Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelinto mėnesio matosi pilvukas?

sveikos man 20metu sveriu 52kg laukuosi jau 6 savaites nestuke.gif ir jau pilvukas po biskiuka dideja ar gali taip buti???
Atsakyti
QUOTE(kris_tyna @ 2010 03 22, 00:51)
sveikos man 20metu sveriu 52kg laukuosi jau 6 savaites nestuke.gif  ir jau pilvukas po biskiuka dideja ar gali taip buti???


Labukas, as laukiuosi jau 10 savaite bet man tiesiog daznai vakarais pucia pilva, tai jis issipucia ir as jau irgi sakau, kad pas mane labai didelis, bet siaip tai as dar realiai nematau schmoll.gif , nors jau labai laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2010 03 22, 09:20)
Labukas, as laukiuosi jau 10 savaite bet man tiesiog daznai vakarais pucia pilva, tai jis issipucia ir as jau irgi sakau, kad pas mane labai didelis, bet siaip tai as dar realiai nematau schmoll.gif , nors jau labai laukiu ax.gif




taip pas mane ir vakarais pucia pilva,tai vis galvoju kad jis jau auga nestuke.gif smile.gif pirmas mano niestumas,tiesiok norisi greiciau isvyst tuos avalumus nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, man 23 metai. nestuke.gif as 26 sav. Kadan gi esu gan liekna, virssvoirio nera ir pilvo nebuvo ne kada... tai nestumas pradejo matytis gal tik apie 3 men. Skaiciau, kad pas ka yra virssvoris, ar nescios jau 2 ar trecia karta, tai pilvukas pasirodo anksciau... O as visada galvojau, kad turi but atvirksciai.. Juk pas ka nera pilvo, tai kur ten vaikeliui tilpt smile.gif ... Matyt prie visko mazyliai prisiderina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2010 03 22, 20:39)
Sveikos, man 23 metai.  nestuke.gif  as 26 sav.  Kadan gi esu gan liekna, virssvoirio nera ir pilvo nebuvo ne kada... tai nestumas pradejo matytis gal tik apie 3 men. Skaiciau, kad pas ka yra virssvoris, ar nescios jau 2 ar trecia karta, tai pilvukas pasirodo anksciau... O as visada galvojau, kad turi but atvirksciai.. Juk pas ka nera pilvo, tai kur ten vaikeliui tilpt  smile.gif  ... Matyt prie visko mazyliai prisiderina  4u.gif

Man pradėjo pilvukas ryškėti tik kopiant į 5 mėn. va dabar, bet taip greitai. Nebuvo, nebuvo nieko ir labai greit susišoko. Aš taip pat labai, labai smulki (vieni kauleliai), bet man pradėjo matytis tik dabar, matomai ne tai turi įtakos pilvuko pasirodymui - išryškėjimui smile.gif
Atsakyti
O man pirma nestuma pradejo pilvukas augti tik nuo 20 savaites kazkur ,o si nestuma jau nuo kokios 12 savaites pradejo matytis,dabar jau 17 savaiciu tai pilvas doh.gif atrodo kad buciau jau sesiu menesiu.o kaip i gala nestumo atrodysiu tai net baisu pagalvot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(7linute @ 2010 03 22, 23:24)
O man pirma nestuma pradejo pilvukas augti tik nuo 20 savaites kazkur ,o si nestuma jau nuo kokios 12 savaites  pradejo matytis,dabar jau 17 savaiciu tai pilvas  doh.gif atrodo kad buciau jau sesiu menesiu.o kaip i gala nestumo atrodysiu tai net baisu pagalvot  schmoll.gif

Mano pažįstamai su antru ir labai anksti pasirodė pilvukas, jau antrą mėn.! Viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
lauki lauki kai pilvukas pasirodys 4u.gif , o jo vis nera ir nera ir praeina tie 5-6 nestumo menesiai, ir pagaliau sulaukiam..ir tada jau taip greitai mazius ten auga.. kad tik ir spek drabuzius sau keist biggrin.gif
Atsakyti
Man biskuti jau matosi, ir pradziu tik tai vakarais nuo 2 men. , bet dabar jau ir rytais toks issiputes smile.gif . Kai apsimaunu dzinsus, tai nesimato, o kai kokia suknute, ir dirza biski virsuj uzsegu, nes jau per viduri nepatogu, tai tada jau TIKRAI matosi maziukas pilvukas smile.gif
Atsakyti
Mano pilvukas islindo gerokai po 20 savaites. Nuo kokios 23 pradejo aplinkiniai po biskiuka pastebeti, o 25 jau buvo aiskiai matyti, kad ne siaip sociai pavalgiau nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
pirma nestuma tai tik nuo 20savaiteles pradeda pilvukas matytis. o 2men tai tik nuo pilvo putimo pilvukas padideja tikrai ne nuo leliuko dar smile.gif man paciai vakare jau bambuziukas matos, o ryte atsikeliu ir vel nieko nebera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2010 03 22, 12:39)
Sveikos, man 23 metai.  nestuke.gif  as 26 sav.  Kadan gi esu gan liekna, virssvoirio nera ir pilvo nebuvo ne kada... tai nestumas pradejo matytis gal tik apie 3 men. Skaiciau, kad pas ka yra virssvoris, ar nescios jau 2 ar trecia karta, tai pilvukas pasirodo anksciau... O as visada galvojau, kad turi but atvirksciai.. Juk pas ka nera pilvo, tai kur ten vaikeliui tilpt  smile.gif  ... Matyt prie visko mazyliai prisiderina  4u.gif

Na man pilvelis islindo 20 sav .Manau viskas priklauso nuo pilvo sienos raumenu tonuso 4u.gif
Atsakyti