Įkraunama...
Įkraunama...

Onkocitologinis tepinėlis

Kadangi labai svarbu įkeliu praeitoje temoje savo klausimą-labai neramina unsure.gif


man ir šiandien paskambino ir pasakė, kad priešvėžinė stadija ir siunčia tolimesniems tyrimams plius gimdos kaklelio uždegimas diagnozuotas prieš kelias dienas...sakė laiku susigriebiau, nes priešvėžinė stadija nesunkiai nugydoma...bet gal kas žinot...aš esu užsiregistravusi šeimos centre...ten ginekologo nėra-dar siuntimo nepasiėmiau(jis guli registratūroj, šiand vyras paims), bet ar man kainuos pas ginekologą su siuntimu tolimesni tyrimai?ir gal žinot ar brangus priešvėžinės stadijos gydymas?žinau, kad tikrintis jau reikės kas tris mėn...ir kiekviena patikra po 25lt. kainuoja, bet įdomu ar gydymas kompensuojamas?taip nefaina dabar...su vyru planavom antrą vaikiuką, o dabar neaišku kada galėsiu pastoti ir apskritai pavyks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinita: 01 balandžio 2010 - 14:06
kristinita tu taip nepergyvenk, viskas bus gerai mirksiukas.gif
prasau parasyk kaip tau seksis gydytis ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Jei zpv neigiamas, o padarius tepineli, rodo nezymius pakitimus (ascus), tai kas cia tada? kaip suprast?
Atsakyti
aš šiandien grįžau su nekokiomis žiniomis - žymūs pakitimai, daug ląstelių atvirais branduoliais, daug suragėjusių ląstelių, daug leukocitų, ypatingai didelis gleivėtumas ir labai stiprus uždegimas sad.gif gavau trijų rūšių antibijotikų ir po trijų mėn. kartot tyrimą... tai, kiek supratau, buvo HSIL...Kažkaip šiandien likau nepatenkinta gine, nes nieko daug neaiškino, tik pasakė, kad jei būtų labai blogai siųstų operacijai...Jokių nemalonių pojūčių nejaučiau, žaizdelę turiu jau seniai - gal 10 metų. Prieš tris metus nebuvo jokių pakitimų, prieš metus - LSIL, o dabar jau HSIL....ŽPV pavojingiausius tipus tyriausi prieš metus - virusų nerasta....
Forume perskaičiau, kad, jei yra uždegimas, tyrimas gali būti netikslus. Gal kam nors taip yra buvę?
Bandau ieškot visokių priežasčių, kad man viskas gerai, nes norėtume jau ir antrą vaiką paplanuot...Bijau, kad gali neišeit...
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2010 04 01, 17:45)
kristinita tu taip nepergyvenk, viskas bus gerai  mirksiukas.gif
prasau parasyk kaip tau seksis gydytis  ax.gif




būtinai, smulkiai parašysiu kaip kas 4u.gif neneigsiu neramu, bet manau čia dar netikslumai, nes gimdos kaklelio uždegimą turiu šiuo metu...sakau, gal dar šitas dalykas iškraipė duomenis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(viltuse @ 2010 04 01, 17:07)
Sveikos,
Jei zpv neigiamas, o padarius tepineli, rodo nezymius pakitimus (ascus), tai kas cia tada? kaip suprast?



Pakitimu gali buti ir neturint ZPV.
Papildyta:
Kristinita, turejau pakitimu siaubingu, dare konizacija visiskai nemokamai. Po to kas 3 menesius citologini metus laiko, po to kas puse metu. Jei 5 metu begyje pakitimu neranda, tai skaitosi, kad moteris visiskai pasveikusi. Man taip aiskino gydytoja.

Del pastojimo: sake viskas ok, pastoti galiu bet kada, man jau siule po 3 menesiu po operacijos pastoti, o del gimdymo: gali buti problemeliu su kaklelio atsidarinejimu, tada daro cezario pjuvi, bet gydytoja sake, taip buna ne visoms, galu gale ir sveikoms moterims kartais prireikia cezario. Man yra problematiskiau, nes kraujo grupe neigiama. Bet sake, bandyk nestuke.gif
Atsakyti
Ar buvo kam nors tyrimo atsakymas iškreiptas dėl uždegimo? Ta prasme tyrimas rodė HSIL ir uždegimą, o po uždegimo pakitimai liko nežymūs ar visai neliko?
Atsakyti
sveika man neseniai dare tepineli o pries tai rado kaklelio uadegima bet atsakymas buvo geras tai va nz kaip cia tau blink.gif as dabar naudoju zvakutes kai baiksiu vel vaziuosiu pas gydytoja beja pas mane ir yra zaizdele ir ji pradejo kraujuot bet atsakymai geri tai daba gydisiu jai neis gydyt tada operuosiu smile.gif o tu laikykis ir taip nesinervik viskas bus ok rolleyes.gif
Atsakyti
Man pradzioj rado HSIL, CIN2-3, uzdegima.. gydziausi uzdegima, dare biopsija-atsakymai buvo tokie patys. O po operacijos - atsakymas buvo - uzdegimas. ZPV neigiamas... su pastojimu tai nesusije, o del gimdymo galimas ir cezaris, bet cia individualiai manau.. as ir pasiskaiciau, kad gali buti sunku isnesioti ir tik cezaris.. apie cezari ir snekejo mano gine,,, o ta gydytoja kuri mane operavo-sake rekomenduoju gimdyti naturaliai... Beje planuotis vaikiuka galima.. aisku, geriausiai sulaukti rezultatu po gydymo, t.y. po 3 men. smile.gif
Atsakyti
ačiū, mergaitės, už nuomones wink.gif kažkaip labai nekaip jaučiuosi - giliai viduje jauiu, kad nieko baisaus, bet prisigalvoju visokiausių nesąmonių sad.gif kažkaip pozityvių minčių mažai sad.gif

beje, man išrašė žvakutes macmiror, ar macmikor - beliko tik dvi ir bus viskas, bet pradėjus jas naudot - labai pradėjo skaudėt nugaros apačią sad.gif čia šalutinis poveikis, ar taip turėtų būti?
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2010 04 01, 22:03)
Ar buvo kam nors tyrimo atsakymas iškreiptas dėl uždegimo? Ta prasme tyrimas rodė HSIL ir uždegimą, o po uždegimo pakitimai liko nežymūs ar visai neliko?

mano atveju ya taip, buvo ascus, lsil, dabar asc-h, žpv 16 ir 18 nerasta, viskas labai panasiai kaip pas tave, daug leukocitu, uzdegimas reiskia, tai man tiesiog neramu buvo is kur cia tie uzdegimai, ir skaiciausi literaturos, nuejau issitirti del visokiu bakteriju ir virusu, pasirodo rastos chlamidijos, gydytoja sako, kad buten ju sukeliamas uzdegimas gali iskreipti tyrimo rezultatus, po 2men vel eisiu kartot, tada ziuresiu.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 04 09, 11:39)
mano atveju ya taip, buvo ascus, lsil, dabar asc-h, žpv 16 ir 18 nerasta, viskas labai panasiai kaip pas tave, daug leukocitu, uzdegimas reiskia,  tai man tiesiog neramu buvo is kur cia tie uzdegimai, ir skaiciausi literaturos, nuejau issitirti del visokiu bakteriju ir virusu, pasirodo rastos chlamidijos, gydytoja sako, kad buten ju sukeliamas uzdegimas gali iskreipti tyrimo rezultatus, po 2men vel eisiu kartot, tada ziuresiu.... unsure.gif

man uždegimas bakterinis... Laukiu mmm ir gersiu išrašytus ciprinol ir azitron...bijau šalutinio poveikio doh.gif dar negėrus vaistų skrandis streikuoja - jaučiu nuo nervų sad.gif
Atsakyti