Įkraunama...
Įkraunama...

Nekaloringi saldumynai

Na va, aš neištvėriau ;D ;D man opaistra saldumynams beribė, bet aš ne dietininkė. jaučiu turėsiu tuoj tokia tapti, nes mano kūnas tokių cukraus, šokoladp ir pan. apkrovų kokias gauna neatlaikys. Aš noriu pasiteirauti jūsų, ar jūs gaminate, žinote kokių nors pyragų, torčiukų receptų, kuriuos gamindama ir net valgydama nenusidėtų net aršiausia dietininkė. Noriu išmokti gaminti begalės nekaloringų, gal net vegetarinių saldumynų (ach, kaip man patinka vegetarų saldumynai, tik nieko nemoku gamint :-[)..Begalės kaloringų saldumynų galiu greit pagaminti, bet jau nebegalima taip rizikuoti su talija..Jei kas nors ką nors žinote, atsiliepkite prašau wink.gif ;D Ačiū iš anksto  ;)
Atsakyti
sita tema pasidarys mano mylimiausia jauciu... biggrin.gif biggrin.gif
maladiec , Rasma, kad sugalvojai smile.gif  belieka laikyti kumscius, kad kas atsilieptu.  ;)
Atsakyti
As tai valgau javainius (Fit ar kitokius) su vaisiais ir jogurtu.
Kartasi suvalgau hematogena( nezinau ar jis dietinis, bet labai skanus) ;D
Atsakyti
Rasma, receptu nezinau, bet dietininkams buna kazkokie cukraus pakaitalai, kurie buna be kaloriju. Gal tokius pakaitalus pabandyk deti vietoj cukraus i iprastus receptus, nors turbut tie pakaitalai irgi nera sveika.
Atsakyti
Man jau geriau vienas tikras saldumynas, nors ir mazas, negu daug kazkokiu dietiniu. Viskas kas dietinio yra baisiai neskanu, o viskas kas skanu yra labai koloringa.
DEMESIO!!!!
Sokoladas yra darzove,nes:      

Sokoladas yra daromas is kakavos pupeliu

Pupeles yra darzoves.

Cukrus daroms is cukriniu runkeliu.
 
Abu priklauso darzovems.

Taigi sokoladas yra darzove.

Zvelgiant toliau – sokolade yra daug pieno
taigi sokoladai yra ir sveiki.  

Razinos, vysnios, apelsinu zieveles ir braskes sokolado apvalkale taip pat priklauso vaisiams, taigi valgykite ju tiek daug kiek tik sirdis geidzia.

Sokoladas padeda streso situacijoje:

Isidemekit : "STRESSED" atvirksciai skaitant reiskia : "DESSERTS"


Valgykime sokolada!!! Laisve sokoladui!!! Tegyvuoja sokoladas!!! ;D

Atsakyti
Pala, o kiek suprantu, tai vienintelis nelabai kaloringas saldumynas yra zele... Nes neriebus. Bet jo ir suvalgai daugiau, negu saldainiu, pvz. Tai ir kaloriju tiek pat gauni...
Atsakyti
Negru buciniai ir morengai/zeryrai - sudetyje tik cukrus ir baltymai, bevei nera riebalu- galuima sau leisti nemaza kieki.... tongue.gif
Atsakyti
[quote author=Noa
Pala, o kiek suprantu, tai vienintelis nelabai kaloringas saldumynas yra zele... Nes neriebus.

As i zele atsargiai imaisau neriebu jogurta, galima dziovintu vaisiu isimest, labai skanu ir neriebu.
Atsakyti
Nu, blyn, kaip susinervinau  >:(. Ir reikejo man, besilaikanciai dietos, cia uzsukti  [smiley=zav.gif]
Atsakyti
Turiu tokį nebloga desertą, sakyčiau, kad dietininkėms ir (-ams) tikrai tiks:
200g. liesos varškės
2 bananai

Varškę su bananais sutrinti iki vientisos masės (galima ir išplakti), ant viršaus galima uždėti kokių riešutukų, uogyčių, nesilaikantiems dietos skysto šokolado ar plaktos grietinėlės.

Ir skanu ir sveika tongue.gif
Atsakyti
Beja, tokio deserto galima ir kūdikiams duoti  :D
Atsakyti
QUOTE
Turiu tokį nebloga desertą, sakyčiau, kad dietininkėms ir (-ams) tikrai tiks:
200g. liesos varškės
2 bananai

Varškę su bananais sutrinti iki vientisos masės (galima ir išplakti)


Galima dar citrinos sulciu ipilti ir zievutes truputi patarkuoti biggrin.gif
Atsakyti