Įkraunama...
Įkraunama...

"Nuaro darbas-mirties nuosprendis?

siandien vaziuodama i svecius laukuose pastebejau suni,jau is tolo matesi, kad liesas, alkanas, nepriziuretas...sustojau nuejau paziureti, o sunelis dar ir aklas buvo...skambinau nuarui kauno, nepagailejau pinigeliu kurui ir 30 km nuveziau papildomai, man pareiske, kad reikia sumoketi pinigelius uz tai, kad jie paims (man tai pasirode nezmoniska, is tos puses, kad prasoma zmonem nelikti abejingiems pranesti apie skriaudziamus gyvunus, bet jei pats sugalvoji padeti tai dar ir susimoketi turi. juk zmogus sumokejes 70 lt kita karta gali ir nepadeti vien delto, kad per gera sirdi dar turi gerai ir patustinti kisene, ne visi siais laikais tu 70 lt gali skirti), as sumokejau. aisku 70 lt nera mazi pinigeliai ir man, apziurejo, pasake, kad visiskai aklas ir neproduktyvus suo, bet pazadejo apziureti, isvaziavau. po 10 min pagalvojau, kad reikia man ji sau pasilikti, nes labai pagailo prisiminus kaip jis masinoje tupejo, drebejo, paskui apsiptrates atsigule prausesi ir pan. paskambinus man pasake, kad jis uzmigdytas..tai tokia pagalba teikiama lt???? ir as vargsui suneliui paskyriau mirties nuosprendi noredama padeti??? nezinau, bet man tai atrodo nehumaniska... nemaniau kad sitaip elgiamasi su nesveikais gyvunais ir taip greitai uzmigdoma... o jei seimininkas ieskotu? nu ir kas kad jis laukuose rastas, gal nuklydo ir pan. nezinau, bet jauciu begaline kalte, kad ten ji veziau...
Atsakyti
gal kas pamenat moters is kauno nuaro, kuri gavo siemet padeka uz pagalba gyvunams pavarde?
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2010 03 20, 20:08)
siandien vaziuodama i svecius laukuose pastebejau suni,jau is tolo matesi, kad liesas, alkanas, nepriziuretas...sustojau nuejau paziureti, o sunelis dar ir aklas buvo...skambinau nuarui kauno, nepagailejau pinigeliu kurui ir 30 km nuveziau papildomai, man pareiske, kad reikia sumoketi pinigelius uz tai, kad jie paims (man tai pasirode nezmoniska, is tos puses, kad prasoma zmonem nelikti abejingiems pranesti apie skriaudziamus gyvunus, bet jei pats sugalvoji padeti tai dar ir susimoketi turi. juk zmogus sumokejes 70 lt kita karta gali ir nepadeti vien delto, kad per gera sirdi dar turi gerai ir patustinti kisene, ne visi siais laikais tu 70 lt gali skirti), as sumokejau. aisku 70 lt nera mazi pinigeliai ir man, apziurejo, pasake, kad visiskai aklas ir neproduktyvus suo, bet pazadejo apziureti, isvaziavau. po 10 min pagalvojau, kad reikia man ji sau pasilikti, nes labai pagailo prisiminus kaip jis masinoje tupejo, drebejo, paskui apsiptrates atsigule prausesi ir pan. paskambinus man pasake, kad jis uzmigdytas..tai tokia pagalba teikiama lt???? ir as vargsui suneliui paskyriau mirties nuosprendi noredama padeti??? nezinau, bet man tai atrodo nehumaniska... nemaniau kad sitaip elgiamasi su nesveikais gyvunais ir taip greitai uzmigdoma... o jei seimininkas ieskotu? nu ir kas kad jis laukuose rastas, gal nuklydo ir pan. nezinau, bet jauciu begaline kalte, kad ten ji veziau...


tavo elgesys buvo labai grazus gyvuno atzvilgiu, nes kitas butu dar paspyres vargsa, bejegi gyvuna. tu tikrai nenupirkai, nenusprendei mirties nuosprendzio, nes negalejai zinoti, kad jie taip pasielgs. taip gyvuno labai gaila ir graudu, bet mes nieko nepakeisim, gaila, kad mes ne Anglijoje gyvename. nekaltink saves... nors ir kaip sunku
Atsakyti
gabija77, tau medali reikia duot uz gera sirdi, kazkas nepaprasto siais laikais... 4u.gif 4u.gif 4u.gif labai graudu, kad kilnumo istorija taip skaudziai baiges, bet tu saunuole ir jokiu budu saves nekaltink, tu suteikei jam sansa gyventi, o kas nutiko veliau nuo taves nepriklause, tegul buna tai ju sazines reikalas...
Atsakyti
kažkoks siaubas verysad.gif
gal kas žino ar nebuvo nusižengta Nuaro??? parašykit, prašau...
pamenate Pipirą? visas pasaulis kone sujudęs buvo, Nuariečiai tipo didvyriai doh.gif o dabar? netikiu, kad jie šį kartą nenusižengė įstatymui schmoll.gif man regis bent dvi savaites šuo turi būti laikomas ir neliečiamas!
Atsakyti
gabija77,labai smagu,kad nelikot abejinga ir kartu labai gaila,kad šuneliui šitaip nepasisekė.labai sujaudino šita istorija,nes pati auginu šunį iš prieglaudos,tai pagalvoju,jei nebučiau paėmus,gal ir maniškio tokia lemtis laukė.suprantu,kad jūs dabar jaučiat kaltę,bet laiko neatsuksi ir nebepakeisi.ir jokie paguodos žodžiai čia nepadės.bet jūs norėjote tik gero 4u.gif

o dėl to,kad neteisėtai,tai nieko čia neįrodysi.išvartys kaip tik nori,kad sirgo,kad išgyvent šansų neturėjo ir pan.labai gaila...
Atsakyti
gabija77, nekaltinkite saves ir nesijauskite kalta. Jei ne jus sunelis galbut ir dabar butu sales lauke, mirkes lietuje, kentes alki. O del Nuaro elgesio, ka noreciau pasakyti... Zmones ateje i prieglauda pasimti suns tikrai nesirinks aklo suniuko, o rinksis sveikesni, linksma. Cia nekalbama apie suns slubavima, cia kalbama apie suns nematyma. Su situo suneliu kaip ir aklu zmogumi. Gyventi tikrai galima, bet tai nera pilnavertis gyvenimas. O eiles sunu prieglaudose yra dideles... Bjauru kad is jusu paeme pinigus ir sitaip pasielge doh.gif Jei labai jus slegia sis ivykis, galbut jums vertetu pagalvoti apie suniuko paemima is prieglaudos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(riverra @ 2010 03 21, 00:45)
gabija77, nekaltinkite saves ir nesijauskite kalta. Jei ne jus sunelis galbut ir dabar butu sales lauke, mirkes lietuje, kentes alki. O del Nuaro elgesio, ka noreciau pasakyti... Zmones ateje i prieglauda pasimti suns tikrai nesirinks aklo suniuko, o rinksis sveikesni, linksma. Cia nekalbama apie suns slubavima, cia kalbama apie suns nematyma. Su situo suneliu kaip ir aklu zmogumi. Gyventi tikrai galima, bet tai nera pilnavertis gyvenimas. O eiles sunu prieglaudose yra dideles... Bjauru kad is jusu paeme pinigus ir sitaip pasielge  doh.gif Jei labai jus slegia sis ivykis, galbut jums vertetu pagalvoti apie suniuko paemima is prieglaudos mirksiukas.gif



taip neims tokio suns, bet palaukite, negi ner nuostatose jokiu keliu dienu karantinavimo ir pan.... man faktas tas baisus, kad uzmigde vos tik man isvaziavus, tai gavosi kad as ji nuveziau uzmigdyti... ir dar sumokejau pinigus... bet cia ne pinigai esme. dar vetas uzsimine galbut pasiutlige gali buti ir pan. tai jei ja itare tai kodel nestebejo kelias dienas? nes pagalvokim jei tkrai sirgi tai ir as jug galejau uzsikresti...del prieglaudu darbo ir eiliu zinau, nes ne pirmam gyvunui padedu 4u.gif o namie jau senai riogso is gatves priglaustas suo, o dar kiek esu radus nauju namu...
Atsakyti
Autore,jus geras zmogus 4u.gif Nebekaltinkit saves,jus negalejot numatyti ks bus.Linkiu islikti tokiai,kokia esate 4u.gif
Atsakyti
o kaip jus manot ar verta si ivyki viesinti? nes su manims susisieke zurnalistas ir susitarem siandien pasikalbeti...
Atsakyti
gabija77, paviesinti galima, nes is tikruju suo buvo per anksti uzmigdytas. Iskart uzmigde doh.gif Liudna... verysad.gif Man be galo pikta ant tu zmoniu kurie palieka, ismeta savo sunelius valkatauti. Ir niekas lietuvoj nepasikeis, kol zmones neprades jausti atsakomybes uz gyva padara. Kaip mane nervina kad nera grieztu istatymu sauganciu gyvunus. Isivaizduoju, jei butu privalu kastruoti/ sterilizuoti gyvunus kurie netui kilmes dokumentu, beglobiu zymiai sumazetu.
Atsakyti
QUOTE(riverra @ 2010 03 21, 13:01)
gabija77, paviesinti galima, nes is tikruju suo buvo per anksti uzmigdytas. Iskart uzmigde doh.gif Liudna... verysad.gif Man be galo pikta ant tu zmoniu kurie palieka, ismeta savo sunelius valkatauti. Ir niekas lietuvoj nepasikeis, kol zmones neprades jausti atsakomybes uz gyva padara. Kaip mane nervina kad nera grieztu istatymu sauganciu gyvunus. Isivaizduoju, jei butu privalu kastruoti/ sterilizuoti gyvunus kurie netui kilmes dokumentu, beglobiu zymiai sumazetu.



na taip ju sumazetu, bet siu proceduru kainos l,abai dideles.. ne visi sau gali leist ta padaryti..
Atsakyti