Įkraunama...
Įkraunama...

Vandens aerobika nėščiosioms

Sveikos mamos norejau pasiteirauti del vandens aerobikos nesciosioms, noreciau pradeti lankyti, bet nestumo pradzioj kraujavau, bijau kad blogiau nebutu... gine sako nelankyt, bet dabar jauciuosi gerai... Gal galit patarti su kokiom problemom galiu susidurti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingri07 @ 2010 04 08, 15:41)
Sveikos mamos norejau pasiteirauti del vandens aerobikos nesciosioms, noreciau pradeti lankyti, bet nestumo pradzioj kraujavau, bijau kad blogiau nebutu... gine sako nelankyt, bet dabar jauciuosi gerai... Gal galit patarti su kokiom problemom galiu susidurti? rolleyes.gif



na manau gali tiesiog persitempti...
tau reikia ilsetis...o ne strakalioti wink.gif bent jau man taip gine pasake...nes mano situacija identishka ;(

o kiek jums laiko?


Atsakyti
QUOTE(Ingri07 @ 2010 04 08, 13:41)
Sveikos mamos norejau pasiteirauti del vandens aerobikos nesciosioms, noreciau pradeti lankyti, bet nestumo pradzioj kraujavau, bijau kad blogiau nebutu... gine sako nelankyt, bet dabar jauciuosi gerai... Gal galit patarti su kokiom problemom galiu susidurti? rolleyes.gif



Tai gal geriau paklausyk ginės... Juk pagalvok, kažkokia tai priežastis buvo, dėl ko kraujavai nėštumo pradžioje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svetla @ 2010 04 08, 13:27)
na manau gali tiesiog persitempti...
tau reikia ilsetis...o ne strakalioti wink.gif bent jau man taip gine pasake...nes mano situacija identishka ;(

o kiek jums laiko?



jau 17 sav. nestuke.gif
Atsakyti
Manau pries pradedant lankyti nestuke.gif manksta privalu gauti gydytojos palaiminima g.gif o jei viskas gerai, gydytoja leidzia ir yra noro - tai drasiai smile.gif man asmeniskai labai patina ir prisijuoki, ir pavargsti ( su saiku) ir laika gerai praleidi mirksiukas.gif
Atsakyti
As abu nestuke.gif lankiau baseino aerobika 9jeigu taip ja galima vadinti tongue.gif ) nes ten labaaai laaabai jau leta aerobika, zinoma kitaip ir negalima, juk nestuke.gif Man patikdavo labai. Lankiau Kaune Linijoje smile.gif
Tiesa, as lankiau nuo 30sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keja: 09 balandžio 2010 - 17:26
Kraujavimas nėštumo metu yra kontraindikacija sportui verysad.gif . Būtinai turi tartis su gydytoja ir klausyti jos rekomendacijų. Net jei tas kraujavimas buvo buvusių menstruacijų dienomis (jei nebūtum pastojus ir jos vyktų įprastu ciklu), tai gali rodyti nėštumo problema, kurią sportas gali labai suaktyvinti.
Vėliau gal tikrai sustiprėsi ir dar suspėsi pajudėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trenere: 13 balandžio 2010 - 19:47