Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

Dauguma forumo dalyvių reiškia savo nuomonę dėl žinučių trynimo. Galbūt atvirai pasipasakojus apie save ištikrųjų po kažkiek tai laiko nesinori, kad kažkas skaitytų būtent tas žinutes, kurios buvo parašytos. Turiu pasiūlymą; prie dalyvio profilio peržiūros , kur yra punktas: rasti visas nario žinutes, suteikti teisę forumo dalyviams pasirinkti, kokias žinutes kiti dalyviai galėtų matyti, kurių ne.
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
ir as jau nenoreciau kai kuriu zinuciu palikt....
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 09 27, 13:15)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
ir as jau nenoreciau kai kuriu zinuciu palikt....



as taip pat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 27 rugsėjo 2005 - 20:43
QUOTE(krystee @ 2005 09 27, 13:46)
Turiu pasiūlymą; prie dalyvio profilio peržiūros , kur yra punktas: rasti visas nario žinutes, suteikti teisę forumo dalyviams pasirinkti, kokias žinutes kiti dalyviai galėtų matyti, kurių ne.


As uz drinks_cheers.gif Tik ar imanoma tai techniskai padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 09 28, 09:27)
As uz  drinks_cheers.gif Tik ar imanoma tai techniskai padaryti? g.gif


drinks_cheers.gif Manau, moderatoriams viskas įmanoma tongue.gif
Ale, kaip gerai būtų... tongue.gif
Atsakyti
O aš prieš.
Galvoti reikia prieš rašant. O jei jau parašei (ir per pusvalandį neištrynei) – tai ir būk atsakinga. Graušies – išmoksi save kontroliuoti.
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2005 09 28, 12:45)
drinks_cheers.gif  Manau, moderatoriams viskas įmanoma  tongue.gif
Ale, kaip gerai būtų... tongue.gif

Skyrelį prižiūrintys moderatoriai gali ištrinti ar užslaptinti visų narių žinutes ar temas, jeigu jau yra toks mirtinas reikalas - rašykit mirksiukas.gif

QUOTE(Savūnė @ 2005 09 28, 14:33)
O aš prieš.
Galvoti reikia prieš rašant. O jei jau parašei (ir per pusvalandį neištrynei) – tai ir būk atsakinga. Graušies – išmoksi save kontroliuoti.

Aš irgi taip manau ir taip darau wink.gif Nors ir turiu galimybę, bet netrinu prieš metus ar du parašytų žinučių, nes prieš rašydama labai gerai pagalvoju ir žinau, kas jas gali paskaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 09 28, 09:27)
As uz  drinks_cheers.gif Tik ar imanoma tai techniskai padaryti? g.gif


Techniškai tai nėra įmanoma ir forumo nustatymuose tokios funkcijos nenumatyta.
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 09 28, 14:50)
Skyrelį prižiūrintys moderatoriai gali ištrinti ar užslaptinti visų narių žinutes ar temas, jeigu jau yra toks mirtinas reikalas - rašykit mirksiukas.gif

Tai kam tada rasyti ka, jeigu paskui reikia slepti nuo ko nors g.gif nematau prasmes?Ar cia tik nuo kokiu ipatingu forumo dalyviu yra uzslaptintos tos zinutes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 10 04, 22:36)
Tai kam tada rasyti ka, jeigu paskui reikia slepti nuo ko nors  g.gif nematau prasmes?Ar cia tik nuo kokiu ipatingu forumo dalyviu yra uzslaptintos tos zinutes  blink.gif

Maža ką, gal kokia draugė susekė, apie kurią buvo papletkinta forume kiek per atvirai biggrin.gif Daug tokių atvejų gali atsirasti ir kad nebūtų per daug piktnaudžiaujama žinučių trinimu/slaptinimu vartotojai tokios galimybės neturi 4u.gif
O žinutės yra užslaptinamos nuo visų išskyrus moderatorius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 09 28, 14:33)
O jei jau parašei (ir per pusvalandį neištrynei) – tai ir būk atsakinga.

O kodėl per pusvalandį - man būna, kad ir po 15 minučių jau negaliu ištrinti
Atsakyti
QUOTE(M_T @ 2005 10 11, 19:47)
O kodėl per pusvalandį - man būna, kad ir po 15 minučių jau negaliu ištrinti

Duoda redaguoti tik PASKUTINĘ parašytą žinutę ir laiko tarpas yra skirtingas skirtingų grupių nariams 4u.gif
Atsakyti