Įkraunama...
Įkraunama...

Druskos šalinimas iš organizmo

Gal žinote kokių būdų kaip pašalinti iš organizmo druskos perteklių? Kokio maisto vengti ir kokį vartoti? Naudinga visa su tuo susijusi informacija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2010 03 19, 23:27)
Gal žinote kokių būdų kaip pašalinti iš organizmo druskos perteklių? Kokio maisto vengti ir kokį vartoti? Naudinga visa su tuo susijusi informacija.  4u.gif

gerk daug vandens i tiek,,, o be to druska irgi reikalinga zmogaus organizmui
Atsakyti
Pas mane irgi daugokai (normos ribose,bet daugokai) Natrio kraujyje.Bet į privalau mažint,nes turiu aukštą kraujo spaudimą.Geriu daug vandens,mažiau sūdau maistą.Šiaip ji druskos tikrai labai daug,reikia konsultuotis su gydytojais,paskirs diuretikus ar pns.Stenkis atsisakyt ne namuose gaminto maisto,nes kavinėse dedama tikrai per daug druskos (per daug jos tiem,kurių natrio kiekis kraujyje didelis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta1992: 19 kovo 2010 - 23:55
Sveiki visi smile.gif noriu pritarti tiems, kas uz tradicinius budus valyti organizma smile.gif vandenukas, sveikesnis maistas, iskrovos dienos, sportas ir t.t., bet noriu dar pasakyti, kad yra ir papildomu dalyku, kurie yra puiki pagalba salia namu medicinos smile.gif mes profilaktiskai vartojame non salt thumbup.gif man asmeniskai padeda ir moteriskus vargelius iskesti, nes pries menesines nebetempia krutu ir nepucia pilvo smile.gif nors nera pigu, bet buna daug akciju. Norfos vaistinej dabar pirkau su 20% nuolaida smile.gif gal kam pravers mano pasiulymas.
Atsakyti
QUOTE(grretta @ 2010 03 20, 10:14)
Sveiki visi smile.gif noriu pritarti tiems, kas uz tradicinius budus valyti organizma smile.gif vandenukas, sveikesnis maistas, iskrovos dienos, sportas ir t.t., bet noriu dar pasakyti, kad yra ir papildomu dalyku, kurie yra puiki pagalba salia namu medicinos smile.gif mes profilaktiskai vartojame non salt  thumbup.gif  man asmeniskai padeda ir moteriskus vargelius iskesti, nes pries menesines nebetempia krutu ir nepucia pilvo smile.gif  nors nera pigu, bet buna daug akciju. Norfos vaistinej dabar pirkau su 20% nuolaida smile.gif gal kam pravers mano pasiulymas.


O kas čia per vaistukai?
Aš šiuo metu geriu daug vandens ir dar dilgelių arbatos du kartus per dieną. Daktarė išrašė Rowatinexo, bet kažkokio labai efektyvaus poveikio nejaučiu. unsure.gif
Atsakyti
druskas išvalo lauro lapų trauktinė, ar kaip pavadint lotuliukas.gif Imi 5 gramus lauro lapų, užpili 300 ml verdančio vandens į termosą ir palaikyt per naktį. Kitą dieną tą visą "arbatą" išgerti, bet ne iškarto, o po truputį, per dieną, po gukšnelį, po gurkšnelį. Gerti savaitę reikia, bet gal geriau mažiau. Pirmą kartą geriau gal trumpiau. Aš pati esu gėrsui, nes kelio sąnariuose buvo druskų. Tada padėjo, bet aišku, tada ir į polikliniką teko pavaikščioti, į procedūras. Viskas kartu ir padėjo.
Tą arbatą gerdami žiūrėkit, kaip skrandis, sako, kad kai kuriems pradeda pamausti skrandį g.gif Nežinau, kodėl.
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2010 03 21, 17:16)
druskas išvalo lauro lapų trauktinė, ar kaip pavadint  lotuliukas.gif  Imi 5 gramus lauro lapų, užpili 300 ml verdančio vandens į termosą ir palaikyt per naktį. Kitą dieną tą visą "arbatą" išgerti, bet ne iškarto, o po truputį, per dieną, po gukšnelį, po gurkšnelį. Gerti savaitę reikia, bet gal geriau mažiau. Pirmą kartą geriau gal trumpiau. Aš pati esu gėrsui, nes kelio sąnariuose buvo druskų. Tada padėjo, bet aišku, tada ir į polikliniką teko pavaikščioti, į procedūras. Viskas kartu ir padėjo.
Tą arbatą gerdami žiūrėkit, kaip skrandis, sako, kad kai kuriems pradeda pamausti skrandį  g.gif  Nežinau, kodėl.



Atsargiai su lauro lapais jei yra problemu su inkstais
Atsakyti
QUOTE(asandra @ 2010 03 23, 08:45)
Atsargiai su lauro lapais jei yra problemu su inkstais

ta prasme netinka prie inkstu akmenliges? va to niekaip nesuprantu, ir vit C negalima vartot, bet kaip tam kenkia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2010 03 23, 10:50)
ta prasme netinka prie inkstu akmenliges? va to niekaip nesuprantu, ir vit C negalima vartot, bet kaip tam kenkia? g.gif

Vit.C negalima,nes jo perteklius yra šalinamas su prakaitu ir šlapimu.Su šlapimu yra pašalinama didžioji dalis,o inkstams apkrova didelė eina,kai papildomai su šlapalu,druskom ir tt.turi dar vit.c šalint.
O lauro lapai šalina iš organizmo skysčius,todėl vėl didėja apkrova inkstams.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 03 23, 16:05)
Vit.C negalima,nes jo perteklius yra šalinamas su prakaitu ir šlapimu.Su šlapimu yra pašalinama didžioji dalis,o inkstams apkrova didelė eina,kai papildomai su šlapalu,druskom ir tt.turi dar vit.c šalint.
O lauro lapai šalina iš organizmo skysčius,todėl vėl didėja apkrova inkstams.

aciu uz issamu atsakyma 4u.gif bet pagalvojau ir kava labai salina skyscius is organizmo, tai negi jos atsisakysi, del to, kad turi tuos nelemtus akmenis g.gif geriu kava saikingai, gal nepakenks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2010 03 23, 16:20)
aciu uz issamu atsakyma  4u.gif bet pagalvojau ir kava labai salina skyscius is organizmo, tai negi jos atsisakysi, del to, kad turi tuos nelemtus akmenis  g.gif geriu kava saikingai, gal nepakenks rolleyes.gif

Šiaip,jei klausyt gydytojų patarimų,kavos reiktų atsisakyt.O jei geriat,tai gert stengtis ne kasdien ir tik puodelį per dieną.Jei labai norisi kasdien,nusipirkt mažą kavos puodelį ir išgert tik vieną tokį per dieną.
Atsakyti
QUOTE(asandra @ 2010 03 23, 09:45)
Atsargiai su lauro lapais jei yra problemu su inkstais


Dabar tik pamačiau doh.gif Aš antra diena kaip geriu, ir atrodo, kad pagerėjo šiek tiek. bigsmile.gif Tai kaip čia dabar bus? ax.gif
Atsakyti