Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo sausio menesio minus 10kg

Sveikutes,

Nusprendžiau ir savo istorija papasakoti. Visa laika didžiavausi liekna ir grakščia figura, tačiau viskas apsivertė per pastrauosius du metus doh.gif
Aš valgydavau ištisai viska iš eilės bandelės, picos, vakariniai pasisėdėjimai su valgiais ir t.t. žodžiu pirkausi vis didesnius rūbus, pilva slėpiau po tunikomis ir t.t. doh.gif
Aplinkiniai bandydami neižeisti vis užsimindavo, kad jau reikia susiimti, bet aš baisiausiai isižeisdavau ir toliau kapodavau. Idomiausia būdavo, kai gaudavau foto iš vakarėlių i mane žvelgė gerokai imitusi moteriškė, akis tiessiog badė mano negražus stambumas.
Ir nežinau kas atsitiko viena šalta sausio diena, tiesiog nusprendžiau gyventi kitaip atrodyti kitaip... pradėjau po truputi, mažinau porcijas, atsisakiau miltinių patiekalų (man tai buvo sunkiausia), saldumynu. Valgiaraštyje atsirado daržovės, dagiau pieno gaminių, troškinukai. Pradžioje buvo labai sunku, bet šiandien galiu pasakyti, kad rezultatai skanesni už viska rolleyes.gif niekada nesijaučiu alkana, nepavalgiusi, dabar kai pripratau taip maitintis, organizmas visiškai nereikalauja nesveiko maisto, nuo jo kvapo net nupurto, tarkim kai vyras kepasi bulves tarp riebalu g.gif
Rezultatai atejo po truputi, kilogramai tirpsta letai, bet užtikrintai smile.gif Prie viso to dar ir sportuoju, sportas man labai patinka, bet čia merginos tik priedas, nes buvo laikas kai sportavau, taciau valgiau tai tik sutvirtejau, bet kilogramu nepamaciau.

Taigi papasakosiu apie savijauta, ji fantastiška vyras žeria komplimentus, drauges pavydziai nužiuri ( nebutu moterys cool.gif ) jausmas nerealus smile.gif
Na ir aišku įsiminė vienos pardavėjos komentaras renkantis taše, sako žiurėkite šitas čia smulkioms panelems modeliukai tinkantys cool.gif cool.gif biggrin.gif

Mano svoris šiai dienai 60kg dar noriu numesti 5kg bet niekur neskubu cool.gif


Atsakyti
saunuole! thumbup.gif o koks ugis? ax.gif
Atsakyti


. Pradžioje buvo labai sunku, bet šiandien galiu pasakyti, kad rezultatai skanesni už viska rolleyes.gif

Saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir kokie teisingi zodziai thumbup.gif
Atsakyti
na viskas, reiks ir man susiimti! tokios istorijos labai įkvepia 4u.gif sveikinu temos autorę, linkiu neišklysti iš teisingo kelio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Didziausi sveikinimai thumbup.gif

As dar nuo saves pridesiu, kad kai pradejau sportuoti, ne taip valgyti norisi, nes anksciau 5-7 dienas issilaikydavau ir prisirydavau. doh.gif O kai sportuoju, tai kazkaip zymiai lengviau istverti ta pradzia, o po to isivaziuoji cool.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif, bet aš tai niekaip negalėčiau gyventi be saldumynų... doh.gif , todėl ir liksiu su savais +10kg verysad.gif
Atsakyti
user posted image


As irgi pries 2 metus sveriau 59kg, ugis 174cm. Nuoastabiai jausdavausi,negalejau net ziuret i riebu maista,bet issiskyriau su savo mylinuoju ir pradejau ryt.
Dabar sveriu jau 67 nes pastaruoju metu valgau ir diena ir nakti.
Noriu susiimt,bet nezinau kaip.Pradesiu su Jumis.gal pavyks pasiekt tikslo.
Atsakyti
Stai ir as 4u.gif siai dienai svoris 53kg jauciuosi puikiai, valgau skaniai kaip ir anksciau 4u.gif svoris laikosi stabiliai nei auga nei krenta.
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2010 06 15, 21:04)
Stai ir as  4u.gif siai dienai svoris 53kg jauciuosi puikiai, valgau skaniai kaip ir anksciau  4u.gif svoris laikosi stabiliai nei auga nei krenta.

labai sveikinu jus,kaip baltai pavydziu,bet jau pas mane irgi minus 5kg,dar 7kg ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2010 06 15, 22:04)
Stai ir as  4u.gif siai dienai svoris 53kg jauciuosi puikiai, valgau skaniai kaip ir anksciau  4u.gif svoris laikosi stabiliai nei auga nei krenta.

jūs tikra šaunuolė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Puiki istorija, sveikinu 4u.gif
Gal galėtum pateikti kokį vienos dienos meniu pavyzduką ir savo ūgį? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2010 06 15, 23:04)
Stai ir as  4u.gif siai dienai svoris 53kg jauciuosi puikiai, valgau skaniai kaip ir anksciau  4u.gif svoris laikosi stabiliai nei auga nei krenta.


Manyciau, kad jau per mazas jusu svoris. Bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti