Įkraunama...
Įkraunama...

25-ji onko užeigėlė...

QUOTE(rasų lanka @ 2010 03 23, 21:46)
klausimukai - ar jų visokių yra, kokį tu pasirinkai, kiek tau kainavo, ar niekompensuoja?

Chemoterapeutė mums rekomendavo BRAUN firmos CELSITE porto sistemą (toks ir rekomendavimas - kaip supratau, matyt, susitarimo su tiekėjais reikalas), bet centrinėje KMUK vaistinėje kitokių ir nebuvo.
Kainavo 684 Lt, vėliau, kaip supratau, teks patiems pirktis spec adatas (18 lt, nežinau kiek vienetų, atrodo - 5). Nekompensuoja nei lito.
Štai vaizdinė medžiaga smile.gif
http://www.promersa......0521 Ed01.pdf (spausdintu variantu ji pridėta ir prie porto sistemos)
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 03 24, 00:15)
Chemoterapeutė mums rekomendavo BRAUN firmos CELSITE porto sistemą (toks ir rekomendavimas - kaip supratau, matyt, susitarimo su tiekėjais  reikalas), bet centrinėje KMUK vaistinėje kitokių ir nebuvo.
Kainavo 684 Lt, vėliau, kaip supratau, teks patiems pirktis spec adatas (18 lt, nežinau kiek vienetų, atrodo - 5). Nekompensuoja nei lito.
Štai vaizdinė medžiaga smile.gif
http://www.promersa......0521 Ed01.pdf (spausdintu variantu ji pridėta ir prie porto sistemos)

Ačiū, ačiū. wub.gif Tik apie adatas nelabai suprantu. Kai klausiau gydytojos , man pasirodė rolleyes.gif (arba nesupratau), kad adatą reikai pirktis kiekvienam leidimui ar kokiai procedūrai, o kaip jums tik penkias... g.gif

Įdomu, kokį turi Shaiba?

***

Adis 4u.gif - ar pavyko susisiekti su gerb. Vaistininku? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 kovo 2010 - 22:30
QUOTE(rasų lanka @ 2010 03 23, 22:27)
Tik apie adatas nelabai suprantu. Kai klausiau gydytojos , man pasirodė rolleyes.gif (arba nesupratau), kad adatą reikai pirktis kiekvienam leidimui ar kokiai procedūrai, o kaip jums tik penkias... g.gif

Turėjau minty, kad pakuotėje yra 5 adatos, bent taip iš vaistininkės supratau smile.gif Konkrečiau nesigilinau, nes pasak vaistininkės, atskirais atvejais naudojamas skirtingos adatos, esą gydytojai nurodys kokių reikės. Taigi kiek ir kokių konkrečiai - penktadienį daktaras išaiškins, tada paviešinsiu smile.gif
Atsakyti
Ačiū. 4u.gif

Kovotojos Inesytės puslapėlyje nauja žinutė ... angel.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 03 23, 23:34)
Ačiū. 4u.gif

Kovotojos Inesytės puslapėlyje nauja žinutė ...  angel.gif





pasakykit,prasau,kur I NESOS puslapis.
Atsakyti
http://ugnine.webs.com/
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2010 03 23, 23:23)
Sveikos,grizau is Santariskiu bijau garsiai sakyti,bet naujienos geriausios pasaulyje. 4u.gif as taip bijojau ir nervavausi aciu jums kad palaikete kai man buvo sunku. 4u.gif

Kokios geros naujenos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=something else,2010 03 24, 00:15]
Chemoterapeutė mums rekomendavo BRAUN firmos CELSITE porto sistemą (toks ir rekomendavimas - kaip supratau, matyt, susitarimo su tiekėjais reikalas), bet centrinėje KMUK vaistinėje kitokių ir nebuvo.
Kainavo 684 Lt, vėliau, kaip supratau, teks patiems pirktis spec adatas (18 lt, nežinau kiek vienetų, atrodo - 5). Nekompensuoja nei lito.


Laba diena,
Nors niekas manęs neklausė, bet noriu pasidalinti žiniomis apie portą. Mano portas taip pat BRAUN firmos. Vaistų lašinimui jis yra patogus, nes per odą matosi toks nedidelis pakilimas, todėl sesutėms lengva įstatyti adatą. Adatas perku pati, niekas jų nekompensuoja. Perku tiesiai iš BRAUN firmos atstovų Lietuvoje, nes taip pigiau negu Klinikų vaistinėje. Jūsų nurodyta 18 Lt kaina yra vienos adatos. Adatą kiekvienam leidimui naudoja naują. Adatų yra įvairių, tačiau vaistams lašinti naudojamos 15 mm. Pakuotėje adatos yra po vieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NBA: 24 kovo 2010 - 09:12
NBA, labai ačiū už info bigsmile.gif Bet jau kainos doh.gif
Sakykit, o jei mums numatyta lašinti non stop 5 paras, tai čia kaip vienas lašinimas, ar daugiau adatų reikės? Pasidalinkite info, kur ir kaip iš tų atstovų pirkti? g.gif
Kaip smagu, kad galima gauti tiek informacijos - dėkui kad dalinatės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 03 23, 18:18)
Tikesiu didelis aciu uz temele thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Nejaugi istikruju lietvoje PET atsiras bigsmile.gif 

Sveta K. gal zinai Sankt Peterburge kiek Pet tyrimas kainuoja, gal butu proga savo gimtine aplankyti 4u.gif Pabandysiu i albumuka zadetas nuotraukas ikelti, laikas susipazinti mirksiukas.gif

Laba diena.

Negaliu surasti atsakymo, bet apie 2000 lt.

Galima per google paieskoti.

Dar labai daug info rusiskai yra www.oncoforum.ru ir www.oncoblog.ru.

garbane, kiek kainavo PET Varsuvoje?

Dar noriu pasidziaugti, kad MR nerado jokiu blogu pakeitimu mano stuburo apatineje dalyje. Tik ta, ka jau zinojau. 4u.gif
Atsakyti
Romantike, geros, geros, labai geros Jūsų žinios smile.gif Kad kuo daugiau šioje temelėje tokių būtų!


NBA, tuo pačiu man dar klausimas kilo - kai jums "įstatė" portą, kokį nuskausminimą taikė? Ir kiek truko procedūra?
Atsakyti
!
NBA, tuo pačiu man dar klausimas kilo - kai jums "įstatė" portą, kokį nuskausminimą taikė? Ir kiek truko procedūra?
[/quote]

Ne manes klausei,bet pasidalysiu savo patirtim.Nuskausmino lidokainu,man operacija
truko 50min,bet man sunkiai rado veną,kitom būna greičiau.

Apie adatas, Santariškėse kol kas mokėti nereikėjo,o reikejo visai procedurai vienos adatos,jei leis 5paras tai įstatys ir turėsite visą laiką vieną adatą.

Mano nuomone verta statyti,neskauda rankų venų,vaistai greičiau sulaša,daugiau "laisvės'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shaiba: 24 kovo 2010 - 11:53