Įkraunama...
Įkraunama...

Neperšlampamos paklodės į lovytę

Sveikutes, ar dedate i kudikiu lovytes neperslampamas paklodes? Sako nesveika, kaip jus darote? ax.gif
Atsakyti
Kaupiant krepseli as ja nusipirkau, bet paskui perksiciau, kad nepraleidzia oro, nesveika kudikio odelei, tai ir nenaudoju...
Manau sueis veliau, kai jau atprasim be pampio miegot, bet dar pasitaikys avariju..
Atsakyti
Tai vat busiu tuoj svieziai "iskepta " mama ir nezinau ar pirkti tokia ar ne g.gif
Atsakyti
Nedėjau pirmąjai ir antrąjai nededu schmoll.gif O kam reikia, jei lelius su pampiu? g.gif Prireiks vėliau jos, kai miegosit naktimis be pampio mirksiukas.gif

O dabar labai gerai įsigyti neperšlampamą vystyklą, arba tiesiog turėti vienkartinių paklotėlių oro vonioms mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai kartas nuo karto dedu, bet, žinoma, geriau jau nenaudot, jei įmanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(briede @ 2010 04 02, 22:48)
Nedėjau pirmąjai ir antrąjai nededu  schmoll.gif  O kam reikia, jei lelius su pampiu?  g.gif Prireiks vėliau jos, kai miegosit naktimis be pampio  mirksiukas.gif

O dabar labai gerai įsigyti neperšlampamą vystyklą, arba tiesiog turėti vienkartinių paklotėlių oro vonioms  mirksiukas.gif

Taip, tos palutes labai gerai. Tik ir eina labai gerai biggrin.gif As oro vionioms jau pati prisidariau paluciu ir jei ivyksta avarija, metu i skalbianke. Taip pigiau kainuoja smile.gif
Atsakyti
Turėjau nusipirkus neperšlampamą, sūnui bandžiau dėti, vieną vakarą buvo taip, kad migdydama jį užsnaudžiau jo lovoj, atsikeliau net suprakaitavus toj vietoj, kur tas patiesaliukas buvo blink.gif daugiau nededu ir nedėsiu mažajai, įsivaizduoju, kaip vaikui miegot ant jo visą naktį doh.gif

Dabar, kai sūnus sirguliavo ir pasitaikė avarijų į lovą, dėjau paprastą celofaną ir kelis kartus sulankstytą didelę paklodę, jei atsikeldavo ant puoduko, visai nuimdavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meina: 05 balandžio 2010 - 09:29
Mazam leliukui ju tikrai nereikia. Turiu pora nusipirkusi, tai panaudojam dabar kaip patiesaliuka po puodu (nes sunelis pro sali prasiusina), kartais naudodavau keiciant pampa kelionese arba tiesdavau po apacia kitos palutes, kai budavo be pamperso maziukas. Gal didesniam ir reiks i lovyt, kai pratinsis miegoti be pampo...
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2010 04 05, 09:28)
Turėjau nusipirkus neperšlampamą, sūnui bandžiau dėti, vieną vakarą buvo taip, kad migdydama jį užsnaudžiau jo lovoj, atsikeliau net suprakaitavus toj vietoj, kur tas patiesaliukas buvo blink.gif daugiau nededu ir nedėsiu mažajai, įsivaizduoju, kaip vaikui miegot ant jo visą naktį doh.gif

Dabar, kai sūnus sirguliavo ir pasitaikė avarijų į lovą, dėjau paprastą celofaną ir kelis kartus sulankstytą didelę paklodę, jei atsikeldavo ant puoduko, visai nuimdavau.



Tai celofanas (turbut polietilenas, ne?) yra geriau uz neperlampamas paklodeles? Chm.. g.gif g.gif

O kokias jus naudojat? Maniskes tokios a“la frotines, tik apacia nepralaidi, bet jas galima netgi virinti, lyginti... Nepastebejau, kad vaikas nuo ju suprakaitaves butu.
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2010 04 05, 14:32)
Tai celofanas (turbut polietilenas, ne?) yra geriau uz neperlampamas paklodeles? Chm..  g.gif  g.gif

O kokias jus naudojat? Maniskes tokios a“la frotines, tik apacia nepralaidi, bet jas galima netgi virinti, lyginti... Nepastebejau, kad vaikas nuo ju suprakaitaves butu.


Nematau reikalo pirkti tų patiesalų, jei galiu bet kokį polietileną patiesti esant reikalui. Kaip minėjau, ant viršaus tiesiu ne ploną palutę. O tų spec. neperšlampamų taigi viršutinis sluoksnis tikrai plonas, mano nuomone, tikrai netinka ant jos nuolat miegot vaikui. Šiaip abejoju, ar jas virinti galima, arba aš tokių tada nesu mačius.
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2010 04 05, 18:10)
Nematau reikalo pirkti tų patiesalų, jei galiu bet kokį polietileną patiesti esant reikalui. Kaip minėjau, ant viršaus tiesiu ne ploną palutę. O tų spec. neperšlampamų taigi viršutinis sluoksnis tikrai plonas, mano nuomone, tikrai netinka ant jos nuolat miegot vaikui. Šiaip abejoju, ar jas virinti galima, arba aš tokių tada nesu mačius.



Tai uztai man ir pasidare idomu, kokios jusu tos paklodeles, turbut kitokios, jei negalima virint (tiksliau skalbti 90C). As tokia tiesiu po paklode, kazkaip normaliai viskas atrodo... Nesunta, neprakaituoja, matyt jos kazkiek praleidzia ora g.gif . Gali visko but, kad tokiu LT nera, as sesei pries 6 metus is Svedijos tokias veziau, bent tada tikrai nebuvo.
Atsakyti
I lovyte tikrai nereikia deti, juk per ja nekvepuoja odele, prakaituoja, juolab maziukas lovytej su pampersu buna. Man neperslampami patiesaliukai reikalingi keiciant pampersa, vaziuojant i svecius ar siaip patiesiu ant lovos ir paguldau maze, kad pasispardytu pliku uzpakaliuku
Atsakyti