Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

Ar galima gerti kava su pienu nestumo metu?

user posted image
Atsakyti
as nescia budama per diena puodeli ar du isgerdavau juodos kavos smile.gif manau tikrai gali gert wink.gif
Atsakyti
o kazin ar geriau juoda kava ar su pienu?
Atsakyti
aisku, kad galima, kiekviena ryta pasidarydavau puodeli nestiprios su pienuku 4u.gif
Atsakyti
As tai pirma nestuma negerdavau kavos,nes maniau kad negerai g.gif O dabar tai kas ryta geriu juoda kava,nes kitaip pabusti negaliu doh.gif O ir gydytoja nepriestaravo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiva: 24 kovo 2010 - 20:51
QUOTE(dkundelyte @ 2010 03 24, 20:36)
o kazin ar geriau juoda kava ar su pienu?


manau kad jokio skirtumo smile.gif ar tokia ar tokia, vistiek yra kava.. o kavos/stiprios arbatos leidziama isgerti puodeli per diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2010 03 24, 20:52)
manau kad jokio skirtumo  smile.gif  ar tokia ar tokia, vistiek yra kava.. o kavos/stiprios arbatos leidziama isgerti puodeli per diena  ax.gif

taip,per pirmą nėštumą man gydydtoja ir leido per dieną išgerti vieną puodelį kavos smile.gif
Atsakyti
suzinojus kad laukiuos buvau metusi kgerti kava, bet spaudimas zemas buvo...tai net daktare sake galiu gerti kava viena karta per diena nieko blogo...
Atsakyti
gulint patologiniam akuseres paklausiau kaip tik, ar galiu isge kavos. atsake, zinoma, negalima pr nestuma atsisakyti to, ka gerei iki nestumo smile.gif
Atsakyti
Negeriau kavos per pirma trimestra,nes perskaiciau, kad gali sukelti persileidima . O dabar jau gytytoja pasake, kad galiu isgerti, kad galva neskaudetu 4u.gif . Tai geriu po maza puodeli kiekviena ryta atejus i darba smile.gif . Ir galva jau skauda maziau 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.
Jei nestumas normalus (na siuo atveju su spaudimais ir kitais reikalais bedu ner) tai gali gert ta kava ir nesukt galvos mirksiukas.gif Siuo atveju manau blogiau butu, jei noretum ir negertu, ko pasekoje gali pradet skaudet galva nuo per mazo spaudimo (man taip pastoviai buna, tai stengiuos bent po puoduka isgert) o del kiekio, tai kaskaip uzstrige, kad nereiketu virsyti triju puodeliu per diena g.gif , tai vienas tikrai nieko. O su pienu ar be, cia jau skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LeeLu @ 2010 03 25, 15:13)
Laba diena.
Jei nestumas normalus (na siuo atveju su spaudimais ir kitais reikalais bedu ner) tai gali gert ta kava ir nesukt galvos  mirksiukas.gif  Siuo atveju manau blogiau butu, jei noretum ir negertu, ko pasekoje gali pradet skaudet galva nuo per mazo spaudimo (man taip pastoviai buna, tai stengiuos bent po puoduka isgert) o del kiekio, tai kaskaip uzstrige, kad nereiketu virsyti triju puodeliu per diena  g.gif , tai vienas tikrai nieko. O su pienu ar be, cia jau skonio reikalas  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ir mano tokia nuomone ax.gif
Atsakyti