Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*1 Namučiai


user posted image Su nauja pradžia ir su pavasariu user posted image

user posted image

user posted image Mūsų Parduodamos Knygos user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 31 kovo 2010 - 13:33
Nu kūūū, naujuose namučiuose registruojuos vis dar su tomis pačiomis indėnų legendomis ir pasakomis rolleyes.gif Per darbus nebuvo kada jas skaityt rolleyes.gif
Atsakyti
O aš registruojuosi su vakar pabaigta "Atsiminimų saugotojo dukra". Patiko thumbup.gif
Dabar planuoju čiupti į rankas Picoult "Kitas pasaulis".
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 03 31, 17:08)
Dabar planuoju čiupti į rankas Picoult "Kitas pasaulis".
Gal "Kitas gyvenimas"? biggrin.gif
Atsakyti
parbegu ir as i naujus namucius su ipuseta "Prie mistiko ezero"...tokia lengva istorija,silta... vakare akys jau merkiasi,o vis dar norisi skaityti,skaityti rolleyes.gif
aciu Sielos Sparnams 4u.gif

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 03 31, 13:43)
O aš mėgstu nueiti į mūsų parkiuką ir prisėsti po kokiu medžiu su knyga wub.gif

nera nieko maloniau rolleyes.gif as taip praejusi pavasari sededavau,tik dar su koja maziaus vezima siubuodavau/stumdydavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 03 31, 16:10)
Gal "Kitas gyvenimas"? biggrin.gif


Aha blush2.gif Susimaišiau jau tuose jos pavadinimuose blush2.gif
Atsakyti
registruojuosi ir aš naujuose namučiuose 4u.gif su Remarque ,,trys draugai'' kol kas wub.gif
labai graži nuotrauka, Sielos Sparnai wub.gif
Atsakyti
Jei galima ir as blush2.gif su O.Robski "Про любOff/On"
Atsakyti
Atsikraustau ir aš su knyga „Grumtynės dėl Gonkūrų“. Taip su azartu ją skaičiau, skaičiau, tačiau maždaug ties viduriu įdomumas kažkur dingo... Gerai, kad nedaug liko, visgi, įdomu, kaip baigsis, ir smalsu, ar tas knygos pradžios įdomumas dar pasikartos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo terakota_bum: 31 kovo 2010 - 17:50
Registruojuosi su Remarko "Naktis Lisabonoje".
Dar tik pradėjau, nes visokios negandos užpuolė, visai nėra kada skaityt.. Nežinau per kiek laiko perskaitysiu - bet kiek perskaičiau (virš 30psl) tai jau užkabino bigsmile.gif
Atsakyti
registruojuos ir aš su "vienišium" kurį reikia "damušt" kaip nors doh.gif
user posted image
QUOTE(dolly` @ 2010 03 31, 16:11)
nera nieko maloniau rolleyes.gif as taip praejusi pavasari sededavau,tik dar su koja maziaus vezima siubuodavau/stumdydavau biggrin.gif

o man sunkiau sekas susikaupt kai lauke:man vėjas pučia,per karšta,vabalai lipa ant manęs lotuliukas.gif jaukiausia lovoj,o dar jei už lango lyja... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ka_kava @ 2010 03 31, 17:57)
Registruojuosi su Remarko "Naktis Lisabonoje".
Dar tik pradėjau, nes visokios negandos užpuolė, visai nėra kada skaityt.. Nežinau per kiek laiko perskaitysiu - bet kiek perskaičiau (virš 30psl) tai jau užkabino  bigsmile.gif

o galvojau kad neskaičiau remarko doh.gif perskaičiau ją,bet jau pasidalint įspūdžiais turbūt nesugebėčiau bigsmile.gif užsimiršo visai,na viena kita smulkmena liko atminty smile.gif ši knyga man kažkuom panaši į "senis ir jūra" nežinau kaip galėjo iš to knygą "išlaužt" , apie vieną naktį arba apie jūra ir senį,kai atrodo nebūtų ką rašyt.
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2010 03 31, 19:03)
jaukiausia lovoj,o dar jei už lango lyja... wub.gif
Šitokia atmosfera ir man baisiai patinka ir tinka knygų skaitymui wub.gif
Atsakyti