Įkraunama...
Įkraunama...

SPA centrai

Sveikos!

pasigedau šioje rubrikoje temos apie grožio procedūras kūnui, pvz. masažus paprastus ir povandeninius, perlines vonias, purvo procedūras ir kitokius būdus pasilepinti. aš pati važiuoju į Druskininkus ar Birštoną. man įdomu, kas ką yra išbandęs Vilniuje ar kitur?
Atsakyti
As taip pat visa foruma isieskojau,kol radau numesta tema i gala apie grozio proceduras...
GAl kas turi kokiu atsiliepimu apie SPA AKROPOLYJE esancias proceduras?
Ar bandet kuno sveitima... medumi ir druska? wub.gif

Pvz kaip jums sveikatingumo kompeksai: SUGRIZIMAS i EDENA arba MEDAUS MAGIJA? kuris fainesnis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 10 13, 09:55)
As taip pat visa foruma isieskojau,kol radau numesta tema i gala apie grozio proceduras...
GAl kas turi kokiu atsiliepimu apie SPA AKROPOLYJE esancias proceduras?
Ar bandet kuno sveitima... medumi ir druska?  wub.gif

Pvz kaip jums sveikatingumo kompeksai: SUGRIZIMAS i EDENA arba MEDAUS MAGIJA? kuris fainesnis... ax.gif



bandziau medaus magija. patiko, tikrai liuks oda buna po tokio palepinimo. bet va, as durna galva, kojas nudepiliavau diena pries ir tas vietas ziauriai pradejo grauzti, kai dariausi pilinga doh.gif
Atsakyti
Niu va, parasei,kad depiliavai ir griauze... tai dabar mastau ar man cia depiliuotis... kazkaip nesmagu eiti apzelusiai i proceduras blush2.gif

As irgi galvoju apie medaus magija... gal sia savaite reikes nuzingsniuoti pasilepint... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 10 17, 06:58)
Niu va, parasei,kad depiliavai ir griauze... tai dabar mastau ar man cia depiliuotis... kazkaip nesmagu eiti apzelusiai i proceduras  blush2.gif

As irgi galvoju apie medaus magija... gal sia savaite reikes nuzingsniuoti pasilepint... ax.gif



nu kodel apzelusiai mirksiukas.gif

man rodos nieko panasaus neatsitiktu, jei depiliacija buciau padarius diena pries tai ryte [o ne vakare] ir buciau pasitepus kokiu kremuku.
Atsakyti
Niu uzsirasiau i AROMATINI RUKA SPA akropolyje... parasysiu ispudzius,kai grisiu...
O jau kita karteli imsiu su medaus procedura... wub.gif
Atsakyti
Niu pagaliau atradau laiko prisesti prie kompo.. ax.gif
Tai pasidalinsiu ispudziais....

Atejau, mane pasitiko mergaite...palydejo i atskira kambariuka, ko tikrai nesitikejau,kad procedura bus tokiam kambarelyje...JEGA... sukuria faina atmosfera,kai gali atsipalaiduot, nereikia mastyt ka kiti pagalvos apie tave ar pan. Paprasciausiai esi sau viena ir gali relaksuoti.. zvakutes dega, prietema, rami muzika...LABAI MUZIKA SUZAVEJO ir padejo atsipalaiduot!!!!
Niu ka, pagulejau 20min negyvos juros vonioj... tiesa sakant papluduriavau,nes tiek drusku ten.... tada man dare viso kuno sveitima su negyvos juros druska ir ateriniais aliejais... pusiau toks masaziukas!!! wub.gif O jau taip svelniai, paspaudzia kai kuriuose taskuose,tai atrodo issilydisi... KAIFAs thumbup.gif
Niu taip visa istryne, poto viska nusiprausiau po dusu, kuris yra irgi tam paciam kambarelyje... ir tada visa kuna imasazavo kremais...irgi pusiau toks lengvas masaziukas... sau guli, relaksuoji uzsimerkus...

LAbai patiko,kad taip ramu... nieko nesigirdi,nei tapkiu slepsejimo, nei triuksmu jokiu...
ISEJUSI NET NEZINOJAU i kuria puse eiti... is to kaifo.Tada atsigavau ir nuejau i Presto atsigeriau arbateles... Ir paskambinau draugui padekoti uz tokia puikia dovana!!! wub.gif

Kita karteli jau darysiuos kokia kt procedura,tik sake kuno sveitimo uztenka 1 karta i menesi,nes oda atsinaujina tik per 25dienas.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 10 22, 21:03)
Niu pagaliau atradau laiko prisesti prie kompo.. ax.gif
Tai pasidalinsiu ispudziais....

net siurpuliukai ejo beskaitant bigsmile.gif o kiek toks malonumas kainuoja..? blush2.gif
Atsakyti
Toks malonumas kainavo man 130lt
Bet kadangi as turiu dovanu ceki...tai man nieko nekainavo tongue.gif

Sugiharos kainininkas

Siaip galima ir uz 110lt procedura issirinkti..
Kalbejau su ta mergaite,tai sake kuno sveitima galima daryt ir be vandens proceduru...tai kuno sveitimas kainuoja 90lt.
Atsakyti
mergyckos, o gal kuri kaune lepinosi visokiais masaziukais
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2006 10 25, 16:03)
mergyckos, o gal kuri kaune lepinosi visokiais masaziukais


Lepinausi masazais Femina Bona salone Gruodzio gatvej - ten visokiu rusiu yra, issirinksi koki noresi. Labai patiko blush2.gif blush2.gif Kainos man atrodo ju puslapyje yra.
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2006 10 25, 18:03)
mergyckos, o gal kuri kaune lepinosi visokiais masaziukais



As vyrui dovanojau bambuku masaza Highcare centre. Liko patenkintas. Dabar pati prasau sokolado masazo dovanu rolleyes.gif
Atsakyti