Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški vardai

Dalinkimės lietuviškais vardais toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Man grazus ilgesni vardai: Tautvydas, Mantvydas, Manfredas. Ypac Tautvydas smile.gif

p.s. o ka manote apie mano varda Aušra? wub.gif ar šiais laikais dar kas beduoda toki vardą savo dukrytėms? vaikystėj man jis nelabai patiko, bet dabar labai džiaugiuosi juo, nes nuolat vadina: Aušrelė, Aušrikė, Aušrytė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 29 kovo 2010 - 11:52
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 03 29, 11:51)
Dalinkimės lietuviškais vardais toliau  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man  grazus ilgesni vardai: Tautvydas, Mantvydas, Manfredas. Ypac Tautvydas smile.gif




nelietuivškas Manfredas.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 03 29, 13:27)
nelietuivškas Manfredas.

idomu kokia jo kilme tada? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 03 29, 12:34)
idomu kokia jo kilme tada? g.gif  g.gif

pasak day.lt
Manfredas (01.28) – sen. vokiečių: man „vyras“ + fridu „apsauga, taika“ – „taikos saugotojas“
Atsakyti
QUOTE(Ende @ 2010 03 29, 14:20)
pasak day.lt
Manfredas (01.28) – sen. vokiečių: man „vyras“ + fridu „apsauga, taika“ – „taikos saugotojas“

aciu 4u.gif vis dar nieks nepasisako apie varda "Aušra " 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 03 29, 13:23)
aciu  4u.gif  vis dar nieks nepasisako apie varda "Aušra "  4u.gif

Man gražiau Aušrinė. Šiaip aš pati esu Aušra, bet visada man šitas vardas kliuvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 03 29, 12:51)
Dalinkimės lietuviškais vardais toliau  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man  grazus ilgesni vardai: Tautvydas, Mantvydas, Manfredas. Ypac Tautvydas smile.gif

p.s. o ka manote apie mano varda Aušra? wub.gif  ar šiais laikais dar kas beduoda toki vardą savo dukrytėms? vaikystėj man jis nelabai patiko, bet dabar labai džiaugiuosi juo, nes nuolat vadina: Aušrelė, Aušrikė, Aušrytė smile.gif

Man Tautvydas irgi wub.gif
Sesė Aušra thumbup.gif , bet va per 12 darbo darželyje metų nei vienos Aušrytės nesutikau verysad.gif
Atsakyti
Man graziau Liepa bigsmile.gif
Atsakyti
Aš būsimai dukrytei buvau išrinkus vardus Andželika arba Akvilina, o kai gimė, nei vienas jai netiko blink.gif Tai paskui rinkom rinkom ir išrinkom Aistė biggrin.gif Vardas iškart lipo prilipo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aiste labai grazus vardas thumbup.gif as jei kada turesiu dukryte tai kornelija pavadinsiu blush2.gif mums su vyru jau seniai sitas vardas prilipo biggrin.gif bet dabar laukiam sunelio wub.gif tik va beda niekaip vardo neissirenkam doh.gif kaip jums vardas Nojus?
Atsakyti
sveiki,

siaip smalsu..toks jausmas, kad kuo toliau, tuo labiau neriasi visi teveliai ir savo atzalom nori duoti koki nors skambesni..bet keistesni ir lietuvio ausiai ir klausai lyg nepritinkanti varda ..o kur dar salia lietuvishkos pavardes ne itin tinkanti..Kodel?
Arba is kitos puses nesuka sau galvos ir pavadina savo atzala..statistiniu tuo metu pachiu populiariausiau vardu..Matas, Pijus, Lukas, Jonas ir tt..
Dar vienas klausimas ar smagu buti gamtos reishkiniu, vietovardziu ir dar visokiais idomiais dalykais..Naktele, Vilnele, Rytu, Zvaigzde, Feja ir tt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.w.a.p: 06 gegužės 2010 - 14:43
As tai galvoju apie tokius vardelius, kaip Ugne, Goda, grazus, lietuviski, o ir mazybinem formom gerai skamba..Dar nieko Orinta, irgi lietuviskas.
Atsakyti