Įkraunama...
Įkraunama...

Avon kosmetika

Pabaigiau netyčiom aną temą, tai sukuriu naują smile.gif
Senoji, 48 tema
Toliau tęsiam diskusijas apie Avon kompaniją bei jos gaminius smile.gif
Konsultantėms didesnių užsakymų, klientėms geresnių įspūdžių naudojant šią kosmetiką 4u.gif

user posted image
user posted image
Avon - Sveikas, rytojau blush2.gif
Papildyta:
Dar keletas naudingų nuorodų, padėsiančių nepasimesti temos platybėse 4u.gif
Rusiškus katalogus pora kampanijų į priekį, hello tomorrow bei neto prekes galime rasti šiame puslapyje:
Avon forum
Tiesioginių nuorodų nededu, nes katalogai greitai keičiasi smile.gif
Lietuviškas Avon puslapis čia:
Lietuvos Avon

Tema Bendraminčiuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 05 spalio 2010 - 22:33
Sveikos! O atkuriamaji seruma plaukams ( kur keturios pakuotes dezutej) reikia naudoti issiplovus galva, ar pries?
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2010 03 16, 19:28)
Sveikos! O atkuriamaji seruma plaukams ( kur keturios pakuotes dezutej) reikia naudoti issiplovus galva, ar pries?

Manau, žinau apie kurį kalbat, tai išsiplovus jei neklystu, kaip ir visus serumus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2010 03 16, 18:28)
Sveikos! O atkuriamaji seruma plaukams ( kur keturios pakuotes dezutej) reikia naudoti issiplovus galva, ar pries?

tiktai issiplovus , o ne pries drinks_cheers.gif

sveikos naujoje temoje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomona33: 16 kovo 2010 - 22:26
sveikos, norėjau paklausti, gal kuri esat bandžiusi liv botanicals kremus veidui (dieninį, naktinį)? kaip kokybe, ar gerai drekina?

mačiau naujam kataloge (nuo 03 26) jie po 20.90.
įdomu būtų sudėtį paskaityti g.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2010 03 19, 17:45)
sveikos, norėjau paklausti, gal kuri esat bandžiusi liv botanicals kremus veidui (dieninį, naktinį)? kaip kokybe, ar gerai drekina?

mačiau naujam kataloge (nuo 03 26) jie po 20.90.
įdomu būtų sudėtį paskaityti g.gif

Esu naudojusi, bet anksciau, kai tik atsirado. Man tiko abeji, gana skalsus. O del drekinimo, tai kaip visi, kol tepi, tol oda dregna, nusiprausi - vel sausa, bet cia mano toks tipas smile.gif Dieninis berods su nemaza apsauga nuo saules, jei gerai pamenu, tai vasarai kaip tik.
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2010 03 19, 16:45)
sveikos, norėjau paklausti, gal kuri esat bandžiusi liv botanicals kremus veidui (dieninį, naktinį)? kaip kokybe, ar gerai drekina?

mačiau naujam kataloge (nuo 03 26) jie po 20.90.
įdomu būtų sudėtį paskaityti g.gif

As naudojau dienini... Ka as zinau...kremas ir tiek, nei jis man blogas buvo, nei labai geras...(likus pusei, ismeciau blush2.gif ) tiesa, pasitepus juo oda kartais perstedavo... g.gif bet jokios alergijos, nieko nebuvo... Zinau, kad oda persteti gali, kai kremo veikliuju medziagu koncentracija labai didele...bet cia lyg ir neturetu taip buti...juk raso, kad labai naturalus, o naturalios medziagos, mano nuomone, labai stipriai veikti neturetu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 03 20, 12:22)
As naudojau dienini... Ka as zinau...kremas ir tiek, nei jis man blogas buvo, nei labai geras...(likus pusei, ismeciau blush2.gif ) tiesa, pasitepus juo oda kartais perstedavo... g.gif bet jokios alergijos, nieko nebuvo... Zinau, kad oda persteti gali, kai kremo veikliuju medziagu koncentracija labai didele...bet cia lyg ir neturetu taip buti...juk raso, kad labai naturalus, o naturalios medziagos, mano nuomone, labai stipriai veikti neturetu? ax.gif

Na, kaip tik natūralios ir gali labai aktyviai veikti.
Atsakyti
Patarkit prasau koks sveitiklis geresnis (astresnis ar pan) : Su baltaja arbata, su migdolais ir pienu ar kuo ten g.gif , ar is paaugliu serijos?
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 03 21, 09:13)
Patarkit prasau koks sveitiklis geresnis (astresnis ar pan) : Su baltaja arbata, su migdolais ir pienu ar kuo ten  g.gif , ar is paaugliu serijos?

Su migdolais ir pienu nebandziau...Su baltaja arbata yra toks kreminis, sakyciau nelabai astrus, bet pakankamai neblogas, man patiko, is clearskin esu naudojusi sveitikli, tik gana seniai, jei jis nepasikeite,- yra tikrai astrus. Naujojo clearskin profesional taip pat nesu bandziusi...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norėjau jūsų paklausti merginos, kaip sakote kuris geresnis kūno losjonas, ar aukso spindesio suteikiantis kūno losjonas iš Skin So Soft, ar iš AVON Care su rožėmis tai pat kūnui suteikiantis spindesio (beje, jis ne auskinis taip?) ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 03 21, 09:13)
Patarkit prasau koks sveitiklis geresnis (astresnis ar pan) : Su baltaja arbata, su migdolais ir pienu ar kuo ten  g.gif , ar is paaugliu serijos?

iš minėtų esu bandžiusi tik su baltąja arbata, tai labai man patiko, ir kvapas malonus ir nušveičia gerai (nei per aštrus nei per švelnus), pirkčiau dar kartą thumbup.gif
Atsakyti