Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų ir paauglių viršsvoris

Laba diena, man 16 metų, ūgis 181cm., svoris 74kg. Norėčiau numesti svorio, ir būti liekna, kaip ir kitos bendraamžės. Gal ir nesu visiška storulė, tačiau mano kojos ir užpakalis tiesiog klaikiai apaugę riebalais. Suprantu, kad mano amžiui dietos negalimos, tačiau ir nenoriu jos laikytis, o norėčiau gauti patarimų: kaip maitintis, kaip sportuoti, kad netekčiau tų riebalų. Perdaug nebarkit manęs 4u.gif . Laukiu jūsų palaikymo ir pasiūlymo. smile.gif
Atsakyti
Taigi,mano dukrai 13 metų,jos ūgis 167 cm,o svoris 62 kg. Mano pačios svoris 65 kg,ir ji tuojau mane pasivys. Manau,kad ji tikrai per daug apkūni,kaip savo amžiaus.Sportuot nemėgsta,nors ir labai reikia. Valgo kada tik užsinori. Dažniausiai iš "neturėjimo ką veikt". Na tiesiog,juk uždraust valgyt negaliu.Pati ji,kai užsiveda,tai ir nevalgo,ir pasportuoja,ir sveikai gyvena. Bet labai greitai apsileidžia. Taigi,nežinau ką daryt. Patarkit. ;/
Atsakyti
QUOTE(pukiuksh @ 2010 03 25, 21:50)
Taigi,mano dukrai 13 metų,jos ūgis 167 cm,o svoris 62 kg. Mano pačios svoris 65 kg,ir ji tuojau mane pasivys. Manau,kad ji tikrai per daug apkūni,kaip savo amžiaus.Sportuot nemėgsta,nors ir labai reikia. Valgo kada tik užsinori. Dažniausiai iš "neturėjimo ką veikt". Na tiesiog,juk uždraust valgyt negaliu.Pati ji,kai užsiveda,tai ir nevalgo,ir pasportuoja,ir sveikai gyvena. Bet labai greitai apsileidžia. Taigi,nežinau ką daryt. Patarkit. ;/


Atleiskite, bet man rodos, dar tikrai ne laikas versti dukros laikytis dietų, juolab, kad tokio amžiaus svoris keičiasi, ji juk dar beveik vaikas. Jos KMI 22.2, normos ribose, tad neįvarinėkite vaikui kompleksų. Ką galite, tai mokyti maitintis sveikai ir pasportuoti, bet tikrai ne dėl svorio, o dėl sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(pukiuksh @ 2010 03 25, 20:50)


man taip pat atrodo, kad svoris normalus, O dėl to tai valgymo, tai nevalgymo, galiu pasakyti tiek, mano drauge nuo 16 metų taip pat bandė suliesėti. O dabar po 8 metų tokių ekspermentų turi labai lėtą medžiagų apykaitą. 4u.gif nes ji tik pradeda valgyt daugiau, organizmas iš karto pradeda kaupti atsargas smile.gif
Atsakyti
Joliee teisingai patarė - mokykit sveikai maitintis ir sportuoti. Nespauskit dukros. Pasidomėkit, kaip šiuolaikinės paauglės išsidirbinėja- pora valgiaraščių rasit "Skaičiuojame kalorijas" temoje. Paskaitykit merginų, turinčių valgymo sutrikimų, temą. Jos tikrai turės, ką patarti...
Atsakyti
Na manau, kad jūsų dukra dar nestora, bet, kad apvaloka tai tikiu. Mano pačios dukrai tuoj 14, o ji 158 cm, ir sveria 68 kg doh.gif . sportuoti negali-turi problemų su kojom. dabar pradedu versti mažint svorį, tik dar pati nesuprantu kaip tai padaryti blush2.gif todėl ieškau info. O daryt kažką ne tai kad turiu, o net ir privalau. Gydytojai jau seniai mums kalba, kad privalom mesti svorį kokiais tik norime būdais. Nes jau ir randasi sveikatos problemos dėl to. Pati sveriu 55 kg, bet vyras mano 140kg. Gal genai g.gif Bet daryt kažką tikrai reikia.
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 03 28, 22:21)
Na manau, kad jūsų dukra dar nestora, bet, kad apvaloka tai tikiu. Mano pačios dukrai tuoj 14, o ji 158 cm, ir sveria 68 kg doh.gif . sportuoti negali-turi problemų su kojom. dabar pradedu versti mažint svorį, tik dar pati nesuprantu kaip tai padaryti blush2.gif todėl ieškau info. O daryt kažką ne tai kad turiu, o net ir privalau. Gydytojai jau seniai mums kalba, kad privalom mesti svorį kokiais tik norime būdais. Nes jau ir randasi sveikatos problemos dėl to. Pati sveriu 55 kg, bet vyras mano 140kg. Gal genai g.gif Bet daryt kažką tikrai reikia.


Tikrai, kad reikia. Manes tevai nemotyvavo mest svorio, kai buvau tokio amziaus, o buvau tikrai apvali. Suprantu ir juos, nu kaip cia vaikui neduosi vakarienes vasara velai parejus os lauko, ledu ir t.t. - visi galvoja isaugs. Taigi siandien turiu labai leta medziagu apykaita, nu nezinau nuo kiek metu ekpermentavau su valgymais, bet tos dietos trumpalaikes, taigi siandien rimtai turiu kovot su antsvoriu.
Atsakyti
Sveiki žinau,kad čia mamoms,bet sužinojau.Taigi man yra 11 metų esu 158cm ir sveriu 45 kg schmoll.gif ar tai normalu.Man viskas kaip ir gerai figūrai,bet man nepatinka mano kojos man atrodo,kad mano klubai yra kaip ir ne liekni.Ar galima kažką pakeisti,kad būtu lieknesnės kojos? doh.gif
Atsakyti
karolixsa, esi dar mergaite,manau, 11 metu mergaite dar neturetu sau prisigalvoti tokiu "problemu". dziaukis vaikyste ir buk laiminga, nujauciu, kad esi grazi, sauni mergaite, sekmes 4u.gif
Atsakyti
(is anksto atsiprasau uz klaidas) blush2.gif .nesiskusdavau nei figura nei kuo kitu.iki tos dienos kai mama pagimde.visa savo laisvalaiki priziurejau sese taip per 2 metus priaugau 10kg dar per 5 metus priaugau 20 kg dbr sveriu 78 mano ugis tik 1.69.
pamazu vis daugiau repliku sulaugdavau is artimuju ,draugu.nekreibdavau demesio.persikeliau y kita mokykla ten uzgauliodavo del svorio.pradiejau sportuot ir truputi pagerejo reikalai tik pradiejau daugiau mokytis ir atleidau vadzias ir vel 5 kg pakilo .nusivyliau tai ne tas zodis.isvazevau y anglija ten dar 3 priaugau isvis nebezinau ka daryti .merginos padekit nusivyliau savimi.nebeinu jau 2 metai niekur ,nenoriu nieko,bijau paziet kam į akis ...o peilis taip uzpjauste mane kai paliko vaikinas pasake jog su backom nenori tampyits...zodziu nebera nieko grazaus mano gyvenime doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(karolixsa @ 2010 04 05, 20:43)
Sveiki žinau,kad čia mamoms,bet sužinojau.Taigi man yra 11 metų esu 158cm ir sveriu 45 kg schmoll.gif  ar tai normalu.Man viskas kaip ir gerai figūrai,bet man nepatinka mano kojos man atrodo,kad mano klubai yra kaip ir ne liekni.Ar galima kažką pakeisti,kad būtu lieknesnės kojos? doh.gif


tau dar tik 11 metų viskas susitvarkys, kai man tiek buvo aš tada nesirūpinau figūra
Atsakyti
Dietų pradėjau laikytis 14m. Dabar man 18m. nuo 49kg iki 53kg, ūgis 1,57cm. aišku ne pasaulio pabaiga, tikrai ne ir pati tai suvokiu, tačiau atsibodo tas svorio sureikšminimas. Nuolat galvoju ką valgiau, kiek valgiau, kiek rytoj valgysiu, kiek numesiu. amžinas svorio metimas.. norėčiau vieną kart numesti ir daugiau quit.. nes net deprsija dėl to. negaliu niekada atsipalaiduot ;( merginos padėkit.. jau nebežinau ką daryt. ko tik nebandžiau.. ir sportuoju ir po 1200kcal i diena. ir žinau, kad reikia mesti ilgai, o ne greitai, tačiau visada pavyksta tik 2 savaites is silaikyt. Po to einu valgyt sausainiu, nes labai mėgstu.. tada atauga kokie 2 kg ir vel 53. ir taip visada. Pastaruoju metu leidau sau valgyt viską tik kad gautūs 1200kcal, sportavau 3-4 kartus i savite po valandą, bodyfeksą dariau kasdien, po 8h nevalgiau ( nes sveriau 56kg. pirma kart gyvenime). dabar vel 53. bet liko dar 3kg.. ir as jau nebeturiu jegu niekaip saves riboti.. sergu bulimija. dabar nebeturiu jegu nevalgyt, tai kai persivalgau vemiu ;( ir už tai smerkiu save ir bijau gaut stmplės išvaržą.. sad.gif ką man daryt? kaip nustoti galvoti apie maistą? aš žinau, kad vienintelis kelias būt laimingai, susirasti patinkanciu uzsiemimu, kad nebeturėčiau laiko galvot apie svori. bet ir tai nepadeda. siemet dalyvavau tv projekte 3 menesiu, laiko visai neturejau, o vistiek nepadejo..sad.gif padėkit..
Atsakyti