Įkraunama...
Įkraunama...

Nerimas, itampa ir baimes

Kadangi ispopulerejusi tema "Nerimas - mes ji iveiksim smile.gif" buvo uzdaryta del puslapiu skaiciaus virsijimo, tesiam pasikalbejimus cia 4u.gif .

Kaip supratome, visus mus jungia viena beda - nerimas, kuris trukdo mums gyventi, dziaugtis gyvenimu, sukelia nerealumo jausma, skausmus, silpnuma ir panikos atakas, vercia mus bijoti del saves, del aplinkiniu, daryti medicininius tyrimus ir kaskart girdet is daktaru - "Tu visiskai sveika. Esi labai jautri. Turi psihosomatini sutrikyma arba Generalizuoto nerimo sutrikima". ax.gif

Nerimas - ne nuosprendis! Siame forume galime dalintis savo isgyvenimais, issipasakot, kai sunku ir palaikyt kitus, kai jiems to reikia, dalintis patirtimi, duoti patarimu, kartu bandyt suprast ir nugalet savo baimes ir nerima. drinks_cheers.gif

Sumelavau... Be nerimo turim dar kai ka svarbaus, kas mus jungia! Mes esame kurybiskos, jautrios, turim gera vaizduote, esame romantiskos ir mylim gyvenima! Mes esame draugiskos, atjaučiancios ir stiprios, anaip guletume ir verktume vietoj to, kad bendrauti cia, bandyti iveikti savo baimes. thumbup.gif Mes viska galim, tik reikia siek tiek pasistengt ir padet viena kitai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@pke: 16 kovo 2010 - 11:34
Sveikos 4u.gif siandien einu i darba ir vel jauciu nerima,kad mane apsauks,nes viena isejo i dekreta tai vis mane apgaudinejo tai jai 50lt tai 20lt truksta,be to naujai dirbu kasininke,o prie kitos netruksta ir vel depresija,nusipirkau Sedatif na nezinau,bet mano akys tarytum padengtos plevele,nors jau viska moku nezinau kas su manim darosi unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Aciu uz naujus namukus smile.gif is tikro mes taip bijom ligu, bet is tikro nuo nerimu ir nervu ir visos ligos prikimba, va kokia tiesa rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, čia atradau tokio biodiagnostiko Jono Markūno audio seminarą apie stresą, kaip jo išvengti, kaip negatyvą versti į pozityvą ir t.t... Na gal ir nevisoms čia priimtina būtų, nes jis remiasi malda, Šventuoju raštu kai kur, taip pat visokiais tyrimais, bet jei kam įdomu, tai rašykite į až savo el. paštą - permesiu... smile.gif
Esmė ta, kad per tas baimes, stresus žmogus pats naikinasi, kaip ir nieko naujo, bet kai paklausiai, tai kažkaip priverčia pagalvoti...

Na va lucero taikliai parašė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 16 kovo 2010 - 13:04
QUOTE(De Zavu Zavu @ 2010 03 16, 13:31)
Sveikos 4u.gif siandien einu i darba ir vel jauciu nerima,kad mane apsauks,nes viena isejo i dekreta tai vis mane apgaudinejo tai jai 50lt  tai 20lt truksta,be to naujai dirbu kasininke,o prie kitos netruksta ir vel depresija,nusipirkau Sedatif na nezinau,bet mano akys tarytum padengtos plevele,nors jau viska moku nezinau kas su manim darosi unsure.gif



Nerimas del realiu dalyku yra visiskai normalu. Del sunkumu darbe visi mes jaudinames. Svarbiausia zinot, kad tai ne mirtina, ne pats svarbiausias dalykas gyvenime ir kad sunkumai darbe niekada nesitesia amzinai thumbup.gif Daug sunkiau nervintis del nerealiu dalyku, kai negali paaiskint del ko nemiegi ar tave kalatoja. Kai zinai priezasti - galima ja pasalint, prisitaikyt arba pakeist, o nezinant prasideda nezinomybes baime ir nesaugumo jausmas. Tad, nepaleisk ranku! Pakentek truputi ir paziuresi, kad viskas issispres drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 03 16, 14:01)
Sveikos mergaitės, čia atradau tokio biodiagnostiko Jono Markūno audio seminarą apie stresą, kaip jo išvengti, kaip negatyvą versti į pozityvą ir t.t... Na gal ir nevisoms čia priimtina būtų, nes jis remiasi malda, Šventuoju raštu kai kur, taip pat visokiais tyrimais, bet jei kam įdomu, tai rašykite į až savo el. paštą - permesiu... smile.gif
Esmė ta, kad per tas baimes, stresus žmogus pats naikinasi, kaip ir nieko naujo, bet kai paklausiai, tai kažkaip priverčia pagalvoti...

Na va lucero taikliai parašė smile.gif



Labas, Liepa18

na reikes pasiziuret ka tu ten radai biggrin.gif Su nerimu, kaip kare - visos priemones geros.

Musu beda ta, kad mes neatlaikom streso. Maziausias is ju mus pazeidzia, o tada jau pradedam jausti kitus simptomus - pablogejusia sveikata, baimes, nerima, PA ir pan. Bet, kartais ir be streso, kai viskas gerai man anksciau uzeidavo nerimas, baimes. Gal del to kad nevisai pasitikim savim ir gyvenimu, bijom, kai viskas gerai, bijom, kai viskas blogai doh.gif

Beje, kaip jus siandien? As siom dienom rodos geriau jauciuos. Galva nustojo skaudet, del dantuko stengiuosi maziau jaudintis, geriu Sedatif, rodos apsiraminau kazkiek, o dar saulute sviecia drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif Klausau dabar Lieps audio iraso, tikrai taip...nuo hipochondrijos galim gala greiciau gaut negu realiai numirt nuo ligos doh.gif o dar yra pritraukimo desnis , nu kaip gali nesirgt zmogus kuris kasdien galvoja apie vezi?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 03 16, 15:41)
4u.gif Klausau dabar Lieps audio iraso, tikrai taip...nuo hipochondrijos galim gala greiciau gaut negu realiai numirt nuo ligos doh.gif  o dar yra pritraukimo desnis , nu kaip gali nesirgt zmogus kuris kasdien galvoja apie vezi?


Taip, atrodo tokie paprasti dalykai kalbami, rodos nieko naujo... Bet kažkaip tas įrašas man davė peno... Paklausius tų įrašų kažkaip ramybė užplūsta mane...
Aišku ten yra ir sudetingesnių dalykų, gal ne viską galima suprasti ar priimti sau, bet esmė man visai patiko...

Aš čia jokiais būdais nereklamuoju/neperšu, manau kiekvienas žmogus gali savo atrasti, kas jam duoda naudos, pvz. mano mama kažkaip skeptiškaip pažiūrėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 16 kovo 2010 - 14:57
As dar pagalvojau kad labai daug gaunam neigiamos energijos skaitydamos apie ligas...jei visa diena skaitai apie ligas mastai tai po to ir sapnuoji ligonines ir pan . ar jus nesapnuojat kad sergat daktaru ir pan ? doh.gif man buna ...
Atsakyti
Man irgi būna, kai į smegenis sprisileidžiu visokio šlamšto, tada ir sapnuose visiškas bardakas būna... Reikia stengtis atsiriboti nuo to kažkaip ir viskas, pradžioje gal net ir dirbtinai manau, kai užeina noras - eit ką nors paveikti, kad mintys persiinstaliuotų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 16 kovo 2010 - 15:29
Dar yra toks blogas dalykas tai stiprus susikoncentravimas į organą kurį manai sergant aš kai pvz įtikėjau kad man plaučiai tai net stebėjau kaip kvėpuoju ar įkvepiant suduria ir pan o iš to man ėmė kilt baisūs nugaros žinokit skausmai , RAUMENŲ ĮTAMPOS , jokie plaučiai biggrin.gif kai ėmiau orientuotis į kitą organą, tai plaučiai visi praėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 03 16, 17:21)
Dar yra toks blogas dalykas tai stiprus susikoncentravimas į organą kurį manai sergant aš kai pvz įtikėjau kad man plaučiai tai net stebėjau kaip kvėpuoju ar įkvepiant suduria ir pan o iš to man ėmė kilt baisūs nugaros žinokit skausmai , RAUMENŲ ĮTAMPOS , jokie plaučiai biggrin.gif kai ėmiau orientuotis į kitą organą, tai plaučiai visi praėjo lotuliukas.gif



Analogiskai ir man doh.gif Jauciau gerklei gumula, susikoncentrudavau, jauciau kaip nuryju, kaip kvepuoju, kaip iskvepiu. Net daktare mane kad gal pas mane nepraeinamumas koks, susiaurejimas. Tyrimai parode kad nieko nera, tai nusiraminau del to ir iskart pradejo skaudet kazkas kito lotuliukas.gif Dabar, kai kazkur uzeina skausmai bandau nebegt iskart pas daktara, o pabandyt kelias dienas nukreipt mintis kazkur kitur, nesusikoncentruot... ir praeina drinks_cheers.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Jo, bet esminis klausimas - kaip padaryt kad nesusikoncentruot į nieką ? g.gif atrodo tarsi būtų nenormalu jaustis gerai blush2.gif todėl mum visalaiką " kažkas" yra.... doh.gif čia gal tas norėjimas sirgti, nžn man viena moteris yra sakiusi kad tai yra dėl meilės ir dėmėsio trūkumo tongue.gif g.gif ta prasme meilės trūkumas aplamai gyvenime ...o tipo kai sergi tai myli labiau kažkas? biggrin.gif vyrai tai tikrai ne , nebent mamos palepina lotuliukas.gif
Atsakyti