Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

QUOTE(GAGA @ 2010 03 26, 12:38)
O aš vis mąstau,kaip man tą Kuršėnų vyniotinį pasidaryti šokoladinį,ta prasme rudą,į tešlą galima įdėti kakavo,o į pertepimą ką įdėti g.gif


tai cia bus jau ne Kursenu vyniotinis o sokoladinis biggrin.gif

kremas gali buti grietinele su sokoladu
va cia dar keletas
sokoladinis vyniotinis
rainas-sokoladinis vyniotinis
sveicariskas kavos- sokoladinis
Atsakyti
QUOTE(Sweety__ @ 2010 03 26, 08:37)
Bandziau vakar vel Kursenu vyniotini.. si karta biskvitas pavyko  bigsmile.gif  gal kiek per daug pakepiau nes krastai paluzinejo, bet siaip graziai susisuko.. o kremas.. vis tiek skystokas, palaikiau saldytuve pastingo, bet per trumpai.. kita karta sakiau desiu paprasta varske, sausesne.. gal tada bus geriau.. ragausim siandien vakare, bet manau skonis bus vis tiek supernis  bigsmile.gif

labas rytas  4u.gif



o kas buvo su biskvitu nepavyke pirma kart? kazkaip matyt praleidau ax.gif

as ir kepiau viena kart, biskvitas gavosi plonas, bet kietokas, gal kiek kiausiniu skonis jautesi kol siltas buvo.
tai vis nesugalvoju, ka negerai dariau, noretusi purenio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Soltuna @ 2010 03 26, 14:07)
tai cia bus jau ne Kursenu vyniotinis o sokoladinis biggrin.gif

kremas gali buti grietinele su sokoladu
va cia dar keletas
sokoladinis vyniotinis
rainas-sokoladinis vyniotinis
sveicariskas kavos- sokoladinis

Ačiū,kažkaip nedašilo pačiai pasieškote,einu paskaitinėsiu biggrin.gif
Swety-liuks idėja,žinau apie ką kalbi smile.gif
Pažiūrėjau,jau man ten aukštasis pilotažas,aš savaip kažką pabandysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 26 kovo 2010 - 15:01
QUOTE(angi @ 2010 03 26, 14:49)
o kas buvo su biskvitu nepavyke pirma kart? kazkaip matyt praleidau  ax.gif

as ir kepiau viena kart, biskvitas gavosi plonas, bet kietokas, gal kiek kiausiniu skonis jautesi kol siltas buvo.
tai vis nesugalvoju, ka negerai dariau, noretusi purenio  blush2.gif

as cia guodziaus kad matyt per mazi tryniai buvo ir per dideli miltu saukstai, del ko per kieta man rodos buvo, ir per maza skarda paemiau tai nesigavo man jo susukt - suluzinejo viskas, bet nieko, vyras vis tiek su dideliu noru suvalge biggrin.gif
Atsakyti
nagi nagi - padariau kursenu vyniotini, laukiu 2 val. kol praeis ir galesiu pjauti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bleirinka @ 2010 03 26, 20:45)
nagi nagi - padariau kursenu vyniotini, laukiu 2 val. kol praeis ir galesiu pjauti  thumbup.gif  thumbup.gif

Pasirodyk, kai paragausi. Aš rytoj kepsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 26, 18:49)
Pasirodyk, kai paragausi. Aš rytoj kepsiu tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
as siandien isbandziau kursenu vyniotini pagaminti, katik paragavau, nugi super, galesiu nebepirkti maximoj bigsmile.gif labai greitai jis pasidaro, 10 balu thumbup.gif aciu uz si puiku recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilaila @ 2010 03 26, 21:17)
as siandien isbandziau kursenu vyniotini pagaminti,

o puošei kuo nors?
Atsakyti
as kursenus kepu kas diena lotuliukas.gif tirpte tirpsta jis musu seimoj, bet idara darau su puse pak sviesto, puse kondebns ir 2 pakeliais varskes, tepu storoko sluoskni, tad susukus super atrodo, o skonis koks jo thumbup.gif velykom jau kokius 5 kepsiu, bus velyku dovana mociutems 4u.gif
Atsakyti
prapjoviau kursenu vyniotini,jums nerodysiu,nes nevykes gavos,kazkaip atsiskyte kremas g.gif kai darau pagal save vyniotini: is grietines,sulciu,tirpdytos zelatinos ir cukraus + idedu zele gabaliuku,razinu,kokiu vysniu is kompoto,zymiai skaniau ir graziau man gaunas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 03 24, 23:44)
Aš keičiu Švelniąja varške + plakta grietinėle, nes man "žalias kndencuotas įdaruose " labai neskanu blush2.gif


Labas rytas smile.gif Merginos, kurios Kursenu vyniotiniui krema darete su varske ir plakta grietinele, kokiu santykiu siuos produktus deti? 50/ 50?
Atsakyti