Įkraunama...
Įkraunama...

Ryzenšnauceriai

Taip, žmonės, kurie visus metus nori eiti į parodas - nepešioja šnaucerių plikai, prilaiko juos ant taip vadinamo "rolingo". Kas kelias savaites prapešioja kailį ir viskas. Bet bėda ta, kad šuo ant "rolingo" labai šeriasi kaip bet kuris kitas nešiurkščiaplaukis šuo.
Mano Fortūna pirmus porą metų buvo kaskart papešiojama, tai plaukų ohoho kiek buvo namie.
O ir kai padaromas pilnas trimingas - daugiau įvairovės, šuo vis kitaip atrodo. smile.gif
Atsakyti
Nu aišku tada, rolingas ne man tikrai. Kam pirkti šiurkščiaplaukį šunį ir kovoti su šėrimusi, jeigu galima nekovoti ax.gif
Atsakyti
Na pristatom
TAI BARZDYLA AMANDA

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Dabar Odriuko labai laukiam!!!!!
Atsakyti
Super sesytė thumbup.gif . Šeštadienį ir mes jau grąžinsimės ax.gif . O dresiravimui - užsiregistravome ir lauksime dresuotojo skambučio smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gazelė @ 2010 04 14, 19:01)
Super sesytė thumbup.gif . Šeštadienį ir mes jau grąžinsimės ax.gif . O dresiravimui - užsiregistravome ir lauksime dresuotojo skambučio smile.gif .



Lauksim luksim Jusu nuotrauku, kad tik zibutes nenuvystu iki sestadienio bigsmile.gif
Atsakyti
Gazele, o pas ką kirpsitės?
O po kirpyklos gal ir į hendlingo pamokėles pas Ramovę ateitumėt? Rekomenduoju - mūsų Ramovė yra šaunuolė, pamoko, parodo, kaip geriau statyti, su kitais bendraminčiais pamokėlėje galima smagiai pabendrauti. Ir Odrytė prasiblaškytų. Pamokėlės vyksta šeštadieniais iš ryto. Jeigu įdomu, ar aš, ar Ramovė galim brūkštelti konkrečiau dėl vietos ir laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dagnytee @ 2010 04 14, 20:32)
Na pristatom
TAI BARZDYLA AMANDA


wub.gif wub.gif wub.gif Dievuliau, koks grožis - fantastiška mergytė auga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dagnytee @ 2010 04 14, 20:32)
Na pristatom
TAI BARZDYLA AMANDA

Glaz almaz, thumbup.gif 4u.gif
kaska ji man primena mirksiukas.gif ,l.norisi sesute pamatit
Atsakyti
Panevezio BOB
daugiau cia My Webpage

user posted image
Atsakyti
Šitas širmukas yra nerealus gražuolis wub.gif Sveikinu dagnytee drinks_cheers.gif
O ten nuotraukose bene Anda žiūrovė už ringo?
Atsakyti
Pagaliau mes gražios ax.gif . Po kirpyklos neatpažinau savo Odrės, tik pagal antkaklį lotuliukas.gif . Dabar jau juodas šuo, tik labai kasosi ausis ir galvą doh.gif . Pasirodysime, tik po kirpyklos (prieš 2 sav.)

user posted image

user posted image

Atsakyti
Kitą kartą ausis ir galvą patepkit kremu po skutimosi - apramins sudirgusią odą. smile.gif
Atsakyti