Įkraunama...
Įkraunama...

Gintaras grožiui ir sveikatai

Įdomu, gal kas bandė gintaro miltelius, pudrą ar kosmetiką su gintaro produktais. Tokia kaip Guerlain ar BIOK produkcija.
Atsakyti
QUOTE(Arza @ 2010 03 19, 10:43)
Įdomu, gal kas bandė gintaro miltelius, pudrą ar kosmetiką su gintaro produktais. Tokia kaip Guerlain ar BIOK produkcija.

as naudoju gintaro miltelius kaukese veidui, nuplaunant svelniais judesiais patrinu, tai atstoja sveitikli thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 03 gegužės 2010 - 22:26
O kur jus perkate gintaro miltelius? Aš savo gintaro pudrą pirkau Barocoj. Naudoju kaukems, kartais pašveičiu odą. Dar labai gerai padeda pamaskuoti išlindusį odos blizgesį, bet nesu tikra, ar nekemša odos. Kaip jūs ta gintarą naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Arza @ 2010 03 19, 10:43)
Įdomu, gal kas bandė gintaro miltelius, pudrą ar kosmetiką su gintaro produktais. Tokia kaip Guerlain ar BIOK produkcija.



as irgi naudoju gintaro miltelius. kaip man karta patare idedu ju sauksteli i krema (saukstelis visam kremo indeliui) ir tepu juo kasdien,tai gaunas iskart ir sveitimas tpoks ir drekinimas. Svelni oda labai.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 05 03, 23:11)
Aš savo gintaro pudrą pirkau Barocoj.

O kada Barokoj pirkot? Ir kiek kainavo, jei ne paslaptis? ax.gif Labai susidomėjau, tik niekaip nerandu kur parduoda. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hidargy @ 2010 05 16, 19:04)
O kada Barokoj pirkot? Ir kiek kainavo, jei ne paslaptis?  ax.gif Labai susidomėjau, tik niekaip nerandu kur parduoda.  doh.gif


dar yra gintaro miltelių/pudros pirkti Astromineralogijos centre Pamėnkalnio gatvėje, ten jų daugiau ir pigiau.

čia va palyginimui kiekis:
dešinėje iš Barocos, kairėje iš Astromineralogijos centro (jame tas maišiukas kainuoja apie 7 lt, jei neklystu) 4u.gif

QUOTE(_Pandora_ @ 2010 05 13, 14:33)


Atsakyti
[quote=aaam,2010 05 16, 20:28]
dar yra gintaro miltelių/pudros pirkti Astromineralogijos centre Pamėnkalnio gatvėje, ten jų daugiau ir pigiau.

Daugiau ir pigiau nereiskia kad geriau.
Pudra yra specialiai gaminama o milteliai - tai kas lieka po gintaro apdirbimo, tai yra atliekos
Atsakyti
QUOTE(Arza @ 2010 07 29, 00:28)
QUOTE(aaam @ 2010 05 16, 20:28)

dar yra gintaro miltelių/pudros pirkti Astromineralogijos centre Pamėnkalnio gatvėje, ten jų daugiau ir pigiau.

Daugiau ir pigiau nereiskia kad geriau.
Pudra yra specialiai gaminama o milteliai - tai kas lieka po gintaro apdirbimo, tai yra atliekos

Įtariu, kad pudra irgi gaminama iš to kas lieka po papuošalų ar kitko gamybos. arba iš smulkių gintariukų, kurie niekam kitam netinka. tai galima irgi vadint "atliekomis". Kitas klausimas - gal skiriasi pats gaminimo būdas ir miltelių/pudros smulkumas ar dar kas nors.
Gal kas bandėt abu variantus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hidargy: 29 liepos 2010 - 11:49
As pati susimalu gintara ir dedu i krema, kuri tepuosi nakciai. Mano odai labai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilea @ 2010 09 12, 09:26)
As pati susimalu gintara ir dedu i krema, kuri tepuosi nakciai. Mano odai labai tinka  smile.gif

Aš irgi bandžiau. Maldavau akmeninėj prieskonių grūstuvėj. Bet tie milteliai gaudavosi tokie, kaip čia tiksliau išsireiškus, nevienalyčiai, nevienodo didumo. Gal reikėjo ilgiau malt?
Dabar nusipirkau iš barocos, tai jausmas man labiau patinka. thumbup.gif
Atsakyti
As malu kavamaleje. Idomu butu palyginti su pirktais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(palubė @ 2010 05 04, 22:05)
as irgi naudoju gintaro miltelius. kaip man karta patare idedu ju sauksteli i krema (saukstelis visam kremo indeliui) ir tepu juo kasdien,tai gaunas iskart ir sveitimas tpoks ir drekinimas. Svelni oda labai.



QUOTE(zivilea @ 2010 09 12, 10:26)
As pati susimalu gintara ir dedu i krema, kuri tepuosi nakciai. Mano odai labai tinka  smile.gif


O naudojant gintaro pudrą kas dieną oda nesudirgsta, nesuplonėja per daug? Kažkaip daugiau jis į kaukes dedamas ir bijau bandyt. :s
Atsakyti