Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikučio plaukų priežiūra

Norėčiau pasiteirauti mamyčių, kokį šampūną renkatės savo vaikučiams? 4u.gif
Mano mažylio plaukučiai plonyčiai, dažnai riebaluojasi... Pastebėjau, kad anksčiau juos trinkti reikėdavo rečiau... Gal šampūnas kaltas? Iki dabar naudojomės Johnson's baby, bet kuo toliau, tuo labiau jis man nepatinka... Prastai išplauna, sunkiai skalaujasi... Pasidalykite savąja patirtimi smile.gif
Atsakyti
man johnsons produkcija isvis nepatinka,jau nuo senai,dukra nuo ju aliejuko taip buvo isbere doh.gif ,todel dabar jau nuo gimimo sunaus naudoju avent sampuna-prausikli,man labai skaniai kvepia,gerai isplauna,ir tikrai visai negrauzia akyciu,man jis labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paulapaula: 16 vasario 2009 - 02:44
Esu naudojusi dauguma vaikisku sampunu, didelio skirtumo tarp ju nejauciau schmoll.gif Dabar dazniausiai plaunu galvyte su savo L'occitane sampunu, plaukuciai blizga, svelnus ir glotnus buna, nuo vaikisku sampunu tai zymus skirtumas rolleyes.gif
Atsakyti
Mes naudojam Neutral arba Bubchen šampūniukus. Abu patinka. Neutral be jokio kvapo, o Bubchen kvepia.
Atsakyti
Baby Sebamed, ir galvai ir kunui, neblogas 4u.gif .
Atsakyti
as taip pat naudoju sebamed vaikiska sampuna ir muila kunui. man labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(balock @ 2009 02 16, 10:26)
Baby Sebamed, ir galvai ir kunui, neblogas 4u.gif .


drinks_cheers.gif mes taip pat nuo gimimo naudojam, mums tinka rolleyes.gif
Atsakyti
mes viska naudom is "oriflame"kosmetikos serijos vaikam. nuo pat gimimo i esam patenkinti thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
mes tai naudojam johnsosns baby nu nieko geras
Atsakyti
mes irgi Sebamed, bet va dabar uzsisakem per interneta chicco sampunu, tai paziuresim kaip mums jis patiks smile.gif
Atsakyti
Mes naudojam HIPP nuo pirmuju savaiciu, esam labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balock @ 2009 02 16, 11:26)
Baby Sebamed, ir galvai ir kunui, neblogas 4u.gif .

drinks_cheers.gif mes butentjuos naudojam, o Johnson's baby pats blogiausias variantas (bent mums, riebalindavosi plaukai, plius pleiskanos atsirasdavo nuo Johnson's baby)
Atsakyti