Įkraunama...
Įkraunama...

svarstyklės ir žuvys

mačiau dar tokios temelės nebuvo,
vyras - žuvis, gal tai nesuderinama? 4u.gif
amžinai iš vyro ir kitų girdžiu svarstyklės svarstyklės svartso svarsto..
gal svarstyklėms žuvys visai netinka? unsure.gif
Atsakyti
as buvau tokioj situacijoj g.gif mano "zuvis" buvo tikrai plaukiojanti, siek tiek prie meno, as kartais per ilgai svarstanti, tai rezultatas - po 2 metu idomiu santykiu as ji palikau thumbup.gif ir kaip gerai del to jauciuosi! ko gero, per ilgai svarsciau ar ji palikti, reikejo kuo anksciau tai padaryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo youste: 13 gruodžio 2005 - 02:12
niu ir aš palieku savo žuvių, bet gal ne dėl to, kad žuvis nzn, bet šitie žmonės labai neryžtingi, mane tas kartais erzina, tokiam laisvai galima vadovaut, tampyt kaip už virvutės lėliuką, bet matyt jų toks ženklas tą jiems suteikia.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 12 14, 16:54)
niu ir aš palieku savo žuvių, bet gal ne dėl to, kad žuvis nzn, bet šitie žmonės labai neryžtingi, mane tas kartais erzina, tokiam laisvai galima vadovaut, tampyt kaip už virvutės lėliuką, bet matyt jų toks ženklas tą jiems suteikia..  blush2.gif

Mes abu su vyru esam Žuvys, bet "žuvis žuviai nelygu". Tai, kad Žuvys yra meniškos prigimties, Svarstyklėms tikrai neturėtų būti našta, nes ir Svarstyklės yra valdomos Veneros - meilės ir kūrybos deivės. Bet esmė ta, kad skaičiuojant pagal laikrodžio rodyklę, nuo Svarstyklių iki Žuvų ženklo yra šeši ženklai, o tai reiškia, kad Žuvys yra Svarstyklių vergai, turi jų klausyti, nes Svarstyklės yra psichologiniai viršininkai Žuvims. Tad, jeigu draugaujate su Žuvinu, tai turite "netingėti" su juo dirbti, jam vadovauti, o Žuvinas jūsų įtakoje tikrai pasikeis, pakils į aukštesnį lygį. Va, tik reikėtų truputį pasikankinti mirksiukas.gif .Štai aš gyvenu su vyru jau virš 30 metų... doh.gif Oi kaip nelengva kartais būdavo, bet dabar turiu tooookį gerą draugą, įdomų pašnekovą ir šiaip viskam tinkantį partnerį. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eola @ 2005 12 15, 14:02)
Mes abu su vyru esam Žuvys, bet "žuvis žuviai nelygu". Tai, kad Žuvys yra meniškos prigimties, Svarstyklėms tikrai neturėtų būti našta, nes ir Svarstyklės yra valdomos Veneros - meilės ir kūrybos deivės. Bet esmė ta, kad skaičiuojant pagal laikrodžio rodyklę, nuo Svarstyklių iki Žuvų ženklo yra šeši ženklai, o tai reiškia, kad Žuvys yra Svarstyklių vergai, turi jų klausyti, nes Svarstyklės yra psichologiniai viršininkai Žuvims. Tad, jeigu draugaujate su Žuvinu, tai turite "netingėti" su juo dirbti, jam vadovauti, o Žuvinas jūsų įtakoje tikrai pasikeis, pakils į aukštesnį lygį. Va, tik reikėtų truputį pasikankinti mirksiukas.gif .Štai aš gyvenu su vyru jau virš 30 metų... doh.gif Oi kaip nelengva kartais būdavo, bet dabar turiu tooookį gerą draugą, įdomų pašnekovą ir šiaip viskam tinkantį partnerį. wub.gif

penkis metus taip ir gyvenom, viskam vadovavau, o jis klausė, viskas taip ir yra kaip parašei, nu bet kiek galima taip aukotis.. nzn nu bet žuvys rimtai toks specifinis ženklas ir kiek draugių pažystų tylūs ramūs, daug apie save nekalbantys žmonės, nu o man kaip svarstyklėm, kai reik išsikalbėt, tokie tinka, bet jei ką nors veikt su žuvim, tai nelabai išeina... smile.gif
Atsakyti
Jeigu Svarstyklėms Žuvys yra vergai, tai Žuvims Svarstyklės yra loginiai informatoriai bei emociniai ir seksualiniai viršininkai. Žmoniškai šnekant, Svarstyklės yra labai apsiskaičiusios, intelektualios personos, tad jos Žuvims gali suteikti daug informacijos iš įvairiausių gyvenimo sričių, be to, tai vyksta paprasčiausio pokalbio metu - Žuvys tiesiog tyli, klauso ir dedasi į širdį ir protą, ir po truputį tobulėja. Juk ne veltui sakoma, kad Svarstyklės yra geriausi pedagogai, dėstytojai. Be to, Svarstyklės gali išmokyti Žuvis mylėti (s), valdyti savo emocijas, pajusti harmoniją, nes Svarstyklės yra pusiaiusvyros ženklas, o Žuvys per daug gilios (taip gilios, kad net dugno nesimato), dėl to su jomis sunku bendrauti kasdienybėje, nes Žuvys visada lyg "ne tame laike ir ne čia". Kaip tik Svarstyklės gali jas(juos) nuleisti ant žemės, išmokyti konkretumo, praktiškumo. Pavyzdžiui, aš esu Žuvų ženklo, o mano motina - Svarstyklės, tai aš jai dėkinga už tai, kad išmokė mane gerai tvarkytis namuose, kantriai atlikti savo pareigas. Tai man labai pravertė kasdienybėje. Na, o dabar, užauginusi vaikus, galiu sau leisti ir "paskrajoti debesyse".
O dėl to aukojimosi, doh.gif tai...be vargo nei žuvelės iš prūdo nepagausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eola: 23 gruodžio 2005 - 19:14
QUOTE(eola @ 2005 12 23, 20:11)
Jeigu Svarstyklėms Žuvys yra vergai, tai Žuvims Svarstyklės yra loginiai informatoriai bei emociniai ir seksualiniai viršininkai. Žmoniškai šnekant, Svarstyklės yra labai apsiskaičiusios, intelektualios personos, tad jos Žuvims gali suteikti daug informacijos iš įvairiausių gyvenimo sričių, be to, tai vyksta paprasčiausio pokalbio metu - Žuvys tiesiog tyli, klauso ir dedasi į širdį ir protą, ir po truputį tobulėja. Juk ne veltui sakoma, kad Svarstyklės yra geriausi pedagogai, dėstytojai. Be to, Svarstyklės gali išmokyti Žuvis mylėti (s), valdyti savo emocijas, pajusti harmoniją, nes Svarstyklės yra pusiaiusvyros ženklas, o Žuvys per daug gilios (taip gilios, kad net dugno nesimato), dėl to su jomis sunku bendrauti kasdienybėje, nes Žuvys visada lyg "ne tame laike ir ne čia". Kaip tik Svarstyklės gali jas(juos) nuleisti ant žemės, išmokyti konkretumo, praktiškumo. Pavyzdžiui, aš esu Žuvų ženklo, o mano motina - Svarstyklės, tai aš jai dėkinga už tai, kad išmokė mane gerai tvarkytis namuose, kantriai atlikti savo pareigas. Tai man labai pravertė kasdienybėje. Na, o dabar, užauginusi vaikus, galiu sau leisti ir "paskrajoti debesyse".
O dėl to aukojimosi,  doh.gif tai...be vargo nei žuvelės iš prūdo nepagausi mirksiukas.gif


As esu Zuvis, o mano vyras Svarstykles thumbup.gif . Sutinku 100% kas parasyta. Butent susipazinusi su savo vyru as pajutau ta harmonija, kurios man labai truko. Na ir jau 10 metu kaip kartu. Na, o del vergystes tai as kartais leidziu Svarstykliukui pasijusti ypatingam, bet kai matau, kad virsija normas pastatau ant zemes, grazinu i realybe biggrin.gif .
Atsakyti
As esu svarstykles o vyras zuvys.Labai tinkam vienas kitam ir viens kita papildom.Kiek noriu pavadovauju (o tai man patinka) ir labai viskas gerai.Ir as manau ,kad zuvys ir svarstykles labai tinka.Tik reik viska paimti i savo rankas ir viskas bus ,kaip sviestu patepta. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As- svarstykles, draugas- zuvis. Puikiai sutardavom, nes man patinka vadovauti ir kad jis manes klauso blush2.gif man patinka, kai yra daroma taip, kaip as noriu (o kam tai nepatinka... blush2.gif ). Tik va beda tame, kad po pusantru metu draugystes jau pradeda atsibosti... Jis neturi savo nuomones, negali nieko pasakyti, o man taip reikia kartais pasisneketi, zinoti jo nuomone, gauti komentaru... verysad.gif kartais labai norisi, kad jis mane "paimtu" kaip tikras vyras, uj, kiek as laiko ji mokiau, kad elgtusi taip... ax.gif pavyko man truputi peraukleti ji, jau vaikinukas ir savo nuomone turi, ir ragelius parodo rolleyes.gif zinoma, dazniau pyktis pradejom, bet vis geriau nei tureti skudura vietoj vyro blink.gif tongue.gif
Atsakyti
As svrstykles,o vyras-zuvis,mes jau kartu santuokoj 5m.,pries tai dar 2m.draugystes,ir musu santykiai idealus, thumbup.gif ,musu pomegiai vienodi,nuomones sutampa,as esu laiminga,ir tikrai ne as seimoj galva ir ne jis,mes vioska sprendziam kartu,tikiuosi ir toliau taip santykiai klostysis,be to mano brolis irgi zuvis,ir mes nuo vaikystes -geriausi draugai.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir as svarstykles, o draugas zuviukas.... nelabai man patinka vadovauti, noreciau kad ir jis kada nors pasakytu savo nuomone... nelabai megsta jis bendrauti, mazai atvirai ka nors pasakoja... tad nzn kiek ilgai dar taip bus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(eola @ 2005 12 15, 14:02)
Mes abu su vyru esam Žuvys, bet "žuvis žuviai nelygu". Tai, kad Žuvys yra meniškos prigimties, Svarstyklėms tikrai neturėtų būti našta, nes ir Svarstyklės yra valdomos Veneros - meilės ir kūrybos deivės. Bet esmė ta, kad skaičiuojant pagal laikrodžio rodyklę, nuo Svarstyklių iki Žuvų ženklo yra šeši ženklai, o tai reiškia, kad Žuvys yra Svarstyklių vergai, turi jų klausyti, nes Svarstyklės yra psichologiniai viršininkai Žuvims. Tad, jeigu draugaujate su Žuvinu, tai turite "netingėti" su juo dirbti, jam vadovauti, o Žuvinas jūsų įtakoje tikrai pasikeis, pakils į aukštesnį lygį. Va, tik reikėtų truputį pasikankinti mirksiukas.gif .Štai aš gyvenu su vyru jau virš 30 metų... doh.gif Oi kaip nelengva kartais būdavo, bet dabar turiu tooookį gerą draugą, įdomų pašnekovą ir šiaip viskam tinkantį partnerį. wub.gif

Kazkaip idomiai skamba "vergai", niekas niekam nevergauja, pakankamai kietos ir tos pacios zuvys, tad gerai pasakyta "zuvis zuviai nelygu". Su svarstyklem irgi kartais reikia nemazai dirbti del ju nekonkretumo, pavirsutiniskumo. O del vadovavimo kitiems ir bandymo kazka pakelti i kazkoki aukstesni lygi, tai nezinau. Reikia manau pradeti nuo saves.
Atsakyti