Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 3

Kadangi uzdarre sena - kuriu nauja smile.gif

Kaip sekesi ambasadoje, kas siandien buvo?
Atsakyti
O kas liecia LOT, tai ju saite parasyta, kad 1 bagazas 23kg. O uz kita jau reik moket, skrendant i USA is Lenkijos papildomas 23 kg bagazas 165 zlotai, is kitu Europos saliu 40 euru. Skrendant is USA papildomas bagazas 23kg 50USD
Atsakyti
QUOTE
Nu as tai niekur ju neradau, is draugu susizinojau, kad reikia but susirisus plaukus, kad ausys matytusi, jokiu auskaru ir sypsenos issiepus dantis smile.gif Siaip viena karta nevykusiai nusifotografavau, o kita karta gerai, jei is Vilniaus esi, tai eik i akropoli, ten gerai man viska padare smile.gif


O kokio dydzio, formato ta nuotrauka turi but?
Gal zinot kur Kauno akropolyje fotografuoja?
Atsakyti
DS160 formos pildymo instrukcijose yra nuoroda, kur galima pasiziureti reikalavimus nuotraukai.
Atsakyti
QUOTE(Parabellum @ 2010 03 25, 14:39)
O kas liecia LOT, tai ju saite parasyta, kad 1 bagazas 23kg. O uz kita jau reik moket, skrendant i USA is Lenkijos papildomas 23 kg bagazas 165 zlotai, is kitu Europos saliu 40 euru. Skrendant is USA papildomas bagazas 23kg 50USD

Ekonominė klasė 2 23 kg 158 cm / 62 coliai va kaip parasyta www.lot.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keity` @ 2010 03 25, 16:21)
Ekonominė klasė 2 23 kg  158 cm / 62 coliai  va kaip parasyta www.lot.com smile.gif


atrodo, kad taip... bet neseniai skaiciau strapsni, kad LOT neleidzia 2 lagaminu veztis. Tai dabar nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(FliPPe @ 2010 03 25, 15:33)
atrodo, kad taip... bet neseniai skaiciau strapsni, kad LOT neleidzia 2 lagaminu veztis. Tai dabar nezinau  g.gif

Reikia tada pasiskambint ir pasiklaust, jei viena leis, tai varysiu tada per praha smile.gif
Atsakyti
Nu va, per LOT irgi tik vienas galimas liko, tai tada skrisiu per praha smile.gif
Atsakyti
As oficialiam lenkiskam LOT saite perskaiciau, kad uz 2 bagaza reik primoket mano minetas sumas. Tai nezinau kai ptada isties. Matyt jei varysiu tai skrisiu su cekais, turiu apie 2000 tukst nemokamu myliu ten tai isnaudosiu jas
Atsakyti
Ir mes jau su vizom smile.gif Puikiai sekesi, dar kazkoks amerikietis ten laukiamajam nusmiges sedejo biggrin.gif knarke knarke, paskui kosmara susapnavo, atsibudo, ejo kazka aiskintis biggrin.gif Linksmai ten laukt buvo
Atsakyti
Klausimas iš senesnės temos: ar jūs ketinate vežtis laptopą? Jis 3kg sveria + dar jo tašė, tai ką aš žinau.. geriau būtų galima daugiau į rankinį sukišti vietoj jo biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(RobertaRam @ 2010 03 25, 19:46)
Ir mes jau su vizom smile.gif Puikiai sekesi, dar kazkoks amerikietis ten laukiamajam nusmiges sedejo biggrin.gif knarke knarke, paskui kosmara susapnavo, atsibudo, ejo kazka aiskintis biggrin.gif Linksmai ten laukt buvo


Sveikinu smile.gif
QUOTE(mercy1 @ 2010 03 25, 21:19)
Klausimas iš senesnės temos: ar jūs ketinate vežtis laptopą? Jis 3kg sveria + dar jo tašė, tai ką aš žinau.. geriau būtų galima daugiau į rankinį sukišti vietoj jo biggrin.gif


As tai butinai imsiu!
Atsakyti