Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtinės bėdos

sveikos, man 20 metu esu niescia 6 savaite,turiu beda ir nezinau kur kreiptis,man geda blush2.gif pas mane nera speneliu krutine normali D dydis,nezinau ka daryt...
Atsakyti
Nėra čia ko gėdytis, pasitaiko įvairių problemų, dabartiniais laikais daugumą jų galimą išspręsti smile.gif
Kai vaikščiosit pas ginekologę, klauskite jos, tikrai patars šiuo klausimu 4u.gif
Linkiu sėkmės mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
kaip tai nėra spenelių? blink.gif gal tiksliau būtų pasakyt, kad jie plokšti? tuomet yra metodų juos suformuot ir sėkmingaižindyt. čia kažkur net tema apie tai buvo g.gif
Atsakyti
sveikos,man 20metu laukuosi pirmo leliuko 4u.gif bet turiu beda geda net sakyt blush2.gif kaip as maitinsiu kudyky jei pas mane nera speneliu ax.gif ar yra kam nors tokiu bedu? ar cia tik as tokia.... unsure.gif
Atsakyti
Aš pati neturiu šios problemos, bet "Philips avent" kataloge mačiau, kad jie turi "Niplette" prietaisą speneliams ištraukti. Pasižiūrėkite internete. Jums turėtų padėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika08: 24 kovo 2010 - 12:56
labas 4u.gif pas mane ta pati beda-speneliai itraukti. tad del to buvo siek tiek problemu, nes nejo pamaitint mazylio normaliai. nusipirkau antspenius, siaip gana neblogas dalykas, bet bent man, skauda krutis maitinant, tad dabar nusitraukineju su pientraukiu. man taip patogiausia 4u.gif
Atsakyti
kazkas cia keista, kam reikejo atidaryti dvi vienodas temas ????????????????
"speneliu bedos:"
Atsakyti
niu ir kaip suprast?
Atsakyti
Ir as ta pacia beda turiu. Bet maitinu suneli jau metai ir 4 menesiai. Pradzioje buvo sunkiau, skaudedavo kai pradedavo zysti, nes ta speneli vaikas turi istraukti. antspeniai man nepadejo, juk vistiek vaikas turi isiurbt kazkaip ta speneli. Naudojau multimam kompresiukus ir per 3 sav uzgijo nutrinta oda ant speneliu. Nuo tada jokiu bedu nebeturiu, speneliai atsirado, nes vaikas nuolat valgo, nebeidumba jie.
Atsakyti
Aš irgi jaudinaus, nes mano vienas spenelis (kai nešalta smile.gif būdavo labiau įdubęs. O ir iš pradžių vaikui jį sunkiau sekėsi imti. Bet per kokį mėnesį tas spenukas susitvarkė pats - išsikišo kaip reikiant. Dabar gal net atvirkščiai - iš būtet tos krūties vaikui net patogiau žįst.

O esmė gi ta, kad ne patį spenelį vaikas žinda, o įtraukti turi 2/3 viso rudo laukelio, iš kurio burnoje liežuvis suformuoja "spenį" smile.gif Todėl paties spenelio dydis neturi reikšmės - tai tik ledkalnio viršūnė.

Gali būti, kad pradžioj reikės šiek tiek kantrybės (bet jos reikia visoms, su visokiais spenukais), bet svarbiausia nepasiduoti.
Atsakyti