Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbai

Dekupažas nėra kopijavimas. Naudojami karpiniai leidžia sukurti originalų meno objektą, ar tai būtų baldas ar paprasta kartoninė dėžutė. Dekupažo lygį riboja tik vienas veiksnys - VAIZDUOTĖ.

Aš linkiu kiekvienai šios technikos pagalba atrasti naujas galimybes ir jas įgyvendinti, taip siekiant išskirtinumo.


user posted image
Atsakyti
Džiuga+, labai grazi dezute, labai subtiliai atlikta ax.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit ax.gif noriu stručio kiaušinį nudekupažuoti, bet niekaip nesumastau kaip jį padėti kad nudžiūtų visos pusės g.gif Gal pakabinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 03 24, 10:47)
Merginos, patarkit  ax.gif noriu stručio kiaušinį nudekupažuoti, bet niekaip nesumastau kaip jį padėti kad nudžiūtų visos pusės  g.gif  Gal pakabinti  g.gif

teks statyti ant kokio nors žiedo ir vartant daryti "gabaliukais"
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 03 24, 09:47)
Merginos, patarkit  ax.gif noriu stručio kiaušinį nudekupažuoti, bet niekaip nesumastau kaip jį padėti kad nudžiūtų visos pusės  g.gif  Gal pakabinti  g.gif

Labai paprasta. Dekupazinau du jau. Pirkau jau tuscius, placiajame gale yra tokia dvieju cnt dydzio skyle, labai patogu. Geriausia stovi be jokiu pareminu.

Taigi jeigu turi zalia, siulyciau ji istustinti mirksiukas.gif

cia pernykstis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Vedda, gražus kiaušinis bigsmile.gif
Atsakyti
Artėjant vėlykoms parodysiu vėlykinius margintus kiaušinėlius ax.gif

user posted image

Dažai, servetėlė, lakas. Juodi kiaušinėliai visi perpiešti.
Geltonas ir raudonas išpieštas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseleb: 24 kovo 2010 - 14:19

Džiuga koks grožis rolleyes.gif

Vedda kiaušinis gryn vėlykiškas toks wub.gif
Atsakyti
Sveikos, pamačius kiaušinius iškilo klausimėlis. Ar galima dekupažuoti išvirtus kiaušinius? Na, kad ne tik dekorui būt (išpūsti), bet ir po to valgyt galėtų g.gif
Atsakyti
Kol nudekoruosite gali ir sugesti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 24, 15:23)
Sveikos, pamačius kiaušinius iškilo klausimėlis. Ar galima dekupažuoti išvirtus kiaušinius? Na, kad ne tik dekorui būt (išpūsti), bet ir po to valgyt galėtų g.gif


O man tai butu gaila dekupazui skirtu ivairiu medziageliu: dazu laku ir pan., jeigu paskui viska nulupti ir suvalgyti, brangokas gaunasi kiausinukas... Jau geriau dekoruoti ispusta kiausinuka ir juo pasidziaugti ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2010 03 24, 14:31)
Kol nudekoruosite gali ir sugesti wink.gif

dėl sugedimo tai kažin ar spėtų sugest kietai virti kiaušiniai, dažyčiau porą dienų prieš Velykas g.gif
kaži tik ar per lukštą neprasiskverbia klijai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pievuzele @ 2010 03 24, 14:42)
O man tai butu gaila dekupazui skirtu ivairiu medziageliu: dazu laku ir pan., jeigu paskui viska nulupti ir suvalgyti, brangokas gaunasi kiausinukas... Jau geriau dekoruoti ispusta kiausinuka ir juo pasidziaugti ilgiau.

Aš čia kelis tik noriu dekorui stalo padaryt, negaila kažkaip tų medžiagų dėl grožio blush2.gif
Atsakyti