Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokste

Sena tema

Cia

Toliau rodom, renkames ir diskutuojam mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GUCCI*: 01 balandžio 2010 - 15:46
Norėjau pasakyti, kad *GUCCI* puokštelė labai dailutė gavosi 4u.gif
Atsakyti
quote=mmmune,2010 04 01, 17:44]Norėjau pasakyti, kad *GUCCI* puokštelė labai dailutė gavosi  4u.gif
[/quote]

Didelis aciu 4u.gif

Ikelsiu ja ir i naujaji puslapiuka smile.gif

puokste[
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GUCCI*: 01 balandžio 2010 - 15:50
trecia nuo apacios man panasi i torciuka biggrin.gif
Atsakyti
Man tai superinė su hortenzija ir rožėmis, labai gražu bet tuo pačiu ir paprasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 04 01, 20:33)
Man tai superinė su hortenzija ir rožėmis, labai gražu bet tuo pačiu ir paprasta  4u.gif


Man irgi grazi ji wub.gif
Atsakyti
Yapč tinka tam , kas nori mėlynos puokštės, plius dar hortenzijos pakankamo atsparumo gėlės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 04 01, 21:38)
Yapč tinka tam , kas nori mėlynos puokštės, plius dar hortenzijos pakankamo atsparumo gėlės  mirksiukas.gif


Jums ji butu tikusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 01, 20:39)
Jums ji butu tikusi mirksiukas.gif


Na taip, būtų...bet ta jų mėlyna spalva man šiek tiek per blanki, vat kas g.gif O kadangi mano gėlės buvo dažytos, tai mėlyna artėjo prie bendro spalvinio konteksto tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 04 01, 21:44)
Na taip, būtų...bet ta jų mėlyna spalva man šiek tiek per blanki, vat kas  g.gif O kadangi mano gėlės buvo dažytos, tai mėlyna artėjo prie bendro spalvinio konteksto  tongue.gif  mirksiukas.gif


Na as tik kaip pavyzdi jus paemiau, nes prisiminiau, kad jusu puokstyte buvo su melynom gelytem mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 01, 21:00)
Na as tik kaip pavyzdi jus paemiau, nes prisiminiau, kad jusu puokstyte buvo su melynom gelytem mirksiukas.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 04 01, 20:44)
Na taip, būtų...bet ta jų mėlyna spalva man šiek tiek per blanki, vat kas  g.gif O kadangi mano gėlės buvo dažytos, tai mėlyna artėjo prie bendro spalvinio konteksto  tongue.gif  mirksiukas.gif

Aš galvoju apie vieną iš variantų puokštę su hortenzijom mėlynom ir rožėm. Tik man irgi reikėtų ryškių gana, tokių, kaip šitoj nuotraukoj ax.gif nors pastebėjau, kad jos dažnai būna žalsvai balkšvai melsvos g.gif Čia laimės dalykas ar kaip?
Atsakyti