Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėliai - "skėtukai"

Diskutuojam toliau ir renkamės patį pačiausią skėtuką smile.gif
Sena tema cia
Atsakyti
Aš tai po išbandymo (tiesa, namie, po kambarius, į lauką net nėjom), grąžinau Espiro City. Kaip ir viskas buvo su juo gerai, rankenos (ragai) patogios, dvigubi ratukai labai manevringi, vaikui daug vietos, bet nelipo jis man ir nors tu ką...
Tai gerai, kad parduotuvė mandagiai priėmė vežimuką atgal.
O man visa bėda buvo nematyti vaiko veidu į save, tai iki šiol negaliu atsidžiaugti savo Chicco For me (vienintelis minusas - galėtų būti platesnė nugarytė). Ir nors galvojau, kad firmų vardai - tik marketingo triukas, bet lenkų ir italų gamybos daiktas vis dėlto skiriasi (net jei didžiumą darbo nudirbo ko gero kiniečiai).
Atsakyti
o kaip sakykit Chicco multiway ...gal kas turit...nes dabar svarstau apie sita vezimaiti ir x-landeri doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Mes turim universala Roan Marita,sportine dalis-superine, plati sedine, gulima padetis, bet minusas-labai sunkus vezimas. Noretusi antro lengvo ir manevringo. Buvau isbandziusi Bebe comfort Loola, bet grazinau,su juo tik svariais saligatviais ir poPC vaikscioti, nepatiko, nors ir grazus:)
Dabar prisiziurejau OBABY Atlas Sport Stroller arba Chico london, bet problema,jog ten nera buomelio. Klausimas: Ar IMANOMA prie siu vezimu pritvirtinti koki nors buomeli?
Atsakyti
kazkodel dauguma rasydami nepamini vaiko amziaus, todel man labai sunku isrinkti 17kg sverianciam vaikuciui sketuką, i parduotuve neturiu galimybes nuvykti ir paklausti. gal kas rekomenduos koks labiau tiktu 1,5-3metu amziaus vaikui? buomelis nebutinas. o gal tokiu net negamina, nes kiek teko dometis visi labai siauruciai.
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2010 04 08, 21:42)
kazkodel dauguma rasydami nepamini vaiko amziaus, todel man labai sunku isrinkti 17kg sverianciam vaikuciui sketuką,  i parduotuve neturiu galimybes nuvykti ir paklausti. gal kas rekomenduos koks labiau tiktu 1,5-3metu amziaus vaikui? buomelis nebutinas. o gal tokiu net negamina, nes kiek teko dometis visi labai siauruciai.



Manau, kad bet koks normalus vezimelis turi pavezti ir keturmeti - as bent jau iki tokio amziaus savo vaikus veziojau.
Atsakyti
QUOTE(dazauto @ 2010 04 02, 19:23)
o kaip sakykit Chicco multiway ...gal kas turit...nes dabar svarstau apie sita vezimaiti ir x-landeri doh.gif

Ar galvojate apie x-landerį XS? Aš irgi panašius variantus žiūriu. Chicco nesužavėjo ir savo kaina ir funkcionalumu. Turbūt rinksiuos x-landerį. smile.gif
Atsakyti
Gal turite kas nors Jane Energy sketuka? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Senera @ 2010 04 12, 10:15)
Ar galvojate apie x-landerį XS? Aš irgi panašius variantus žiūriu. Chicco nesužavėjo ir savo kaina ir funkcionalumu. Turbūt rinksiuos x-landerį. smile.gif



Galvojau ir apie sita...bet finale visgi nusipirkau Chicco....na nesiskundziu tikrai dar... thumbup.gif
Atsakyti
Aš kai dairiausi, tai ABC design skėtukai buvo ko gero erdviausi iš vaikams.eu asortimento. Nors jie nėra maži. Šiaip gi gali į parduotuvių emailus parašyt, paklaust - turėtų pakonsultuoti, jei vertina pirkėjus smile.gif
Atsakyti
nu as balsuociau ti tik uz Baby point Mark4 sketuka drinks_cheers.gif wub.gif thumbup.gif nerealus pirkinys, nepamenu kad kuo nors teip labai dziaugciausi !
Mark 4 new
isties erdvus, lengvas, minkstai vaziuoja, nedarda ne truputelio, ratukai amortizuoti visi thumbup.gif , nu be galo patogiai ir susilanksto kaip mazas lagaminiukas. na tik du minusai gal, ale ir tai juos atsveria visi privalumai biggrin.gif aukstesniam vyrukui rankenos gali buti zemokai, ir kad pakojukas nepasikelia (bet kai dukryte miega, pakisu po kojytem miegmaisiuko virsu ir psio problema isspresta) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dainiuke: 15 balandžio 2010 - 00:20
šiuo metu taip pat ieškau kokio skėtuko...norisi vis dėlto lengvo vežimuko, su kuriuo iki parduotuvės ar trumpam augintinį išvesti...

QUOTE(dainiuke @ 2010 04 15, 00:18)
nu as balsuociau ti tik uz Baby point Mark4 sketuka  drinks_cheers.gif  wub.gif  thumbup.gif nerealus pirkinys, nepamenu kad kuo nors teip labai dziaugciausi !
Mark 4 new
isties erdvus, lengvas, minkstai vaziuoja, nedarda ne truputelio, ratukai amortizuoti visi thumbup.gif , nu be galo patogiai ir susilanksto kaip mazas lagaminiukas. na tik du minusai gal, ale ir tai juos atsveria visi privalumai  biggrin.gif aukstesniam vyrukui rankenos gali buti zemokai, ir kad pakojukas nepasikelia (bet kai dukryte miega, pakisu po kojytem miegmaisiuko virsu ir psio problema isspresta)  drinks_cheers.gif

na, pažiūrėjau aš šitą vežimą...viskas būtu puiku jei ne mažas svorio apribojimas...tik iki 15 kg...
Atsakyti