ji buvo 5 metu dariau viza su mintimis, kad paskutini karta vaziuos nemokamai, netiketai gavo viza 3 metams bigsmile.gif tai mokam tik sunui ir vyrui ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 09 06, 23:01)
Gal perkat Baltarusijoje kokius vaistus nuo persalimo (ka nors panasaus i musu Gripex, Coldrex ir t.t.), ar yra ten kazkas panasaus ju gamybos,  ir dar domintu juros vanduo? ax.gif

Nuo kosulio pirkau gyslociu sirupa
user posted image
ir ciobreliu sirupa
user posted image
musu pinigeliais panasiai po 4Lt ax.gif Nuo slogos kaip kazkas minejo ksilin 25 ml apie 5,5Lt g.gif Aij senos tabletytes nuo kosulio (ot kaslia) 10 tabletyciu siek tiek virs 1Lt, ne baltarusiskas anti gripin snypsciancios tabletes (nei kaip tik mergina persalo tai tokias pasiule) 6 tabletes apie 4Lt ax.gif Va ir visi mano vaistai ax.gif Aij dar nistatin zvakuciu pirkau blush2.gif mama nuo rugstingumo kazkokiu vaistu pirko, labai dziaugias sake geri nezinau pavadinimo, jei reiks galiu paklaust ax.gif O del kitu prekyciu, ziurejau vaikiskuss veltinukus tai apie 55Lt, spalvinimo knygeles dukra pirko apie 1Lt ax.gif Nu zinoma tradiciniai kukuruzai nepakeiciami su siurprizais wub.gif Mesmale rankine apie 80Lt blink.gif Alus baltarusiskas pacioj Baltarusijoj brangesnis nei Norfoj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 19 rugpjūčio 2012 - 21:35
tai,kad ten tik apsimoka vaistus pirkti thumbup.gif aciu uz nuotraukytes,man reiks gyslociu sirupo vaikams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2012 08 19, 23:09)
tai,kad ten tik apsimoka vaistus pirkti thumbup.gif aciu uz nuotraukytes,man reiks gyslociu sirupo vaikams 4u.gif

Tai va kad ten bendrais bruozais pigiau kuras, vaistai, cigaretes ir alkoholis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2011 02 05, 22:24)
domina vaflių (ar čirvinių blynų) keptuvė, tokia kaip senais laikais būdavo 4u.gif kaina ir labai domina.

Čirvinės keptuvės, tos, kur ant dujines kept, visur išieškojau, bet niekur neradau. Mačiau tik barankytėm kept.

Paskutinį kartą pirkau baltarusiškų rankšluosčių, cukraus, saldainių, vitaminų, degtinės, porą drabužių... Dabar vėl važiuoju, pažiūrėsiu, gal žieminių batų bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 13 rugsėjo 2012 - 11:35