Įkraunama...
Įkraunama...

8-asis kosmetikos krepšelio optimizavimo ratas

Atgailaujam ir optimizuojam toliau, sėkmės visoms!
Sena tema Nr.7
Atsakyti
Priimkit į savo ratą dar vieną optimizuotoją 4u.gif .. Savaitgalį buvo proga tvarkytis, tai pakrauščius savo krepšelį ko ne numiriau nuo kosmetikos kiekio blink.gif . Kad lengviau būt optimizuotis, surašysiu kur reik pasispaust.
1. 4 veido kremai. 2 normaliai, 1 riebiai ir 1 sausai odai. Normaliai odai vienas besibaigdinėjantis - damušiu per savaitėlę, kitas puspilnis. Riebiai odai irgi jau į pabaigą, nes baigės žiema (žiemą mano oda kažkodėl riebesnė). Lemtis neaiški unsure.gif ... Sausai odai beveik pilnas, vasarą oda mano sausėja, taip, kad šitas dar turės pastovėt iki vasaros pabaigos.
2. 2 rankų kremai. Beveik pabaigti wub.gif ... Kelios savaitės ir su pasididžiavimu mesiu tarp kitų plastikinių pakuočių.
3. 2 TBS kūno sviestai. Ir abiejų po pusę doh.gif ! Ką gi, vieną atiduosiu mamai, mačiau jos jau beveik baigėsi.
4. 3 lūpų balzamai blush2.gif . Vieną penktadienį išmečiau, nes sulūžo (vyy!), vis ne 4. Vienas tūtelėj, tai per vasarą gal pabaigsiu. Kitas geras, prieš kiekvieną naktį tepuos. Paliksiu. Kitas pilnas, neatsispyriau praeitą šeštadienį blush2.gif ... Aišku pasiliksiu, nes labai skanus.
5. 4 dušo želės. 2 kelioninės, tai šias sunaudosiu baseine. Viena beveik pilna, o kita besibaigianti. + didelę pakuotę dušo pilingo turiu doh.gif .
6. 2 tušai. Vienas mažytis, kelioninis, kitas normalus, beveik pasibaigęs. Tikiuosi per pavasarį pabaigt.
7. Žinoma, begalybė žurnalų mėginukų...
8. 2 šampūnai. Vienas greit baigsis, kitas puspilnis. Gal subaigsiu abu iki vasaros vidurio.
9. 2 plaukų kažkokie ten... biggrin.gif . Balzamas, ne balzamas. Net nežinau kaip pavadint. Vienas purškiamas, tai šį dažnai naudoju, nes lengvai pasiskirsto, o kitas tepamas, tai tas man feee schmoll.gif . Labai nuo jo plaukai riebaluojasi + negerai pasiskirsto ant plaukų. Neįsivaizduoju kur jį padėt reiks.

Tai va. Čia man reikia spaustis. Dar klausimą turiu. Vakar pagalvojau, kad man reiktų kokio šveitiklio veidui. Bet dabar pinigėlių nelabai turiu ir beje, optimizuotis reiktų... Jeigu manęs nealergizuos, aš gal dušo pilingą panaudočiau? Jis gi su šveičiamom granulėm. Kaip manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luzmirella @ 2010 03 29, 18:26)
Tai va. Čia man reikia spaustis. Dar klausimą turiu.  Vakar pagalvojau, kad man reiktų kokio šveitiklio veidui. Bet dabar pinigėlių nelabai turiu ir beje, optimizuotis reiktų... Jeigu manęs nealergizuos, aš gal dušo pilingą panaudočiau? Jis gi su šveičiamom granulėm. Kaip manot? g.gif


Nepatariu eksperimentuot, geriau kavos tirščiai tada.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 03 29, 18:51)
Nepatariu eksperimentuot, geriau kavos tirščiai tada.


Man kavos tirščiai irgi patinka, mąstau nepirkti šveitiklių, tiek veidui, tiek kūnui man kava labai gerai, o kūnui dar ir jūros druska patinka smile.gif
Atsakyti
Reiks pabandyt. Va, net nežinojau, kad kavos tirščiai naudojami ir kaip šveitikliai. Galvojau tik celiulitui šalint biggrin.gif .
Atsakyti
nu beveik baigiau savo inventorizacija biggrin.gif tik geda kelti sad.gif nes lb jau daug visko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Luzmirella @ 2010 03 29, 18:26)
Vakar pagalvojau, kad man reiktų kokio šveitiklio veidui.

Rudas cukrus veidui labai fainai, pati turiu sausą jautrią odą, tai jis švelnus ir šiek tiek pašveičia. Man labai - thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 29, 19:38)
Rudas cukrus veidui labai fainai, pati turiu sausą jautrią odą, tai jis švelnus ir šiek tiek pašveičia. Man labai -  thumbup.gif


Kuo šveitimo prasme skiriasi rudas nuo balto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 03 29, 19:48)
Kuo šveitimo prasme skiriasi rudas nuo balto?  g.gif

baltas greičiausiai aštresnis. Ašen baigiau agurkinį margaritos, bandysiu molį vietoje šveitiklio naudot.
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2010 03 29, 19:18)
nu beveik baigiau savo inventorizacija biggrin.gif tik geda kelti sad.gif  nes lb jau daug visko wink.gif

Na kelkit, pažiūrėsim, koks lygmuo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 03 29, 20:26)
Na kelkit, pažiūrėsim, koks lygmuo biggrin.gif


gaila tersti foruma, mat cia nemazai vietos uzims doh.gif bet teks kelt, nieko jau nebepakeisiu ax.gif turbut as busiu Jusu visu viena is svarbiausiu "ligoniu" thumbup.gif
Papildyta:
reikia sukaupti drasa ir pagaliau ikelti unsure.gif
Atsakyti
netrink lazankių arba keli arba ne.
o dabar įkelsiu, ne nekelsiu, tuoj keliu, oi gėda, kelsiu nekelsiu.
Atsakyti