Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo indikatorius

Ką galvojate apie vaisingumo indikatorių Arbor? - kur per mikroskopą stebimos seilės ir pagal jas nustatomos vaisingos ir nevaisingos dienos.  Ar teko kam nors jį naudoti ir pagal jo parodymus planuoti nėštumą?
Atsakyti
Naudojuos tokiu pat principu veikianciu 'Maybebaby'
Esu laaabai patenkinta  ;D

Atsakyti
liepsnele, turiu arbor vaisingumo indikatoriu.  nusipirkau ji, nes turejau problemu su pastojimu. dabar, kai laukiuosi, galeciau parduoti pigiau, nei kainuoja isigyti is ji platinancios bendroves.  Ismokus juo naudotis, visai patogu nusistatyti vaisingas ir nevaisingas dienas.   As juo naudojausi apie menesi laiko.    
Atsakyti
QUOTE
Debi, o kiek Tu mokėjai už tą vaisingumo indikatorių, kai pirkai naują? Ir kur jų galima įsigyti?


Apie šituos brangius (dabar apie 130 Lt)  gali pasiskaityt www.arborita.lt , bet sako, kad yra ir pigesnių (apie 50 Lt), bent jau būdavo - bandau apie juos susižinot, jei ką - pranešiu  ;).
Atsakyti
QUOTE


Apie šituos brangius (dabar apie 130 Lt)  gali pasiskaityt www.arborita.lt , bet sako, kad yra ir pigesnių (apie 50 Lt), bent jau būdavo - bandau apie juos susižinot, jei ką - pranešiu  wink.gif.


as pirkau is arboritos uz 130 litu. apie pigesnius nieko nezinau. galbut ir yra pigesniu, tik veikia truputi kitokiu principu. arbor indikatorius susideda is stikliuku, ant kuriu uzlasinamos seiles, ir mini mikroskopo, todel turbut tiek daug kainuoja. plius dar knygele su piesiniais ir paaiskinimais. jei tau reikia nustati ovuliacija, yra vienkartiniai ovuliacijos nustatymo testai, labai panasus i nestumo testus, bet vienas kainuoja apie 11 litu, o ju reikia 5-7 ir taip kiekviena cikla, jei ciklas nereguliarus.  
Atsakyti
Mergaites,
man cia iskilo klausimas. O gal galima vietoj tu "MaybeBaby" ar "Arbor" naudoti paprasta mikroskopa ?? Kiek kartu tie aparatai padidina ? Gal naminis mikroskopas tiek irgi gali ? Ka galvojat ? Gal kas turit namie ir galetumet isbandyt ? A ?  ;)
Atsakyti
QUOTE
Naudojuos tokiu pat principu veikianciu 'Maybebaby'
Esu laaabai patenkinta  ;D



Gudra, gal kartais ant to Maybebaby pakuotės yra importuotojo kontktai ?- būtų galima surasti ir susižinoti mum visom pigesnių ir patogesnių už Arbor.
Atsakyti
Aš tai, kaip jau rašiau kažkurima kitam skyrely, įsigijau paprastą mikroskopą seilėm stebėt. Užtenka 100 x didinančio
Atsakyti
QUOTE (liepsnele @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 8:09)
Aš tai, kaip jau rašiau kažkurima kitam skyrely, įsigijau paprastą mikroskopą seilėm stebėt. Užtenka 100 x didinančio

Ir rodo visus tuos paparčio lapus blink.gif ? smile.gif
Ar tai patikima? Ar paprasta naudotis? Ar viską teisingai atskyrei, kur vaisingos dienos, o kur ne?
Atsakyti
QUOTE (smulkute @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 12:16)
QUOTE (liepsnele @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 8:09)
Aš tai, kaip jau rašiau kažkurima kitam skyrely, įsigijau paprastą mikroskopą seilėm stebėt. Užtenka 100 x didinančio

Ir rodo visus tuos paparčio lapus blink.gif ? smile.gif
Ar tai patikima? Ar paprasta naudotis? Ar viską teisingai atskyrei, kur vaisingos dienos, o kur ne?

Jei nori pastoti - patikima. Jei nori isvengti nestumo - patikima maziau smile.gif Del to, kad gali buti sunku pastebeti kristalizacijos pokycius, rodancius beprasidedancias vaisingas dienas, taciau vaisingu dienu su niekuo nesupainiosi. Nors Gudra ji naudoja jau kelis metus nestumui isvengti, manau, butu prasminga derinti su kitais metodais, jei tikrai daugiau vaiku nenori. smile.gif
Atsakyti
As labai noriu tokio indikatoriaus. Pasakykit tik, kuris geriausias, kuris paprasciausias naudoti? Bala nemate tu kainu...Juk ne vienkartiniam naudojimui skirtas jis...
Atsakyti
Ir dar norge, butu idomu suzinoti ar tu tik pagal kalendoriuka vaisingas dienas isskaiciuoji ir ar dar koki metoda apsaugos naudojat (prezervatyvus, zvakutes ir pan.)
Atleisk uz smalsuma, bet is tiesu idomu smile.gif
Atsakyti