QUOTE(coliukasv @ 2010 08 30, 00:15)
na taip.. va ir išsiaiškini.. teks dabar kažkurios temos dar paieškot:)))))))..
deja tik jau ne visas temas galima peržiūrėt.. ir tų pirmų kaip ir nėra.. bet lyg ir įsivaizduoju jau kaip ten kas.. pabandysiu po kelių dienų.. manau pavyks..

tik kažkaip dar nelabai įsivaizduoju kaip tą antrą eilę daryt.. susirenki taip akis kaip parodyta buvo.. na kraštelyj virbalais paskui suki siūlą ir jo kraštą per pirmąsias ištrauki...? o jei iš abiejų pusių tada kaip tas ratas sukas..?
na jei nori tų garbanėlių iš abiejų šalio pusių tai suki ratu , jei užtenka tik iš vienos tai tada tik pirmyn atgal lankstai vienoj pusėj . o kad būtų ilgesnis ir šiltesnis aš dar įmezgiau kita siūlą to pačio atspalvio gavosi taip : 1-2 eilė ( pirmyn ir atgal) garbanėlių siūlu 3-4 ( pirmyn ir atgal ) paprastu siūlu , ir vėl 2 eilės garbanėlių ir t.t aš garbanėles dariau abiejose pusėse vienodai,ta prasme sukau ratu. kai jau numezgi pusę šalio tada reikia pradėti kitą pusę iš naujo kamuolio ir vėl numegsti pusę. abi dalis sujungti, kad sujingimas būtų ant kaklo kad nešiojant garbanėlės kristų abejose pusėse vienodai žemyn.
dar turiu pora tokių foto padariau mezgant .