Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Žadėtosios schemutės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 12 spalio 2006 - 10:26
Ačiū,Kasiopėja,bandysim gražintis bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turiu labai mielą neveislinį šuniuką, kurį labai norėčiau šiek tiek pagražinti pavasariui rolleyes.gif
Gal kas pasidalins patirtimi, kur galėčiau jį apkirpti Vilniuje ir kiek tai kainuos? 4u.gif
Atsakyti
Na kadangi kaip suprantu esi Vilniete, tai sunku ka patarti. O gal pabandyk i LKD pasiskambint iir pasiteirauti prityrusios kirpejos smile.gif
Atsakyti
Noreciau suzinoti kur vedate kirpti savo sunis - domina Vilniaus miestas
Atsakyti
aš vedu prie vok.ambasados.Domina tel.?? rašykit į a/z
Atsakyti
QUOTE(svelniai @ 2006 05 14, 14:50)
Noreciau suzinoti kur vedate kirpti savo sunis - domina Vilniaus miestas

Snaucerius ir grifonus pesioja ir daro parodom
viktoriuk@mail.ru
Atsakyti
Karta grazinau savo snauceriuka "Justiniskiu veterinarijos klinikoje", Rygos 1.
Atsakyti
geriausia vesti savo shuni kirptis i Virsuliskes. ten dirba moteriskes, bet kartais jos man atrodo per daug apsimestines, kai palieku ten savo suni, tai nematau ka ten jos isdarineja.
Atsakyti
g.gif buvai isvykusi atostogu ir neissukavau suns reguliariai.mano kokerytei is viso nepatinka sukuotis, todel ji sugrauze savo sukas pasitaikius pirmai progai, o kitos sukos sukavo prastai ir pamaciau prie ausu baisinius kaltunus, kuriu ji ne paliest neduoda. dabar vienintele iseitis yra apkirpt.gyvenu lazdiju raj., todel artimiausias miestas yra alytus. gal galit kas parekomenduot kokia kirpykla ar zmogu kas tuo uzsiima.tik dar net neisivaizduoju kaip bus ja apkirpt, ji nesedes ir nesileis jokiu budu.
Atsakyti
Sveiki.Gal galėtumėt patarti,kur būtu galima išmokti šunų kirpimo meno.Ar yra kokie nors specialus kursai?
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2006 08 30, 15:54)
Sveiki.Gal galėtumėt patarti,kur būtu galima išmokti šunų kirpimo meno.Ar yra kokie nors specialus kursai?

Kiek zinau, tai sunu kirpimo kursu LT jau seniai niekas nerengia.
Mokytis pas patyrusi tos veisles kirpeja - meistra.
Tai trunka ilgai,nes kaip pats sakai tai yra menas ir cia neuztenka vien aklai laikytis schemos, butina ismanyti suns anatomija, fiziologija, psichologija ir t.t.
Atsakyti