QUOTE(Fiorella @ 2010 04 07, 14:25)
Dar klausimukas, mamos draugė jau labai seniai gyvena JAV ir sakė, kad ji gali iš JAV išsiųsti duomenis, kurie tikrai padidina galimybę laimėti, nes ne vienam žmogučiui iš LT šitą reikaliuką prasuko, na, aišku kyla klausimas, kuos skiriasi siunčiant anketas iš JAV (arba kažko nesupratau pagal ją, sumoki 50$ ir jai duodi savo duomenis, o ji jau išsiunčia vietoje tą anketą, arba kažką kitą suka, ko aš nežinau

) ir iš LT, juk loterija tai ta pati

Ar tiesa, kad padidina galimybę, nes jei padidina, tai rudenį (jei nelaimėsim ŽK) reikia iš ten siųsti anketą

Realiai sakyčiau, kad gal sukčiauja, na, bet kiek pildo ji tas anketas, tiek žmonių tą kortą gauna
Manau ji tik uzsidirbineja taip papildomai is naiviu zmoniu.... Cia tas pats kaip su agenturom, kurios pildo ZK.
Loterija nemokama ir joje dalyvauti nieko nekainuoja. Beje, agenturos 'pildo' visus metus, nors realiai loterija vyksta tik apie menesi.
Sansai tikrai nepadideja nuo to, is kokios salies siusta - juk dalyvaujat pagal savo sali ir kiekvienai saliai yra duotos kvotos. Seniai seniai kai loterija buvo pildoma ranka (o ne internetu), tai sansai padidedavo, bet tik todel, kad pastas nepatikimas buvo (arba loterija nenueidavo, arba laimejimo vokas laimetojo nepasiekdavo, nes gi is Amerikos, tai gal $$$ ideta). Bet cia dar kai Amerika buvo kazkas tokio ir laiskuose $$$ metesi.
QUOTE(Fiorella @ 2010 04 07, 15:59)
Ir dar klausimukas

Gauni laišką, kad laimėjai, tai nuo tos akimirkos per pusmetį turi išvažiuoti į JAV ar nuo tada, kai praeini pokalbį?
Gauni laiska, kad laimejai, tada pildai jame esancia anketa ir siunti i JAV, gauni antra laiska su pokalbio data, iki tol praeini sveikatos patikrinima, susitvarkai reikiamus dokumentus, po pokalbio ideda viza i pasa ir nuo to laiko reikia isvaziuot per 6 men. Mes pirma laiska gavom apie balandzio viduri, pokalbis buvo gruodi (bet kompiuteris ivele klaida, tai teko sausio gale vizu atvaziuot), o isvaziavom pries kitu metu liepa.