Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvės

sveikos, esamos ir busimos mamytes:))
as cia visai nauja dalyve, man taip patiko sis puslapis, kad nutariau prisijungti.
noreciau kad parasytumet ka manot apie suzadetuves. ar cia paprotys, atejes is svetur, ar jis pakeicia buvusias pirslybas?beje ar cia tik dvieju zmoniu susitarimas tuoktis, ta prasme, ziedelio uzmovimas ir pan., ar per suzadetuves paprastai nunesami preiskimai????????
Atsakyti
Ir seniau jaunuoliai susizadedavo ir tai visai kas kita nei pirslybos wink.gif Pirslybos, tai kai jaunasis praso savo suzadetines rankos jos teveliu (xixixi prisimenu, kaip rankos abiems drebejo tongue.gif ), o suzadetuves paprastai ivyksta pries tai rolleyes.gif Manau suzadetuves, tai ne tik ziedelio uzmovimas, ziedeli galima ir siaip padovanoti wink.gif Tai labai svarbus zingsnis-juk taves klausia ar sutinki teketi uz mylimo zmogaus heart.gif Nuo suzadetuviu prasideda kelias link seimos sukurimo clap_1.gif
Atsakyti
aciu labai Vilmux,
tai pareiskimu nenusimas nesietinas su suzadetuvemis???
Atsakyti
nesietinas:) mums kunigėlis siūlė palaukti iki vestuvių maždaug 3 ar 9 metus... jaunyste pasidžiaugti rolleyes.gif mes nepaklausėm.

nežinau iš tikrųjų sužadėtuvių istorijos ir kilmės, bet man tai yra pasiruošimo laikas vestuvėms, na, santykių tvirtinimas, ėjimas link bendro gyvenimo. o kada vyks tos vestuvės - tai visaip gali būti...

man sužadėtuvės patinka savo paprastumu, nėra didelių iškilmių, susirenka tie, kuriems svarbu, artimiausi draugai. na, čia toks mano įspūdis smile.gif
Atsakyti

Tikrai nemanau, kad per suzadetuves reikia nesti pareiskimus smile.gif Juk per suzadetusves tik suzinai, kad Jis nori tave vesti, o jau nesant pareiskimus reikia zinoti tikslia vestuviu data rolleyes.gif Manau, kad tarp situ dvieju zingsniu turetu buti daug kas apmastoma ir apsvarstoma. thumbup.gif Man maniskis pasipirso 2002 12 26 smile.gif , pareiskimus nunesem beveik po metu - 2003 11 28, o tuoksimes 2004 07 31 clap.gif
Atsakyti
Suzadetuves tikrai labai grazus paprotys. Pvz. mes susizadejom Kaledu ryta, o tuoksimes rugpjucio men. Tai tikrai pakankamas laikas pasiruosti vestuvems, apsiprasti su esama ir busima padetimi. O be to, tai tikrai parodo abieju tvirta apsisprendima. As ne dienos nesiskiriu su savo suzadetuviu ziedu smile.gif
Atsakyti
niu va - daug kas aiskiau pasidare rolleyes.gif
Beje SVEIKINU SU ARTEJANCIOM SVENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! man kol kas arteja suzadetuves, dar ne vestuves thumbup.gif
Atsakyti
Spurga, smagu, kad padeda musu pasisakymai smile.gif O suzadetuves irgi nemazas ivykis, tikrai smile.gif
Atsakyti
sioje svetaineje tikrai be galo malonu bendrauti clap.gif
Atsakyti
Pritariu thumbup.gif Ir malonu, ir paprasta, ir patarimu visiems gyvenimo atvejams rasti galima thumbup.gif
Atsakyti
Skaiciau psichologineje literaturoje, kad suzadetuves puikus metas pasiruosti santuokai. Ismokti pasakyti "atsiprasau" ir sugebeti atleisti.Nes vestuves, tai tarsi padidinimo stiklas, ir po ju daznai per daug jautriai sureguojama i smulkmenas. Taip, kad laikas nuo susizadejimo iki vestuviu, puikus metas ismokti lytciu bendravimo meno.
Atsakyti
Bet juk šitų dalykų galima mokytis ir prieš sužadėtuves rolleyes.gif
Atsakyti