Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatos, sultys ir kt. papild. gėrimai

Kiek skysciu per diena turi isgerti 2metu vaikas? Svoris apie13kg, ugis ~88cm.Labai judrus.
Atsakyti
Vaiko skysčių poreikis per parą skaičiuojamas taip:
pirmai dešimčiai kg - 100 ml/kg
antrai dešimčiai kg - 50 ml/kg
Kitiems kilogramams virš 20 kg - 20 ml/ kg
Papildomai apie 200 ml reikia duoti, kai labai silta, vaikas karščiuoja - 100 ml vienam laipsniui virš 37, viduriuoja ar vemia - reikia skirti tiek, kiek išviduriavo, ar išvėmė.

Taigi, tavo vaikas turėtų sunaudoti: 1 ltr primai dešimčiai kg. ir dar 150 ml kitiems trims kilogramui. = 1150 ml per parą. Dar kokius 100 - 150 ml pridėk, jei vaikas labai aktyvus, lakstydamas susyla.
Taigi, tavo vaikas per parą tri sunaudoti apie 1250 ml (5 -6 stiklines) skysčių.
Nereikia pamiršti, kad čia įskaičiuojami ir maiste esantys skysčiai - sriuba, skysta košė, pienas ar mišinukas, o ne tik sultys ar vanduo.
Atsakyti
Oi dekui , as jau galvojau , kad jis per daug geria!Nes tiek ir gaunasi.
Atsakyti
Nepamiršk atimti "paslėptų skysčių" t.y. tų, kuriuos gauna su maistu.
Jei valgo sriubą - atimk 100 ml, jei skystesnę košę - 75 mlir t.t
Atsakyti
Labai dekui , as taip ir paskaiciavau!
Atsakyti
Gerb. gydytoja, as savo 3.5 men. dukryte maitinu pati ir iki siol nedaviau jokio papildomo maisto. Kai lauke ir namie ganetinai tvanku, gal reiketu duoti ka atsigerti? O jei duoti tai ka, vandeni, sultis ar tik savo pieneli?
Atsakyti
Jei maitinate pati, gerkite pati daugiau skysčių, ir gal būt kūdikis nenorės atsigerti. Bet karštu oru atsigerti jam reikia pasiūlyti. Jei jam nereikės- negers. Tik pasirinkite tinkamą buteliuką su žinduku, kad jis neatsisakytų po to imti krūtį. Toks buteliukas yra AVENT- jo žindukas yra tamprus , platus ir su vienpusiu oro vožtuvu.
Kūdikiui atsigerti tinka Hipp arbatos. Per dieną kūdikis galėtų išgerti apie 100-200 ml arbatos, žinoma jei jam trūks skysčių. Sultis įvesti dar per anksti.
heart.gif
Atsakyti
laba diena,
mano sunus labai dayg geria, per diena isgeria tikrai daugiau nei 1 litra skysciu.
norejau paklausti, kiek per diena jam galima isgerti sulciu (geriam "kubus sultytes, nes paskaiciau, jog jose nera dazikliu ir konservantu smile.gif ). buna kad isgeria vien ju visa litra blink.gif (tris stiklinius buteliukus, kuriu turis 330 ml )
Atsakyti
Litras skysčių per parą,kai taip karšta,nėra daug. Sultys ir tyrelės kūdikiams yra dozuojamos : po 10 ml amžiaus mėnesio. Metų vaikas sulčių gali išgerti 200-300 ml sulčių per parą, bet tikrai nereikėtų duoti daugiau. Visų pirma, sultys slopina apetitą, ir vaikas suvalgo mažiau vertingo maisto, be to ,geriant Kubuš sultis, kurios yra su minkštimu, perdozuojamos maistinės skaidulos, o tai irgi nėra gerai (slopinamas kalcio įsisavinimas). Na ir šiose sultyse yra labai daug morkų, ir vaikas gali pagelsti.
Jei jis nori gerti, reikia duoti paprastą vandenį,ar nesaldžių arbatų. To, kas neskanu, daug jis neišgers.
heart.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau pasiteirauti del isgeriamos vandens/sulciu kiekio. Auginu dukrele 1 metu ir 3 men. ji per diena isgeria 4 but. po 300 ml. vandens/sulciu ir dar nakti 300 ml isgeria. ar tai normalu ar ne??? labai skirtingos informacijos prisiklausiau, idomu jusu nuomone.
is anksto aciu,
sunerimusi mamyte
Atsakyti
Šiltuoju metų laiku vaikas turėtų išgerti skysčių apie 2 litrus per parą. Dažniausia vaikai daug geria, jei gauna skanius gėrimus -sultis, arbatas. Pabandykite pasiūlyti paprasto vandens, manau, jis išgers mažiau. heart.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti ar galima 1.2 metu vaikui duoti saltalankio sulciu g.gif smile.gif
Atsakyti