Įkraunama...
Įkraunama...

Umckalor

mamytes ar esat jo bandziusios?
si tema viskas apie ji
Atsakyti
visada ji vartojam...kaip jis gali buti priesas?hemeopatinis preparatas?
pirma kart susirgom 6 menesiu ji gydytoja paskyre po kelis lasiukus...dabar panelei tuoj bus 2 metukui,preparatas visada po ranka kai tik slogyte,gerklyte negaluoja...
Atsakyti
tai cia kaip vaistas?
na musu tokia daktare...kad neseniai apie ji suzinojau girdejau kad labai geras dalykas,mes 2 diena geriam ,pirma karta naudojam tai ziuresim kaip bus. keista kartais nezinai jokiu geru vaistu g.gif
Atsakyti
Mes jį irgi naudojom, visai atsitiktinai apie šį vaistą sužinojau. Man patiko. kosuliukas palengvėjo gana greitai. Greit ir visai išnyko. Žiūrėsim kaip kitą kartą bus, bet, tikrai nenusivyliau.
Atsakyti
na mes taipat jau 2 snd diena ir lygtais geriau smile.gif
Atsakyti
Mes sian ir pradejo me tuos stebuklingus vaistukus gert, nes kosulys labai kankina ir net antibijotikai nepadejo. Gydytoja liepe pabandyti situos, tai ziuresim kokie bus rezultatai
Atsakyti
drauge sake kad juos reikia duot kaip jau matai kad sirgs ta prasme tik pradeda sloguot tada veiksmingi...mes pradejom jau sirgdami...na opo antibiotiku manau jau hemeopatiniai bejegiai verysad.gif cia mano nuomone
Atsakyti
na mes jau 5 dienele kaip ji geriam bet mums schmoll.gif schmoll.gif gal pervelai? verysad.gif kad nieko ipatigo kaip koseja taip koseja......gal reikejo ji duoti pirma diena? 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 28, 17:58)
na mes jau 5 dienele kaip ji geriam bet mums schmoll.gif  schmoll.gif gal pervelai? verysad.gif kad nieko ipatigo kaip koseja taip koseja......gal reikejo ji duoti pirma diena? 4u.gif  verysad.gif

na taip,kai tik pasirodo persalimo pirmieji pozymiai,tada iskart reikia duoti,as pirma diena kas 2val po 10lasiuku duodu,o antraja diena jau po 10lasiuku 3kartus dienoje 4u.gif
Atsakyti
Umkalor duodu nuo 6men tada pirma karta susirgom ir daktare patare,tai mums thumbup.gif ir siaip jis visada su mumis jei tik kokia sloga,ar koks neaiskus kosulys iskart ir padeda...
Atsakyti
sventas pavidas 4u.gif
Atsakyti
As savo vaikam irgi kartais naudoju, ir kaip ir visi homeopatiniai, mano manymu, viena karta padeda labai- kita visiskai jokio poveikio.
labai svarbus jo vartojimas0 arba pusv. iki valgio, arba tuoj po valgio. butinai grieztai, nes kitaip neveiks, jei bele kaip girdysit.
Atsakyti