Įkraunama...
Įkraunama...

Puošktė-liudininkei, gėlytė-liudininkui

Noreciau suzinoti, ar privalo liudininkai segeti gelytes atlapuose? Dalyvausiu ne tradicinese vestuvese, palydos nebus. Visame sitame reikale, liudininkai ne tik dziaugsis kartu su jaunaisiais, bet dar ir garbes tures padeti parasiukus. Man paciai norisi pasipuosti gelyte ant drabuziu. Ka manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2005 12 09, 14:44)
Noreciau suzinoti, ar privalo liudininkai segeti gelytes atlapuose? Dalyvausiu ne tradicinese vestuvese, palydos nebus. Visame sitame reikale, liudininkai ne tik dziaugsis kartu su jaunaisiais, bet dar ir garbes tures padeti parasiukus. Man paciai norisi pasipuosti gelyte ant drabuziu. Ka manote? g.gif

Jei nori, nematau problemų smile.gif jei tau grazu, tai thumbup.gif nėra nustatyta, ar privalo, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš savo patirties - jei Tau gražu ir liudininkai sutinka - geriau, kad segtųsi gėlytę ir liudininkė turėtų puokštę, nes nuotraukose labai nėra kur rankų dėti.... ir visiems tada aišku "who is who" smile.gif
Atsakyti
Zinoma, jei tik yra noro ir jei liudininkai sutinka, tai gelytes visada graziau, puosniau ir iskilmingiau smile.gif
Atsakyti
mes tai liudininkams(pirsliams) leidom patiems uzsisakyt puoksteles tai labai patenkinti likom tiek mes tiek ir jie. pirsliene uzsisake ant rankos su geltonom kalijom, o pirslys i svarko atlapa kazka panasaus. o ir mums nereikejo sukt galvos. tai va.
Atsakyti
manau pirslienei puokste o pirsliui butonjere... kazkaip nekilo niekada klausimas... o del pirkimo, butu gerai suderinti, kad nebutu patom jos puoskte uz jaunosios grazesne tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
gėlės vestuvėse, kaip niekur ir dera ir gražu thumbup.gif
Atsakyti
help, gal kas pasakys, kuo prisegamos gėlės prie jaunikio ir piršlio atlapų? Ar tos puokštės būna jau su prisegimais?
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 07 14, 08:56)
help, gal kas pasakys, kuo prisegamos gėlės prie jaunikio ir piršlio atlapų? Ar tos puokštės būna jau su prisegimais?


jei darys floristė, tai jau būna specialus pritvirtinimas. šiaip su "žiogeliu" ten. bet jei ką, tai gali turėt jų, jei nebūtų. atsarga gėdos nedaro, na, bet ne tas gali rūpėti tą dieną...
Atsakyti
mano mama buvo liudininke ir jaunoji jai iteike puokste, kad turetu
Atsakyti
musu vestuvese liudininkai buvo mano brolis su zmona, o kadangi norejau kad zmones jaustusi patogiai, tai brolis ne tik kad be atlapo gelytes buvo, bet ir be kaklaraiscio lotuliukas.gif o broliene be puokstes - bendru sutarimu thumbup.gif as ir pati su mielu noru buciau tos puokstes su savim nesitampius, ale gi mat privaloma kazkodel lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2006 02 20, 10:44)
Zinoma, jei tik yra noro ir jei liudininkai sutinka, tai gelytes visada graziau, puosniau ir iskilmingiau smile.gif

pritariu drinks_cheers.gif Matosi isskirtinumas ax.gif
Atsakyti