Įkraunama...
Įkraunama...

Inglot

Inglot kompanija buvo įkurta prieš daugiau, kaip 25 metus jauno chemiko Wojtek Inglot. Jo tikslas buvo sukurti aukštos kokybės produktus prieinamomis kainomis, naudojant tik geriausius ingredientus, gaunamus iš patikimų tiekėjų.
Visa Inglot kosmetika yra pagaminta Europos Sąjungoje. Unikali sistema, vadinama Freedom System leidžia eksperimentuoti su nesuskaičiuojama spalvų gausa, veidui skirtų kosmetikos priemonių deriniais, suteikiant galimybę klientams patiems susikomplektuoti paletes.
Inglot turi 240 parduotuvių visame pasaulyje. Lietuvoje kolkas ji įsikūrusi tik Vilniuje, Ozo prekybos centre.

http://www_inglotcosmetics_com/

user posted image

Keletas šešėlių spalvų pavyzdžių:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kazko tustoka cia ax.gif Mergaiciukes gal esate bande kompaktines pudrytes, kaip jums jos?
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2010 04 09, 19:31)
Kazko tustoka cia  ax.gif  Mergaiciukes gal esate bande kompaktines pudrytes, kaip jums jos?





Sveiki,
turiu kompaktine pudra su blizguciais(galima naudoti ir kaip skaistalus),esu patenkinta ir kaina gera biggrin.gif ir kokybe atitinka 4u.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka INGLOT lupu blizgesiu kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(justicija @ 2010 04 11, 20:38)
Man tai labai patinka INGLOT lupu blizgesiu kvapas wub.gif

Kvapas ir man patinka bigsmile.gif bet man jie neilgai islieka ant lupu schmoll.gif
Atsakyti
na as galiu savo nuomone issakyti, turiu INGLOT seselius ir nagu laka, tai nagu lakui duodu 10 balu, gerai laikosi, greit uzdziuna nereikia laukti ilgai.o seseliai galvojou bus geresni, duociau 8 balus.blizgus isviso nekokie, o matiniai geresni uz blizgius.
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 04 11, 21:25)
na as galiu savo nuomone issakyti, turiu INGLOT seselius ir nagu laka, tai nagu lakui duodu 10 balu, gerai laikosi, greit uzdziuna nereikia laukti ilgai.o seseliai galvojou bus geresni, duociau 8 balus.blizgus isviso nekokie, o matiniai geresni uz blizgius.

ir man matiniai labiau patiko rolleyes.gif blizgus turi per mazai pigmento, tai juos naudoju makiazo uzbaigimui (kalbu apie akiu makiaza)
Atsakyti
as nusipirkau vakar 3 seselius (perlamutrinius, tamsiai rudos spalvos, ir sviesiai rozini su blizguciais (gal Nr.431)). is esmes esu patenkinta perlamutrinaiis is tamsiai rudais. graziai dengiais, lengvai tepasi, skirstosi. bet va roziniu nusivyliau- visiskai nesimato jo...

taip pat nusipirkau ruda blizgesi, patenkinta esu.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 04 12, 08:22)
as nusipirkau vakar 3 seselius (perlamutrinius, tamsiai rudos spalvos, ir sviesiai rozini su blizguciais (gal Nr.431)). is esmes esu patenkinta perlamutrinaiis is tamsiai rudais. graziai dengiais, lengvai tepasi, skirstosi. bet va roziniu nusivyliau- visiskai nesimato jo...

taip pat nusipirkau ruda blizgesi, patenkinta esu.

as irgi turiu svelniai rozinius su blizguciais ir man jie nelabai,tokia jau sviesus,nepigmentuoti,tas pats su persikiniais..gal perlamutriniai persikiniai geresni butu,ryskesni g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Incredible Me: 12 balandžio 2010 - 08:25
4u.gif niu va jau ir nauja temuke, pagaliau prie kompo prisedau ax.gif ir pagaliau isleidau Inglot ceki bigsmile.gif biskeli apsiprekinau
doh.gif biggrin.gif
seseliu palete, dirbtines blakstienos, birius seselius, lupu blizgius, sepeteli lupoms ir lenkta sepeteli pavedimui, maskuokli...
pabandysiu greitu laiku padaryti nuotraukytes ir ikelt smile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 04 13, 21:55)
4u.gif  niu va jau ir nauja temuke, pagaliau prie kompo prisedau  ax.gif  ir pagaliau isleidau Inglot ceki  bigsmile.gif  biskeli apsiprekinau
doh.gif  biggrin.gif
seseliu palete, dirbtines blakstienos, birius seselius, lupu blizgius, sepeteli lupoms ir lenkta sepeteli pavedimui, maskuokli...
pabandysiu greitu laiku padaryti nuotraukytes ir ikelt smile.gif cool.gif

ir butinai pasidalink ispudziais apie maskuokli mirksiukas.gif maskuokli paleteje ar atkiroje pakuoteje pirkai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinamonas*: 13 balandžio 2010 - 21:01
Gilded Butterfly - sveikinu su pirkinuku. 4u.gif Laukiam nuotraukyciu ir aprasymo, kas patiko kas netiko. mirksiukas.gif
Atsakyti