Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Menstruacinė taurelė yra naujai atgimusi higieninė priemonė. Nors ši menstruacinė apsauga gyvuoja jau nuo 1930-ųjų pabaigos, ji vis dar mažai žinoma. Menstruacinė taurelė yra saugi, higieniška ir itin paprasta alternatyva įprastinėms priemonėms. Taurės formos gaminys – iš 100% medicininio silikono nepakeičia natūralaus drėgmės lygio makštyje, nepažeidžia natūralaus proceso - negyvų ląstelių ir bakterijų pasišalinimo kartu su menstruacijų krauju, nesausina makšties gleivinės. Taurelė yra daugkartinio naudojimo, ji visiškai nepastebima. Ją galima naudoti naktį bei sportuojant – ji neprateka.

Pastebėta, jog moteris, naudojanti taurelę, menstruacijų metu jaučiasi laisviau, saugiau ir svarbiausia, sveikiau. Jai nebereikia kiekvieną mėnesį rūpintis nepatogių, nepralaidžių įklotų bei makšties gleivinę išdžiovinančių tamponų atsargomis. Taurelė nepažeidžia natūralaus drėgmės lygio makštyje, dėl to nesukelia kazdidozės, cistito bei toksinio šoko sindromo. Be to, taurelės privalumas yra ir tas, jog ištuštinti ją reikia 2-4 kartus per parą, tuo tarpu įprastines priemones reikia keisti kur kas dažniau.

Daugelį moterų nustebintų taurelės praktiškumas. Menstruacinė taurelė yra ilgaamžė, be to, ekonomiška – rūpestingai prižiūrint, taurelė tarnaus keletą metų, per kuriuos į aplinką neteks išmesti gausybės šiukšlių. Taurelė atsiperka jau per pirmus metus!
Statistiškai kiekviena moteris per savo gyvenimą sunaudoja maždaug 10.000 vienkartinių tamponų ir higieninių įklotų. Pasaulyje per parą į aplinką yra išmetama apie 4 milijonus higieninių šiukšlių, kurios itin sunkiai yra gamtoje.



Sena tema čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 03 balandžio 2010 - 11:36
Aš tai dar nebandžiau, bet labai laukiu kada galėsiu išbandyt ax.gif

Mano sesuo Kanadoj gyvena, tai sakė kas antra jos draugė naudoja

Kai nuotraukoj pamačiau, irgi kazkaip nekaip pasirode, bet kai papasakojo ir dabar per velykas atvaziavus gyvai parode - kitoks vaizdas susidare thumbup.gif sugundė tikrai, tai is karto ir uzsisakiau smile.gif
Jau dabar isivaizduoju kaip vasara galesiu be tu pampersu vaikščiot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pontipina @ 2010 04 06, 12:27)
absurdas kažkoks  blink.gif  doh.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif na taip teigt gali tik jei turi, bet nenaudoji, nes netinka / nepatinka ir pan. o jei nebandei, tai pagalvok logiškai, ar ne didesnis absurdas į makštį kišt sintetinių siūlų tamponus (kurių plaušai lieką prilipę prie makšties sienelių net ir išėmus tamponą, ir dirgina, pūva ten. fui blink.gif ), arba vaikščiot varvančiai ir šuntančiai su vienkartiniais paketais. negalėt maudytis. bijot apsirengt šviesų rūbą. apie kvapus (ypač vasarą) nuo visų tų vienkartinių priemonių iš vis geriau patylėsiu doh.gif cool.gif . o jei pamastytum plačiau, tai dar suprastum kiek tonų vienkartinių šiukšlių per savo gyvenimą palieki irti savartynuose šimtmečius. o pinigų kiek išleidi tiems niekalams kas mėnesį? 10 lt tai tikrai. tuo tarpu taurele (kuri kainuoja ne daugiau 100 lt) galėsi naudotis kelis metus.
man rodos absurdas, kad lietuvės moterys vis dar nežino apie tokius gerus daiktus ir leidžiasi užliūliuojamos romantiškų alwaysų reklamų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(weirdo @ 2010 04 06, 09:40)
sveiki, ar dar kas nors yra pirkę iš šios parduotuvės? negirdėta ji man, tai nenoriu apsigauti..


Esu aš čia pirkusi kosmetikos, apmokejau ir gavau per 2 dienas Vilniuje. Jie, kaip matau, yra oficialūs Divacupo distributoriai: http://www.divacup.c...ional_stockists
Atsakyti
Nusipirkau šiandien išsvajotąjį Mooncup'ą thumbup.gif thumbup.gif norėjau lunette pirkti, bet turėjau nuolaidą SP tai pradžiai nusipirkau šį už 75lt. Gal net nenorėsiu jo keisti į kitą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(weirdo @ 2010 04 06, 09:40)
sveiki, ar dar kas nors yra pirkę iš šios parduotuvės? negirdėta ji man, tai nenoriu apsigauti..

esu pirkusi iš šios parduotuvės kosmetikos bei įklotų thumbup.gif pristato greitai thumbup.gif dabar irgi esu užsisakiusi DivaCup'ą, labai laukiu, kada gausiu ir galėsiu išbandyti.

O kurios galvojat atsisiųst, sakot pigiau gausis? Bet kiek reikės laukti kol atsiųs? O muito siunčiant iš JAV nebus? Kažkaip man paprasčiau pasirodė nusipirkti "vietoje", o dar ir kaina dabar thumbup.gif
Atsakyti
Truputį suabejojau dėl gamintojų...

Žiūriu, kad jų yra ne vienas: DivaCup, Femmecup, Lunette, Mooncup ir dar manrods yra daugiau... Svarbiausia, kad kainos skiriasi g.gif Va, gu-gu.lt galima nusipirkti už75 Lt Femmecup, o tai būtų tik 15 Lt brangiau negu Divacup, siunčiantis iš www.iherb.com. Kokie atsiliepimai apie Femmecup? Pasidalinkit mirksiukas.gif

Ir kažin, ar visi gamintojai gamina iš aukščiausios kokybės žaliavų?
Atsakyti
QUOTE(kas?kur?kada? @ 2010 04 06, 22:26)
Truputį suabejojau dėl gamintojų...

Žiūriu, kad jų yra ne vienas: DivaCup, Femmecup, Lunette, Mooncup ir dar manrods yra daugiau... Svarbiausia, kad kainos skiriasi g.gif Va, gu-gu.lt galima nusipirkti už75 Lt Femmecup, o tai būtų tik 15 Lt brangiau negu Divacup, siunčiantis iš www.iherb.com. Kokie atsiliepimai apie Femmecup? Pasidalinkit mirksiukas.gif

Ir kažin, ar visi gamintojai gamina iš aukščiausios kokybės žaliavų?


Mano sesuo sakė, kad Kanadoj pvz leidziama pardavinet tik divacup - jis vienintelis yra sertifikuotas ISO ir atitinka kazkokius ju sveikatos reikalavimus. As irgi pradzioj galvojau koki uzsisakyt, skaitinejau, youtube ziurejau, tai Femmecup yra tik 1 dydzio, Lunette ir Mooncup Amerikoje nera
http://en.wikipedia....i/Menstrual_cup

galima youtube pasiziuret - ju ir formos, ir minkstumas ir dydziai skiriasi
http://www.youtube.c...h?v=d12NcWGEnrM
Atsakyti
na kokiu ciudu pasitaiko mirksiukas.gif o nesukelia jokiu nepatogumu bei diskonforto ta taurele?
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2010 04 07, 11:17)
na kokiu ciudu pasitaiko  mirksiukas.gif  o nesukelia jokiu nepatogumu bei diskonforto ta taurele?

kol pripranti, jaučiasi jinai (bent jau man taip buvo), jei blogai įsidedi irgi jaučiasi. jei per ilgas kotelis - duria, tada reikia patrumpint. o daugiau tikrai jokio diskomforto, vienkartinės priemonės žyymiai daugiau nepatogumų sukelia.
va dar 1 privalumas netikėtai atėjo į galvą - nereikia sukt galvos, ką daryt jei baigėsi paketai, o yra naktis / parduotuvė nebedirba/ neturiu glaimybės į ją nueit ir kt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2010 04 07, 12:17)
na kokiu ciudu pasitaiko  mirksiukas.gif  o nesukelia jokiu nepatogumu bei diskonforto ta taurele?


As naudoju ne taurele, o vienkartinius tokius dalykelius, tai man nuo pirmo karto jokiu nepatogumu. Net nejauciau, kad kazka isidejus. Aisku tik psichologiskai pirmas pora dienu vis sunerimdavau ar neprabega, ar tikrai gerai idejau, ar nepasisuko ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 07 balandžio 2010 - 13:11
Man tai visiškai jos nesijaučia thumbup.gif Ir nereikia tampytis su savim krūvos paketų, neduokdie kai prasidės.. Be to dabar dar matuoju BT ir visada žinau kada man prasidės mėnesinės, tad išvis gyvenu be problemų - ryte užfiksuoju pakritusią temperatūrą, iškart įsidedu taurelę ir vargo nematau biggrin.gif
Atsakyti